Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    No ty blaho ta napravo ma ale frnak!
    • Jack1947

      Tojo no klabonosá je hodně, to se musí nechat.

    • zjavne priveľa zízaš na péčko, máš z toho pokrivené vnímanie žien

      • species
        jezis to neprectu, cesky nebo anglicky prosim. Madarstinu nezvladam :(
        • Jack1947

          Zjevně až moc čumíš na péčko, a už nevíš jak ženay vypadají v reálu ?

  • Aby nemlceli proto, aby nam nakonec oznamili, ze sorry, vsechno uz jen na PS5. :P

    • Derp_1337

      Tak PS5 má vyjít až v roce 2020 a nedokážu si představit, že by vývojáři pozdrželi vydání své hry o celý rok.

  • Carnage666

    Já jsem dokonce četl že min. Tsushima možná vyjde jako startovní titul pro PS5 a upřímně by mě to úplně nepřekvapilo.

    • Femt0

      Proč proboha? Vždyť to vypadá jak PS3 hra.

    • Jack1947

      Snad to bude vyladěné než jak bylo v tom gameplayi co ukázali na E3 ale Death stranding spíše vypadá na Launch titul.

      • TheGGG

        Žoku co to zase brebentíš? Tsushima byla na E3 naprosto luxusní a ten gameplay trailer byl nejlepší z celé výstavy 


        • Jack1947

          No novým ten pohyb působil legračně a moc strojově+ spíše jak z nějaké hry z roku 2001 než 2019-2020.

          • TheGGG

            animace byly naprosto v pohodě žoku, co to tady zkoušíš...? A zbytek, grafika, stylizace atmoška, to bylo 10000/10. Už teď jasná GOTY, žoku.

            • Jack1947

              Animace hrůza i poloslepej by to vadil mi to přišlo dost komické na takovou vážnou hru. Ty si fanboj všeho na PS4 potažmo všeho od SONY, nemá to s tebou smysl řešit Triplegéčko 🙂

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                hrůzná je tak leda tvá snaha o trolling žoku... animace byly naprosto v pohodě a zbytek bylo mistrovské dílo... že ty nemáš ps4 a jen si někde taháš kačera v koutě není můj problém...

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To s tím nemá nic společného prostě nepřirozená trhaná animace dál se nemá cnu s tebou o tom bavit, Tot asi vše 😈

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    animace byla naprosto v pohodě žoku, nevím co to zkoušíš o co se snažíš, taková chorobná touha po pozornosti, to je nemoc. Trailer na tsushimu byl dechberoucí a naprosto neuvěřitelný. Nejlepší z celé E3. Lidi bez PS 4 by se ani neměli vyjadřovat

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Spíše vidíš že jsem poukázal na to že to není úplně ok, snažíš se tom zamluvit ale já nemám potřeba nahánět příspěvky, takže tě nechám přitom 😉

                      Jak řikám třeba z toho jednou vyrosteš ne všechno co se třpytí je zlato, nedivil bych se kdyby to bylo beztak až na PS5 co bys nechtěl PS4 už nemá dostatek výkonu.

                      Nevík grafika ušla ale pohyb byl hrozný a neohrabaný robotický přelom roku 99-2000 a to jsem ještě hodný. Takže bys cenzuroval z tebe by měli soudruzi fakt radost ( kdybys v té době vůbec byl).

                      Já si své, napsal ted je na tobě můžeš a nemusíš respektovat můj názor ale věřit tomu svému a ne moc dobrému protože si trochu zaslepený. Souhlasím např s Death stranding ale aby to nebyla herně poněkud dost nuda no.


                      PS: I troll má své mantinely a nějakou důstojnost.

                      No popravdě bylo to to první co mě praštilo do očí, říkal jsem si safra ta hra vypadá dobře proč tam hraješ za roboty ?

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        žoku, co to furt meleš, to je nějaký syndrom, nebo nemoc? Snad to není přenosné po síti.

                        O roce 2000 a hrách z té doby nic nevíš žoku, to jsi ještě v plenkách na vesnici koukal na slepice v kurníku. Skutečně netuším co za podivnost to tady zkoušíš, to je jako nějaký pokus o provokaci nebo trolling? No celý den se hádám s shill SJW korektníky, žoku, ani kdyby jsi se stokrát naklonoval, nemáš šanci mě naštvat.

                        Každopádně jsem se znova kouknul na ten trailer a animace jsou naprostý AAA 2018-2019 standard a grafika je veliký nastandard, takže se možná příště trochu víc snaž. Toto je hodně trapné i na tebe žoku....

                        • Jack1947

                          Reakce na příspěvek:

                          Konstatování faktů není pokus o to někoho našvat lol

                          No nic s tebou se bavit by bylo lepší nosit uhlí  z dolů...

                          Viděl si revenger já to dost dkládal komornější film ( hlavně netradiční) ale docela dobrén navíc při natáčení umřel jeden známý čínský Bruce lee?  KIM PIL-SUVI přizunám se kdyby nebyl zmíněn v titulkách netuším kdo to byl...

                          • TheGGG

                            Reakce na příspěvek:

                            žoku, ty jsi prostě mimo.... fakt nevím co tady zkoušíš a jestli je to nějaký pokus o provokaci nebo co? Animace v Tsushimě jsou naprosto v pořádku a samotný trailer byl nejlepší nebo jeden z nejlepších z celé E3.

                            Opět, toto je hodně slabá snaha o provokaci. Denně drtím SJW aktivisty v mnohem ostřejších diskuzích, než toto handrkování s tebou žoku. Tímto mě fakt jen pobavíš, nic víc.

                            Revenger jsem neviděl, jestli budu mít někdy čas, zjistím o co jde a pak ti třeba poděkuji za typ.

                            • Jack1947

                              Reakce na příspěvek:

                              Není to klasické moderní mlácení trochu je to jak ze středověku ale jestli máš hlad po podobném filmu doporučuji ( no je to z Netflixu, takže to kvalitní nějak bejt musí)

                              Můj názor je takový že si nedovedeš připustit že nějaká hra je prostě předvedená takhle neé moc dobře... ale jak řikám až to doladí ( do roku 2020+?) tak nemám problém a bude to třeba jedna z nej mlátiček když podobné téma je safra nevyužité.

                              • TheGGG

                                Reakce na příspěvek:

                                ty prostě meleš bláboly žoku a vracíš se jak jojo...

                                už jen fakt, že předpokládáš, že film/seriál od netflixu = zaručená kvalita (kor filmy od netflixu byla série propadáků a braků) dokazuje, že se moc neorientuješ.

                                tsushima měla animace na naprosto dostačující úrovni a celkově to po vizuální stránce byl masterpiece, že lidi bez ps4 mají potřebu pořád trollovat, je věc zase docela jiná

                                • Jack1947

                                  Reakce na příspěvek:

                                  No ona hodně filmů už vychází jen digitálně ( nebo hlavně) tak ano je tocelkem kvalita.

                                  Tsushima nebude špatná hra ale to co ukázali by mě nijak nepřesvědčilo to není trolling ale skutečnost jak to je fakt jsem měl problém nevyprsknout smíchy , což by nebylo moc dobré páč ta hra by mohla bejt dobrá.

                                  Problém NETFLIXu je že si tam zaplatí? místo kdejakej  film a pak to dopadá že tam je hodně blbostí, ale některé (Outlaw/king, Revenger,Night comes for us a jiné celkem obstojné koukatelné filmy ..)jsou kvalitně na tom jak v kině i nový Xmeni teda spinoff nakonec bude jen digitálně a do kina se nekoukne.

                                  Na Xmeny jsem zvědavý už je to pár let co byl poslední díl a tohle mě baví. Snad to nepokazí.

                                  • TheGGG

                                    Reakce na příspěvek:

                                    Tsushima byla pravděpodobně nejúchvatnější hra na celé dané E3 a animace byly nadprůměrné.

                                    Tebe to ale zajímat nemusí stejně si to nezahraješ.

                                    A nejhorší filmy v nabídce netflixu jsou ty které sám netflix vytvořil 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit