Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná hra s neuvěřitelnou atmosférou.

    Kolosové č.10 a 13 jsou, co se působivosti týče, víceméně vrcholem her jako media. Ani Gaping dragon z DS1 na ně nemá...Ale hledání, objevení lokace a nakonec spatření samotného kolosa číslo 7, to je u mě ještě dál. Dodnes nezapomenu na tu krátkou hudební znělku před mostíkem, který vedl k bossovi...

    Závist ps4kářům *5*
    • Nostalgie...
    • Přesně tak, je to ojedinělá hra. Sám mám originálku na Ps2 léta, ale nakonec jsem to dohrál až po remasteru na Ps3 a dobře jsem udělal. Přeci jen se zlepšila plynulost a ovládání. Byla trošku nad poměry Ps2. Nehledě ale na to, samotná atmosféra zůstala nedotčená. Hra, která zůstane hluboko v duši. Určitě časem půjdu do Ps4, takže toto je lahůdka.
  • jsem rád, že je to remake a ne remaster. Tohle je další strašná radost od Sony. Sice mě zaujala jenom tahle hra na jejich E3, ale pro mě E3 může skončit. Hotovo, rados. *14*
  • Když to ukázali tak jsem byl příjemně překvapený a zároveň naštvaný protože chci taky Ico.Doufám že po Shadow of The Collosus udělají i Ico které je mému srdci bližší!Pokud bude pěkná sběratelka tak beru všemi deseti!
  • yenda1
    Ale proč ne.

    Otázka pro odborníky:Nevíte jestli se chystá nějaká Metal Gear kolekce na PS4? Něco jako byla Legacy na PS3?
    • Tyve to bych si nechal líbit. Kéž by ...
    • Konami víceméně rezignovalo na tvorbu AAA her, mají PES, nějaké ty Pachenka a to je tak vše. Pochybuji, že ještě někdy uvidíme pravou AAA hru z universa Silent Hillu, Castlevanie či právě MGS...
    • ja to vim!
      ale nepovim!
    • tiež neviem
    • nevím.
    • ravux
      To nevim.
  • maros.goc
    kvoli tomu si konecne kupim PS4 :)
  • "O PS4 verzi Shadow of the Colossus, tedy hlavně o detailech remasteru, zatím Sony bližší informace nemá. Podělí se s nimi s hráči až v nadcházejících měsících. V základ..."

    REMAKE je to REMAKE bože kdy už člověk pochopí... I v titulku je správně REMAKE a i u HD REMASTERU v textu je správně použit REMASTER... tak proč se tam proč objevuje ke konci ve větě REMASTER a ne REMAKE pro ten REMAKE...?

    Těžký to úděl můj
    • bukrr
      Jaký je rozdíl mezi remakem a remasterem? Mohl bych na to balit holky, chytrý kluci jsou prý docela in.
      • Je to v podstatě to samé, jen trochu jinak řečené. Ve výsledku tam ale žádný podstatný rozdíl není.
        • bukrr
          Uuuu! Takové změny jsem nečekal! Neuvěřitelné!
        • *8* *8* *8*
    • ravux
      Nevim jak ty, ale ja se na tento remaster fakt tesim!
      • Přesně, moc pěkný remake
    • Lol, presne tenhle rage mi trochu chybi o nevyho kratose ale jinak pecka :-))))).

      Btw, ja teda nevim, ale neni to remaster???? Vsak to nebude novej dil udelanej nove, jen vzatej starej dil s ohodne vylepsenou grafikou nebo se pletu? :)
    • Tohle jsou strašně zbytečný příspěvky.
      • Byly kdyby to člověk chápal ale nechápe takže nejsou.
        Přitom to je popsané i v textu
        to z 2011 je HD Remaster
        to co vyjde je Remake
        Rozdíl je tak markantní že to musí každej poznat.
        Stále doufám, že se autor jen přepsal...
    • Běž se projít ven, nadýchat vzduchu. Venku je hezky, třeba tě napadne smysluplnější náplň života
      • Můj úděl a smysl života je naučit některé lidi rozlišovat rozdíl mezi Remake a Remaster... k tomu jsem byl předurčen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit