Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sidi
    to mala byt reakcia na ine vlakno :)
  • sidi
    Ja nevravim ze diablo 3 je zla hra ale proste nestoji to za 50e ked bude Torchlight 2 v podstate o 30e lacnejsi a stravim unho tak isto vela casu ako keby som si kupil diablo 3.
  • Mé nedávno dropnul epickej předmět, tak jsem ho dal do aukce za 500€ a prodáno *5* Kámoš na nem ale predtím upravil staty.
    • Teď už by snad mělo být všechno víceméně v pořádku, ale problémy se servery mají ještě jeden dopad - na aukce za reálné peníze. Měly ve hře objevit původně už příští týden, tedy 22. května. Měly. Nové datum zprovoznění nám zástupce Blizzardu zatím neřekl.
      fakt neviem preco ludia tak klamu a este si ani nevedia overit ci to vobec funguje
    • ty musis jet fakt na slusnym matrosi.. *2*
      • no to hej ked blizzard stanovil verchnu hranicu 200€ :) si to najskor zahraj a nebliakaj tu laskavo :)
  • zkrátka a dobře chtěl jsem koupit ale nekoupím. To neustále připojení je pro mě neakceptovatelný fakt. A už jen z dúvodu, že třeba včera jsem byl zeovna celý večer bez připojení. Tedy singleplayer s nonstop připojením to já neocením. Tím se nijak nenavážím do kvalit hry. Může bát sebelepší ale bohužel nikdy nepřistoupím na ten moderní trend nonstop připojení. Jak už jsem se přesvědčil u ubisoftu chod takové hry je pak závislý na spoustě faktorů a ty pak mohou kdykoliv selhat (dostupnost platby za připojení, kvalita připojení, zatížení sítě, rychlost připojení, životnost routeru, spolehlivost spojení se serverem, spolehlivost serveru, údržby serveru....) a pak nastávají situace, kdy má člověk sice volno a chce si zahrát, ale bohužel musí třeba i 2-3 hodiny čekat než se služba znovu zprovozní a může hrát, byť si chtěl zahrát jen singleplayer. Ano není to pravidlo a vše může fungovat zatraceně dobře, ale kdo opravdu zaručí, že to pošlape vždy jak má a nebo že vůbec bude mít človšk v dnešní době na zaplacení samotného internetu? Pro každého nemusí být peníze problém, ale neplatí to pro všechny.
    • To non-stop pripojenie hádam odstráni všetkých spam botov, čo boli na D2.
  • Co do toho pořád taháš tu chatu? Jsi nějakej chatofil? Já na chatách neujiždím a stejně vidím desítky nevýhod v tom že singleplayer hry vyžadují naprosto zbytečné připojení. A když to vemu úplně z jiné strany, z té strany, která nikoho nezajímá...máš představu jaké je to ohromné zatížení pro energie? Máš představu kolik aktivních prvků na síti po cestě taková hra obtěžuje svými packety? A teď to vynásob třeba 10^6...ohromná a zbytečná spotřeba energie, která nikoho nezajímá.
    • S tím ale taky souvisí další věc - udržování serverů, zajištění podpory atd taky něco stojí, to není jen tak se rozhodnout, že naše sp hra bude online (když je to sp hra s nalepeným mp tak je to mnohem levnější, protože ten mp hraje málokdo a žije to většinou jen krátce), pro mnoho firem je něco takového nevýhodné i kdyby do toho z nějakých podivných důvodů jít chtěly.
    • to patřilo "to hie" jen jsem nějak zrušil reakci..
  • nejen že to tak vypadá ono tomu tak i je :D je to diablo 2,5 jak vyšitý x)
    • ups, spatna sekce, sorry
  • Tak nevím jak u vás ale tady na Slovenksu je vyprodáno jak v kamenných obchodech, tak v e-shopech :). tak ted jedine stahnout z obchodu od Blizzardu...
    • Veskoslav
      Tak u nás to má snad už jenom Datard, ale za 1399
      • Jazz
        Datard *1*
        • Veskoslav
          Nikdy nepíšu Datart:) Datard - Rettard - katastrofální přístup k zákazníkům)
  • Nechápu ty laviny hatu .. omg, každá sračička je hned tak strašlivá že je hodna prodání hry, sešrotování etc ... omg nejdřív obří emo hype a pak následuje hater-gedon... Titulů tohodle typu spočítáš na jedný ruce a půlka komunity blije blbost, ach ti dnešní gameři x) Ono stačí nečekat s pamperskama že se ztoho totálně pos*ru a je po problému x)


    PS: wowko na tom bylo úplně stejně na startu, odladěný to bylo po týdnech
    • Nějak nechápu tvůj argument, že platící zákazníci nemají právo na produkt v takovém stavu, jak jim bylo slíbeno.
      • argument? aha :) .... otomhle právu sem nenapsal ani prd, vtom ti dávám za pravdu, ale taky na to říkám, nic není dokonalý a pokud si čekal něco jinýho tak seš najivka :)
    • no jestli hrajes wowoko je jasny ze ti staci malo *1*
      • wowko sem po zpristupneni deathwinga jako raidfinder instance, prestal hrat ..hold uz je to recyklovana zastarala hra, kde na max levelu neni co delat :) ... ale tydle narážky si nech pro boxovací pytel :) .... hrál sem teď nějakej tejden path of exile .. faktsuper, ale prostě ten feeling má diablo lepší :)
        • Path of exile, si hrál? Ten bych zkusil celkem rád, má tu slušnej příběh?
          • po pravde pribeh je to posledni co je na ty hre zajimavyho :) sice to zni divne a osobne sem pribehove zalozenej .. ale u tydle hry, sem ten pribeh tak nejak nepotreboval, taky to bylo tim ze je to beta, kde mas 2akty ze 4 :) ale rozhodne az to vyjde, zkus to ... v zanru diablovek ... vidim rozdil neco jak League of Legends a Heroes of Newerth
            • nejen že to tak vypadá ono tomu tak i je :D je to diablo 2,5 jak vyšitý
            • kk, je pravda ze se mi libi hlavne to zpracovani, vypada to vic jak diablo, nez diablo3 :)
  • FeebeEWN
    musím říct, že hra je to skvělá. Jsem v druhém aktu a ten první konči dost dobře. Úplně to člověka naladí na další akt. Bohužel velký mínus je technická stránka věci... Servery nestíhaj a je to vidět na občasném lagování a vykopávání ze hry. Nutnost vypnout hru jenom na checkpointu je šílená. Už půl hodiny u toho sedím a snažím se dojít k checkpointu abych mohl hru vypnout a stejně sem k němu nedošel. Takže všechno se mi bude generovat znova :/ co to jako je?? Kvůli tomuhle mám rozporuplné pocity a znova bych si hru nekoupil. Tohle Blizzard podělal a těžce
    • Já to vypínám, kdy se mi zachce. Že kvůli tomu zabiju o 100 více mobů, mě netrápí, beru to jako expy navíc a jen další šanci na drop lepšího lootu.
    • Proboha je to 1-2 den spuštění hry. KAŽDÁ online hra měla při startu problémy. Rozdíl je v tom, že Blizzard to vychytá a pak už ten problém nebude existovat. Nebo si myslíš, že za x let hraní (a to se vsaď, že D3 se bude hrát jako D2, ne-li víc) tohle někdo bude řešit?
      • FeebeEWN
        no a co? V Asii servery běží dýl než v Evropě a USA. Zaplatil jsem u pc verze hry dost přehnanou částku za hru, kterou jsem první den mohl hrát asi hodinu... Kdyby stála pětikilo, tak neřeknu, ale 1300,- je dost. Navíc SKiDROW už dělají na cracku... Takže kdo je tu za blbce? Opět kupující a piráti budou hrát vesele bez lagů a bezdůvodného kickování ze serverů. Navíc zrovna od Blizzardu, který tříská takový love z WoWka by člověk čekal, že maj problematiku serverů vyřešenou a neotřesitelnou.
      • Jo, Blizzard to vychytá, tak jak to vychytával 10 let a teď je z toho hra na pár hodin *1*
        • Blizzard vychytával 10 let nápor několika set tisíc (ne-li milionů) lidí, kteří se logují NAJEDNOU v KRÁTKÉM čase? Sure bro.

          Prostě servery nezvládly nápor logujících (logicky, šlo o PRVNÍ spuštění nejvyhypovanější hry všech dob) a někdo má z toho radost (hateři, bezradná konkurence, bulvár). Jakmile se hra rozjede, tak už to řešit nikdo nebude. Rozhodně ne nikdo z těch, co to budou hrát. Ostatním to může být snad ukradené. Jen trollové žerou všechno...
      • NO meli na to malo casu jen neco pres 11 let, aby to vychytali, tak co vlastne chceme ze ? :-))))
      • "každá online hra" a co ti chudáci co chtěj hrát Diablo singleplayer ? :-D
        • Vzhledem k tomu, že Diablo 3 vyžaduje být neustále online, tak je to online hra, singleplayer nesingleplayer.

          Fail logic is fail.
        • uz si zvykni ze SP = online. nelibi, tak bez hrat piskvorky na papir.
          • Hairy_Ass
            Nějak v tomhle nenacházím logiku. *6*
            • to se prave pletes. herni prumysl kvete a nejake pripojeni k netu je dneska samozrejmost. uchylove co to chtej hrat na chate, jsou jen z ceska, ty nikoho nezajimaj. vy proste to bude prijmete, a nebo nebudete vubec hrat.
            • A potom tedy více a více studií bude zanikat a bankrotovat. Jednoduché. Vývojáři si mohou dovolit jen to co jim dovolí hráči. A jak bylo dokázáno v posledních měsících, i velikáni jako Bioware a teď Blizzard si nemohou dovolit vše.
            • neni to az tak tezke. Zkratka cim dal vice her bude mit singleplayer podporovany jen a pouze onlinem pripojenim. pokud se to nekomu nelibi tak ma proste smulu (pac pulka vsech lidi co hrajou d3 brecej jak maly fakani ze i na SP musi byt pripojeni k netu.)
          • Já jsem hrál piškvorky na papír, ale bohužel papírny už dnes prodávají jen papíry na které se dá psát jen na jejich speciálních stolech, prý je to tak lepší, protože můžou zálohovat vše co na ten papír napíši a mohou to obnovit když ho ztratím ... a už to není ono, já hrál piškvorky rád v posteli.
          • Boze tys tomu dal korunu, precti si radeji po sobe jeste jednou co jsi tady vypotil za nesmysl.
  • Jak to tu tak ctu tak sem rad ze jsem tu hru nekoupil a to jsem hodne dlouho vahal. Uz aspon vim proc bajošok rikal at hraci necekaji moc :) Proc by taky meli po deseti letech vyvoje cekat moc ze jo :) No je na tom znat wowko, levne udelat a hodne vydelat. Smutny. Uz zbejva jenom valve a CDprojekt Red.
    • Vyvoj sleduju od roku 2008 prakticky nepretrzite, videl jsem streamy, hral jsem betu. To myslim na utvoření názoru stačí. Neříkám, že je to úplně špatná hra. Ale určitě to neni TO Diablo na ktery se 10 let cekalo.
    • Díky za kvalitní recenzi od hráče, co to zaručeně hrál a dohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit