Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdříve se EA snažila okopírovat Steam (špatně). Pak si řekla, že Sony má PS+ a tak zavádí "ÍEJ exkluzivní měsíční přístup za 5 éček/liber/cokoliv". To je jak brainstorming v případě toho policejního BF (GTA V + PAYDAY2 = Hardline).
    ÍEJ by udělalo nejlépe, kdyby laskavě zrušilo ten svůj hokus pokus jménem Oridžin, začalo dělat pořádný hry a né dema se Season Passy.. A konečně přestalo myslet jenom a JENOM na naše peněženky.
    Poslední dvě hry, které jsem si od nich koupil od té doby, co zavedli to oranžové svinstvo - Mass Effect 3 (s těžkým srdcem, že nebudu mít kompletní trilogii na Steamu) a FIFA 15 (na dlouho zase asi fotbal vynechám, když vidím, jak ta hra "fungovala", pokud nenastane jó nějakej zlom v sérii).

    Ne díky. Featury Steamu jsou zdarma a není potřeba si kupovat nějaký přístup na omezenou dobu *5* člověk si tam tu hru prostě rád koupí,
  • EU cena je 4 Eura. U mě dobrý.
  • Zrzzek
    Fakt to nevypadá špatně... Teda, pokud tam opravdu budou v dostatečnym množství přidávat nový tituly...
    • Ne nebudou. Co by to mělo za smysl? V dnešní době dohraješ hru za 10 hodin a jsi rád. Tak si představ, že bys za měsíc dohrál třeba 5 her a ušetřil tak několik tisíc.
      Dají tam tituly, ze kterých se budou snažit ještě něco podojit nebo donutit lidi koupit DLC, které jsou s těmi hrami spojené = další $$$.
  • Zajímavé tituly už bohužel mám, zbytek je brak za kterej nehodlám platit :) Dobře to ti kluci vymysleli.
  • Za mne dobrý. Ať už je to tady.
  • Jack1947
    Tedy obdoba měsíčního předplatného z konzolí... páni to je zoufalost to ty hry se fakt tak málo kupují že to cpou jako na pujčenou ? *2* takhle přeci fungovali dříve Videopůjčovny než byly vytlačeny DVD. (I u nás jsme měli DVD půjčovnu lol).
    • omyl pri videopožičovni si platil za výpožičku a nie za mesačné členstvo. takto ale fungujú hudobné služby ako spotify alebo filmový netflix, ktorý klasické DVD vytláča do úzadia
      • Jack1947
        CD ne? Navíc spousta z nich tady ani nefunguje no...
  • Takže kompletní seznam:
    Battlefield 3, 4, Hardline
    Simcity, The Sims 3 starter pack
    DA:O (ultimate edition), DA:2, DA:I,
    Dead Space 1,2,3
    NfS:Rivals, FIFA 15
    This War of Mine, PvsZ:Garden Warfare
    ...uznávám, docela dobrý... čekal jsem, že tam dají samý srajdy :)
    • Jediný co stojí za to je Dead Space 1,2 což se dá ale koupit za pakatel a This War of Mine. Absolutně zbytečná služba, no ja stejně na originu hry neberu ani když je dávaj zadarmo haha.
    • Mart9
      Když se nad každou tou položkou zamyslím, tak jediná věc, která by mě opravdu zajímala, je This War of Mine.
  • Jak to presne funguje? Ty hry muzu hrat neomezene nebo to je neco jako demo? Bych cekal ze to v clanku bude napsany.
    • Vojta_Ilavsky
      Princip PS+ a XL.
    • Dokud platíš měsíční poplatek, můžeš hrát neomezeně.
  • Sr_Lobo
    Tak tohle neni uplne spatnej napad, pro me by byly prave lukrativni ty vyraznejsi slevy na novy produkty. Snat se to chytne a nepodelaj to jeste vic.
  • Doufám že celý Origin brzy skončí jako GfWL...
    • To tě asi zklamou, proč by se gigant jako je EA měl podřizovat pravidlům a hlavně platit provize platformě nekoho jiného, když můžou mít vlastní...
      Origin už neodejde.
      • Tu ani tak nejde o to ci by sa mal podriadovat pravidlam niekoho ineho, i ked ked predava cez nejakeho distributora tak sa musi podriadit jeho pravidlam. Jednak nie kazda firma, distributor je schopny vytvorit funkcny system digitalnej distribucie, prevadzkovat ho a starat sa o neho. Ostatne aj Valve to trvalo niekolko rokov. No a po druhe, proste Steam bol prvy a majviac zakaznikov a obsadeny trh, preto si aj moze diktovat podmienky. Nikto samozrejme EA nenuti ist cez Steam ked im to nevyhovuje a aj to spravili. Vytvorili si Origin, lenze to na druhu stranu aj tak vypada. Stale su par rokov za Steamom a nikdy nebudu mat tak naplneny obchod, pretoze predavaju len vlastne produkty. Steam ludia aj akceptuju lebo je tam siroke spektrum hier od roznych tvorcov/vydavatelov. Gog na to isel dobre ze umoznil hracom instalovat hry bez potreby nejakeho klienta. Toho pridal az teraz. EA s Originom maju realativne slabu ponuku a vyzaduju mat deb*lny origin. A to je to co povecsinou stve ludi. O UBI uz ani nehovoriac.
      • Proč by se měl něčemu podřizovat Microsoft ? - a jak skončil GfWL ?
        Znám spoustu lidí kteří stejně jako já nechcou podporovat tenhle směr- co vydavatel to platforma, protože prostě nechcou skončit s hadrem plným tohoto extra "softwearu" . Konkurence je třeba všude, ale tohle není konkurence Steamu, jen snaha odříznout si kousek koláče pro sebe ať to stojí co to stojí.
        • coz je definice konkurence. jak to pises tak to by nesmelo existovat nic jinyho. Jako me taky stve tek 20 klientu ale v ramci konkurence je to potreba. Protoze konkurence je dycky vyhodna pro zakaznika. Spis by se mi libilo kdyby byl klient ve kterym bych videl knihovny ze vsech tehle klientu.
          • Ale jo, jen ať vzniká konkurence, ale ať buď příjdou s něčím novým jako GOG, nebo ať se alespoň snaží o stejný rozsah jako Steam-různé žánry od mnoha vydavatelů. Nic proti tomu aby se vydavatel pokoušel prodat své hry sám, naopak to vítám jako možnost jej přímo podpořit, ale ať nikoho nenutí používat dalšího klienta, který kromě pár her jednoho vydavatele nic pořádného nenabízí.
          • To by byl ale monopolní klient ke kterému by to chtělo nějaký konkurenční....
            • Argument ad Absurdum
        • Takže... ne, sry, takhle to nefunguje. Doporučuji aspoň základy mikroekonomie nebo něco podobného.
    • Jedina sluzba ktere se alespon castecne dari jeji snaha konkurovat Steamu?
      • Konkurovat lol *facepalm*
      • Veru tak, oproti Steamu je to bieda. To ked uz tak ako urcita konkurencia steamu sa da brat GoG, aj ked ten je trochu inak cieleny.
      • Steamu nesahají ani po kotníky, a s takhle malou nabídkou her to lepší nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit