Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objevil jsem tenhle TQAE Ragnarok a chci se zeptat. Hraju to teda odznova, souboje jsou o něco těžší, grafika je lepší, ale co mne hlavně zajímá. Při procházení megarským útesem na mne kouká po pravé straně jakási lokace, kde je vchod do jeskyně a před ní létají jacísi černí ptáci a nevím, jak se do ní dostat. Myslel jsem, že je to druhej východ z té jeskyně přímo v útesu, ale není. Nevíte někdo? Děkuji za odpověď.
  • Diablo2 začátek, Titan Quest a Grim Dawn - skvělé hry, které jen tak něco nepřekoná :-).

    PS - Bobe zkus si najít děvče, možná ti to pomůže věř mi :-)
  • Hra dneska kvuli grafice uz prakticky nehratelna i kdyz nikdy nerikej nikdy Path of Exile ma taky spatnou grafiku a hraje to mnozstvi lidi (i kdyz ani ne protoze museli prejit na free 2 play a ani mikrotransakce to nezachranili ( tedy pokud tam vubec nejake jsou):-)
    • já jsem hrál Path of Exile od začátku a vždycky byla f2p....a grafika? Ta mi přijde v pohodě.....stejně tak u rozšíření Titan Questu ;-)
    • troll detected
  • Lukass
    Miluju Titan Quest, skvela hra. A nejlepsi intro co sem kdy videl. Do tohodle pujdu na 100%
  • Wyverna
    A je v češtině, stejně jako původní hra...
    • Tam byl někde nějaký důležitý text? Vždyť se tam jen chodilo k panáčkům s "?" a pak "!" po tom co se vybilo několik set potvor. A u předmětů byly čísla. Dneska už ty děcka musí mít češtinu i v kalkulačce. To byly časy, když člověk měl vedle PC slovník, který byl skoro důležitější příslušenství než třeba joystick. Na gymplu jsem měl díky tomu větší slovní zásobu než naše přeučená ruštinářka.
  • A android?
  • Pokial si odpustia zartiky ako pri IT, kde bolo potrebne mat odlozene TQ savy, inak musel hrac odohrat TQ od zaciatku, tak moze byt. V opacnom pripade tych 50 h (ktore som do hry TQ + IT nedavno investoval) miniem na nieco ine.
  • Vakek
    Koupil jsem ted ve slevě na Steamu, ale zatím bez tohoto rozšíření. A super :-) Při prvím vydání tenkrát jsem to minul.
  • to si jako mam hru koupit po treti? mam ji na CD a na gogu, po treti za ni na steamu opravdu nemam v planu zaplatit ani korunu
    • Krescz
      já koupil TQ ve steamu ve sleve za 1 euro a Anniversary Edition se mi objevila v knihovnicce sama :D
      • ale ne dlc *3*
        • A proc by se ti mel datadisk objevit, kdyz vysel ted? Kup si ho, pak se ti objevi. To je snad normalni.
          • Nerozumím. Asi reaguješ na někoho jinýho. Já tvrdil, že v aniversary datadisk není!
            • Johnny
              Roman: kdepak
            • Johny, ty budeš trochu omezenej co?
            • Johnny: tvl další blbeček, kterej to nepochopil *7*
            • Johnny
              a proč by se tam měl objevit když to je datáč kterej si musí koupit? až si ho koupi tak se tam objeví
            • facepalm: bože ty si osel, přečti si znova, co napsal Krescz:
              "já koupil TQ ve steamu ve sleve za 1 euro a Anniversary Edition se mi objevila v knihovnicce sama :D"
              já mu na to odepsal, že se objevila anniversary edition, ale že tam není dlc - Ragnarök o který je recezne, takže si ji nezahraje. Bože *7*
            • Ano a pises to zjevne proto, ze si myslis, ze by tam mel bejt. A proto se ptam proc by tam mel bejt.
    • Myslis ze na gogu ti nevydaji ten datac? Ja myslim ze jo :)
      https://www.gog.com/game/titan_quest_ragnarok
  • A hlavně už konečně můžete obléct kaťata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit