Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Vraťte mi pocit z Mechwarriora 2 / 3 .....nebo je konečně dejte na GOG či udělejte remaster.

    Rád bych se mýlil , ale Mechwarrior není Aqanox :((((  Pocit z videí je hodně špatný , jako by tomu chyběl boční pohyb , rotace  a esence toho co dělalo Mechwarriora tak vyjímečným .

    Pokud jsem dal přednost Hawken před Mechwarrior Online tak za to mohla atmosféra co autoři MW 5 nevychytali už tenkrát ....a nezdá se , že by se poučili .

  • Blue.Shark

    Neskutečně se těším.

  • Jack1947

    Nebavilo mě ani Armored core takže tohle jde mimo mě, třeba to není špatná hra ale já bych rád řídil Mecha a rozséval zkázu... a tady se to moc nekoná.

    • victor

      No pocit z mecha je tu nulový , ale o rozsévání zkázy tu nepřijdeš určitě .Ale zábavné mi to nepřijde ....

  • Je to drobnost, ale mohli by tam dat realistictejsi hmotnosti. Vec o vysce 5-10 pater, schopna projit betonovou budovou a uvadi se vaha 100 tun, coz je nic. Ku 100 tunam se blizi lokomotivy (80-90) i nejtezsi tanky jako merkava (70). Takovy titan by musel mit 1000-2000 tun.

    • Trochu si nastuduj lore kolem Battletechu a slitin ze kterých jsou vyrobený. EndoSteel nebo Ferro-Fibrous panceřoání bylo vyvynuto za účelem snížení váhy Mechů.  Takže kdyby tvoje lokomotiva byla vyrobena z těchto slitin, tak by nevážila 80-90 tun. 

    • FridayManul

      S tímhle souhlasím. Nejde mi o nějaké lpění na ultrarealističkosti, ale aby si mech jen tak procházel budovami a ničil je jako by byly z kartonu, se mi nelíbí.

    • no na to ti zase muzu namitnout ze 1000tunovy mech by neunesl sam sebe :)

      • Letadlo Mrija ma maximalni vzletovou 600 tun. Tedy hmotnost letadla, paliva a nakladu.

        Nevidim duvod, proc by masivni kracejici stroj neunesl sam sebe. Sice by asi nebehal, ale spise dusal jako mechove v C&C.

        • jo a letadlova lod ma vytlak 100k tun...nicmene to nijak nesouvisi s tim, zda muze takovy mech realne ,,chodit,, 

    • Row

      Vychazi to z puvodni tabletop hry a tudiz z 35 let staryho univerza... od zacatku tam jsou mechy dle vahovych kategorii od tusim 15 do 100 tun tak neni duvod to menit (nebo to ber ze mas vytku s 35 letym spozdenim). Navic je to rok 3000+ takze prostor na rozvoj materialovyho inzenyrstvi a vyzkumu polymeru, slitin a kompozitu je vic nez dost. :)

    • Gulivera84

      No ale toto je scifi a ne realisticka simulace, urcite v budoucnosti maji lehke slitiny pevne jako adamantium...😒

      • I kdyby samotny stroj byl z lehounke a nesmirne pevne slitiny, pomuze mu to pri odolnosti vuci strelbe, ale uz ne pri prochazeni betonovymi stavbami. Tam je potreba hmotnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit