Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquis

    Xenoblade Chronicles 2 tam prostě a dobře chybí.

    Astral Chail je super, ale má své výrazné chybky, které doufám vychytá v sequelu.

    • 0011

      Problém je že v redakci hraje jrpg jenom Aleš, ale je škoda že tu není recenze, měli to dát aspoň externistovi, třeba Milošovi Bohoňkovi, Xenoblade 2 je klenot.

  • Třeba Mario Rabbids jsou skrytá perla. 

    • 0011

      Souhlasím a i jeden z nejlepších X-COM klonů co jsem hrál, dokonce i tvůrce posledních xcomů byl z  téhle hry a hlavně z některých mechanik nadšený.

  • Knifer

    Tak mě za mě jen dvě hry Astral Chain a Zelda jinak celkem zklamání 

  • tomasrippl

    Sice par lepších her na této konzoli jsou. Ale par. A zde představené dětské hovadiny by mě opravdu nepřesvědčili koupit si konzoli za 8000. Myslím že takhle elegantní konzole muže být něco vic než jen reinkarnace oldschoolovek

    • Tak myslím že v Nintendu právě svolávají manažeři schůzi a budou řešit obrovský problém, totiž jak uživatele tomasrippl ze sevreru games.cz přesvědčit, aby si koupil jejich konzoli. Pravděpodobně dojde na vývoj několika nových "dospěláckých" her a zřejmě i oznámení nové, výkonnější verze konzole, která bude kompatibilní i s exkluzivitami Sony a Microsoftu.

    • RodneYCZ

      Switch lite stoji cca 5 500,-

      • tomasrippl

        Jo ale Lite😀 klidně bych si připlatil za verzi pro i15000 kdyby na to šla většina konzolových nebo pc her, samozřejmě s grafickou úpravou ab to to mobilní konzole zvládla.

        • 0011

          Já bych dal i 20k jenže je to nesmysl protože by si to skoro nikdo nekoupil ani za těch 15k, tudíž by na to nevycházeli hry, protože by zkrachovali. To je krásný sen, ale sebevražedný podnikatelský plán. Proto mám obyčejnou původní verzi se starším SoC a užívám si hraní a na náročné hry mám PC. 3DS taky není technický zázrak ale hry co na něj vyšly jsou mnohem zajímavější než spoustu grafických pozlátek k vidění jinde.

    • mikezz

      Tým detským hovadinám od Nintenda by som dal skoro vždy prednosť pred “dospeláckou” produkciou ostatných firiem. Sú to perfektné veci, 8tis je úplne adekvátna cena. 

      • tomasrippl

        Ja zase těm dětským hovadinám nepřišel na chuť, je to individuální. Ať tyhle hovadiny na to jsou, ale ne zaměření jen na to

        • Ale je to mobilní konzole. Nemůžete chtít, aby to tahalo to, co tahá 90W PS4.

          Navíc Nintendo zná dobře svoji demografii a ví že prodá víc Maria, jak ... nevim, Call Of Duty, protože hráči Call Of Duty budou honit 4k a bůhví co ještě, ne mobilitu.

          • tomasrippl

            Tak urcite nechci aby na tom šlo CoD ve 4K vzhledem k malé obrazovce by se dalo ukrojit trochu i na grafice a rozlišení. Psp taky fungovalo, myslím první sérii pak se z toho stala mobilní konzole 2 kategorie. 

            • Nejdříve píšeš o dětských hovadinách a pak zmiňuješ CoD. To podle tebe není dětská hovadina?

              • tomasrippl

                Reakce na příspěvek:

                Asi jsi nečetl o čem je řeč, než už tu vypotíš další hovadinu tak vyjeď po vláknu výš a uvidíš že já nepřirovnal CoD jako dospěláckou hru. Ani jsem ji neoznačil jako definici reprezentativní hry na Switch. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Neboj, četl jsem celou diskuzi, i jsem ti na jeden příspěvek reagoval ještě dřív než na tento. Jsi prostě krutohustý drsný dospělák, ale doporučuji upravit při příští návštěvě lékaře medikaci.

                  • tomasrippl

                    Reakce na příspěvek:

                    No další odpověď úplně mimo 😀😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit