Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Torment do huby nebrat. *16*
  • Jack1947
    Velice rozporuplna hra, nepochopena a zatracovana... mozna ze by si vazne zaslouzila 2sanci na napravu , neb tehdy ji tak uplne nedostala.
  • Muhehe, vzpomínám si, jak jsem si hru předobjednal snad na nějaké Vánoce a díky českému distributorovi a jeho bleskovému překladu ji dostal někdy v březnu. To čekání bylo útrpné.

    Ale jinak parádní hra, společně s Deadly premonition jeden z největších "jiných" zážitků.
  • Horst_Fuchs
    A já měl vždycky bůhvíproč za to, že je to nějakej odpad.
    Jdu to vyzkoušet, pokud mě paměť neklame bylo to přibalený jako nějakej bonus k český verzi Amnesie.
    • Horst_Fuchs
      I s použitím HD patche a lepších textur hra vypadá dost hnusně, nevím jestli to překousnu. Vtipný je, jak každá postava vypadá v animaci, ve hře a na dialogovým obrázku úplně jinak. *5*

      Hra samotná vypadá opravdu podivně, takový Twin Peaks v herní podobě. *8*
  • Phillios191
    Sakryš někde se mi ještě válí origoška :D
  • Hra geniální i po letech :) jen to chce trochu trpělivosti :) a co se týče grafiky, tak si myslím, že člověk který ocení tuhle hru asi nebude patřit k chronickým milovníkům realistické grafiky :)
  • Pathologic jsem bohuzel odinstaloval po dvou hodinach. Atmosfera byla perfektni ale tu lamanou anglictinu jsem proste nedal, to se nedalo cist :( Snad nekdo spacha lepsi preklad, byl bych hodne rad.
    • janchor
      Novej překlad uvádějí autoři jako jednu z priorit.
      • A původní česká verze byla překládána z angličtiny? Nebo z orig. ruštiny?
        • janchor
          Pokud mě paměť nešálí, tak právě z tý zpotvořený angličtiny.
  • Tak tato hra mala brutalny nastup, prve dve hodiny slubovali slusny herny zazitok. Potom ma ale dostala nejaka nelogickost, nieco s vodou. Postava vysmadla snad po dvadsiatich krokoch, alebo tak nejak. A boli tam dost krute ceny. Krajec chleba stal tusim 650 penazi, co bol dost problem nahrabat. Ale inak atmosfera genialna.
    .
    btw. v niektorych survival hrach su dost odtrhnuty od reality. V takom Dont Starve po zjedeni celeho peceneho kralika, ubudalo z progressbaru hladu raketovym tempom. Uplne mimo. Keby ze rano zjem celeho zajaca, tak mam dost do obeda *2* Najlepsie to vyriesili tvorcovia Terrarie. Nedali to tam vobec...
    • V Pathologic se (pokud si dobře pamatuju) ceny měnily každý den. Jeden den stál chleba i 2000, jindy třeba jen 750. S vodou jsem problém nikdy neměl, horší bylo shánět třeba náboje.
  • Toto podle videa co jsem shlédnul to vypadá jako fakt dobrá hra s příběhem který jde hodně do hloubky zajímavé. Tento typ her nám dneska chybý a být jich víc tak by to byla krása mnoho lidí hledá právě takovéto hry velká studia by mohly udělat nějakou hru která má takto hluboký příběh a né jen cetkovitou povrchní přeplácanou jednoduchou hru (s piráty).
  • Pathologic jsem hrál jen krátce, přesto si dodnes pamatuju, jak jsem se pořád ohlížel přes rameno :) - stylizace hře rozhodně prospěla. Až naberu dostatek odvahy, vrátím se k ní. GOG verzi můžu doporučit. Kdysi jsem měl jinou a tam bylo hodně vidět, že je hra rozbitá v některých mechanismech jako byl boj nebo ovládání pohybu a práce s inventářem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit