Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by měl někdo zájem, můžu poskytnout dva BETA klíče. Hraju EVE a neznám nikoho v okolí kdo má PSko.
    Pošlu prvním dvěma zájemcům co udají email.
    • Ahoj, mohl by jsi mi prosím poslat ten jeden klíč? Chtěl bych si to vyzkoušet a za zkoušku se mi zrovna dávat 20 euro 2x nechce. Budu ti moc vděčný a posílám svůj mail. Kdybys také něco sháněl, napiš mi to taky, třeba budu schopen ti taky něco sehnat, sic nemám tucha co ale uvidíme :)

      mail: daniel-111@seznam.cz
  • zase nejede video
  • Magister_Peditum
    Planetside 2 mi přijde jako lepší volba, tam by naopak bylo fajn, kdyby k tomu někdo přidělal vesmírný simulátor. *4*
    • Na Dustu ma byt nejzajimavejsi prave ta kooperace se zivoucim vesmirem a hraci v nem. Takze jestli to skutecne vyjd enebo ne,to muzes posoudit az po ostrem spusteni. Do te doby tvrdit ze nejaka jina hra je lepsi volba,to je jasne nepochopeni cele hry Dust 514
  • Konzola? To je čo? Ahá, nejaký zastaralý křáp, pretože už je vraj 3 a o mňa sa neštrajchli ani tie dve pred.
  • ringmancz
    já jsem to zkoušel, ale není to moc můj styl a navíc se mi to nechtělo studovat
    • WoWlamka?
      • ringmancz
        wowko jsem hrál naposled asi před pěti lety. proč?

        zajímalo by mě, kolik lidí z diskuze to hrálo. já jsem přiznal, že mě to nebavilo, protože to není jako třeba Killzone (víc zkušeností s MP FPS na PS3 zatím nemám), kdy si v podstatě nemusím vybírat za jakej typ postavy budu hrát a jdu hned do akce. až to bude hotový, tak tomu ještě šanci dám
  • radeji zainvestuju do HW pro Planetside2 nez si porizovat PS3. Hraje se jeste porad Planetside 1? Tenhle titul mi nejak unikl.
  • No konecne to udelali tak jak to ma bejt - ti chytrejsi hraci = PC ovladaji bojiste - Eve online a konzolisti slouzi jako krmeni pro dela :D . IKdyz se samozrejme na konzoli FPS nehodi, tak proti nim nestoji pc hraci takze by to dat mohli. Kazdopadne se mi to libi.
    • FPS se na konzoli nehodí jen pro ty, kteří si ji na konzoli neumí užít. Plus na PC je v jednoduchosti a přesnosti míření, ale na konzoli je to o to větší zábava z dobře odvedeného zabití/headshotu apod. Tím, že je tam všechno těžší a nebo to dýl trvá, dostávají souboje větší hloubku a napětí a pokud člověk není vyloženě lama, najde tam mnohem více lidí na stejné úrovni a zahraje si opravdu tuhé souboje ať už 1v1 či team vs team. Toť můj názor na konzolové FPS a střílečky. Rád bych tu uvedl příklad střílečky výborně adaptované na konzoli - GOW (ano není to FPS, ale akční to je jako všechny). Pokud budete mít šanci si ji zahrát, vřele doporučuji.
      • no to byl jenom takovej pratelskej dloubanec do zeber ;) Ja to nikomu neberu a docela obdivuju typky, ktery to na tom dokazou hrat. Kazdpopadne za mys a kalvesnici bych to nevymenil.. zatim . Uznavam totiz po tech letech hrani, ze krcit se u klavesnice a mysi taky neni uplne idealni. Chtelo by to nejakyho novyho ovladaciho hybrida a budem spokojeny vsichni :D
        • Je to jen o zvyku já když jsem přecházel z PC na konzoly tak jsem si taky myslel že my to vživotě nemůže vyhovovat a ejhle dneska bych neměnil :D
    • Co by se nehodilo? PS3, na rozdíl od Xkřápu, podporuje klávesnici a myš. DUST 514 bude mít tuhle podporu zabudovanou.
    • Na Dustbunnies se v EVE samozřejmě všichni moc těšíme.
  • Proc tohle neni i na PC? Nechapu...
    • oktavius66
      Protože je to na konzole *1* . Ne dělám si srandu *4* . Každopádně je to fajn že je to Free to Play pro PS3. Končně první F2P na konzole. Už bylo na čase. Četl jsem že to bude mít nejlepší grafiku co kdy na PS3 vyšla. No uvidíme necháme se přkvapit. *3*
      • PS3Hrac
        Na PS3 je i DC Universe ale to je spíše Pay to Win ale baví mě to *15* Ale ten Dust 514 co se týče grafického zpracování vypadá skvěle zatím je sice to pouze Beta ale každým updatem je to lepší a lepší .. *3*
    • Lawliet
      Dit to je úplně logický marketingový tah.
    • PS3Hrac
      Protože pouze Sony jim nabídlo největší svobodu než ostatní platformy ve vývoji této hry. *3*


      EDIT:http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=dust-514-na-ps3-kvuli-otevrenosti-psn-164851
      • Jak to myslis? Vsem muze PS3 nabidnout vetsi svobodu nez PC, kazdopadne byt to na PC tak to urcite zkusim..
        • PS3Hrac
          na pc to pravděpodobně bude ale microsoft si za to může sám proč asi steam chce začít na linuxu ,protože microsoft čím dál tím více omezuje vývojáře za chvíli se na windows všichni vykašlou díky politice microsoftu.... *15*
          • Nezaměňuj Linux, XBox Live a Windows.

            Pokud vím, Dust nikdy neměl pro PC vzniknout, měla to být čistě konzolová záležitost pro X360 a PS3, ale CCP se nedohodl s MS na podobě klienta a distribuci přes XBox Live. To nemá nic společnýho s Linuxem, ani s Windows.

            Ale v každým případě bych si DUST celkem rád zahrál, škoda, že je jenom na PS3.
  • Mno zasadni problem......je to only PS3...jedina platforma kterou nevedu :D :D :D
    • oktavius66
      Moje řeč. Xbox 360 bych si nekoupil už kvůli několika věcem: Nedostatek exkluzivních titulů - Gears of War, Forza, HALO (který deb*l si koupí konzoly kvůli 3 hrám), Microsoft (nemám ho rád *1* ),Kinect taky žádná sláva atd.. PS3 má toho pro mě více nabídnout ve všech směrech *3* Už mi na to stačí pouze ten Uncharted který je uchvatný... *3*
      • Hele Forza je jedna z nejlepsich zavodnich her.....ok beru na ps3 je Grand Turismo.... Ale proste Kinect je oproti Mov e dokonalej, zkus si pozvat domu par kamosu dat si par panaku a pak se poradne vyblbnes, na hradcore hrani mi staci PC,ale xbox je proste super na casual zabavu, s pritelkyni,kamosema...proste pohoda. A pokud jde o exkluzivni hry tak myslim ze je to jen otazka vkusu, jedine co me tahne k PS3 by byl Heavy Rain....
        • "jedine co me tahne k PS3 by byl Heavy Rain"

          Pod tohle bych se 1000x podepsal za podpis bych přidal Beyond.
      • Lawliet
        Vtipné kvůli třem titulum si konzoli nekoupíš ale kvůli uncharted ano.. *1*
    • Tak si ji pořiď, protože exkluzivity na Xboxu stojej za nic.
  • Zhledl jsem nektera videa a zatim to pusobi moc rychle a chaoticky. Neco ve stylu MAG. Muze to zde nekdo porovnat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit