Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Zanedlho vyjde Necro do Grim Dawnu a to bude masaker :)) Môžete si to potom porovnat s necrom v D3. Alebo radšej nie lebo to by nasledoval velmi rychly unistall diabla 3
    • Taky sem zvědavej na GD necro class,uvažuju o téhle hře v nějaké edici s rozšířením.Baví mě DIII,necra zřejmě koupím,hraju teď POE za necro witch,taky dobrá hra.
    • Odinstall Diabla? Kvůli Grim Dawn?
      • A proč ne? Na grim dawn sice nemám zdaleka tolik hodin jako v D3, ale s čistým svědomím ho mužů vřele doporučit (GD).
  • Ať si to strci do zadele i s celým D3, které je tak odehrané a nudné, že horší už to snad ani nejde a ty jejich trapné sezóny to by jeden blil... navíc 15eček za jednoho šaška bez nových map atd. To ani omylem soudruzi z blizardu
  • Llour
    Oni se už ani nesnaží předstírat nějakou originalitu. I ten název je jak z nejtuctovějšího generátoru fantasy klišé *7*
    • Proc by proboha meli byt nejak extra originalni? Trochu nechapu, co tim sledujes? Proste je to o nekromancerovi, tak nazev je vystizny a navic se snazi drzet jedne velmi oblibene postavy z D2.
      • Llour
        Nechápeš, že bych si přál kapku originality ve hře? Že to nevadí tobě, s tím nemám problém. Ale co je na tom postoji k nechápání.
  • když už tedy chtějí za postavu na 5 let starou hru 15 dolarů, tak by mohli upgradnout grafiku, protože tohle je hnus, bylo to zastaralé už před pěti lety, nyní to vypadá naprosto strašně, myslím, že Blizz má kapacity, aby udělaly hd textury aspoň jako nějaké minimum pro rok 2017, protože na tohle se nedá dívat...
  • Fakt 15 dolarů, nebo jak je zvykem se to převede na Euráče?
    • Kompost
      15 dolarov je to pred zdanenim. 15 eur je to uz s danou. pre dolar funguje nakup proste trocha inak.
      nic to nemeni na tom ze tu cenu podla mna nasponovali trocha moc...
  • Kdybych neměl ty prachy z wowka tak do toho taky nejdu. Takhle jsem prodal celej inventář, koupil si OW, nějake šutry do hotska (kvuli mountovi) a ještě mi zbylo na necromancera ....celkem fajn :D
  • 15 dolarů za 1 postavu k 5 let starý hře? Tak to si asi nechám ujít...
    • Stari tu neni dulezity, jakoby nebylo.
  • Na to uz je pro me trochu pozde ale dik za snahu kuci...
    • Asi tak... a navíc opět plaťte..... ŽIdzzard
  • kostejnesmrtelny
    S těma křídlama si asi dělaj kozy. Dyť to je Queen of Blades jak vyšitá *1* *1*
  • "Včera bylo na pořadu dne Diablo II a jeho možný remake... "
    Ne včera bylo na pořadu dne Diablo II a jeho možný REMASTER!
    • patrik-hajda
      Moje chyba (koho jiného *1* ). Opraveno, děkuji za bystré oko *3* .
      • A my děkujeme, ze čtete nase diskuze ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit