Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    Tatínka...otce...tatínka.....myslim, že tohle slovo tu čtu v nadpisu poprvé...trochu mě zarazilo, jinak nic.

  • Jack1947

    Já se na to docela těším ! Kde jinde si zablbnu s tornádem a změním počasí ? fakt bych podobnou hru rád viděl 😛😎

    • Tak hlavně aby to bylo zábavné. Předchozí díly měly vždy dost nevydařenou akční část (přestřelky s nepřátely katastrofa) což u akční hry považujiza za docela problém. Trojka byla navíc docela technicky nezdařená (minutové loadiny na to aby jsi restartoval nějakou challenge jsou taky prostě moc)

      Uvidíme, jestli se ve čtyřce polepší :-/

      • Jack1947

        Zábavné to určitě bude to bych se nebál, prostě abych dostal alespon 30hodin a budu vrnět blahem, zbytečnosti, nesmysli a jiné ptákoviny jsou v každé hře. Třeba by tam nemuseli bejt sledovací mise to třeba ve WIldlands jsem ani neudělal jak blbé to bylo.

  • XorxoxTalarius

    Hlavne bych si rekl ze si nevybrali moc dobreho nepritele, ono dat mu cervenho cerny maskovani, nazvat je Black Hand, to si primo rika o zalobu ze strany EA. Ale zase by bylo vtipny kdyby v EA pockali az hra bude venku a pak by chteli procenta z prodeje (prece jenom vsechno predelat by stalo daleko vic). No nechtel bych byt v kuzi toho kdo tohle vymyslel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit