Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Nu, já třeba hrají znova MEA, a říkám si, že by mohla bejt dvojka 🤔 

    • Jack1947

      Klidně i trojka vše lepší než zfušovaný ANTHEM😈

  • Corvus

    No, protože já se vždy na vývojáře dívám tou optimističtější optikou a naopak si rád kopnu do vedení a PR, tak na Anthem nahlížím (proti proudu) z jiného úhlu. Na to, co se začíná provalovat o Bioware, ve stoje tleskám všem, co měly ty nervy a energii dát hru dohromady ve stavu, jakým je. To, že mě Anthem baví, nechám stranou. Nicméně zcela subjektivně za sebe: svět je jedním slovem nádherný a pořád mě baví prozkoumávat lokace. Celá idea sci-fi/fantasy/džungloidního prostředí se mi ohromně líbí. Létání a celá ta aviatická ekvilibristika je boží. Stejně tak ladění javelinů. Pokud nad Anthem  EA nezlomí hůl (jako že asi ne) a vybrousí se loot + se dodá další obsah, tak Anthem má potenciál růst do krásy. Jádro rozhodně není špatné. A znovu píšu - pokud byly ve studiu (díky několika lidem bez vize) až takovéhle problémy, tak BRAVO a díky za ten nádherný svět. Jsou 100x horší průsery než byl ANTHEM. V mých očích třeba celý přístup Bethesdy v posledních letech + Fallout 76, recyklovaný engine z pravěku, nucený launcher apod.

  • TheGGG


    proč jste smazali můj koment? Co jsem napsal možná nesedne do názorů redakce, ale rozhodně to nebyl trolling ani urážení, vlastně to byla fakta.

    Že západní recenzenti často hodnotí hry (a vlastně i vše ostatní) dle toho, jak daný produkt splňuje/nesplňuje jejich politické přesvědčení je fakt, obzvlášť kotaku a polygon jsou na to experti a ign nezůstává pozadu.

    Že recenzenti nebojují za hráče ale za velké korporace je taky fakt, stačí se podívat jak obhajovali diablo immortals např.

    A že si bioware pozvalu na poradu Anitu (proč to taky netuším) aby jim řekla svůj (strašně důležitý) názor na hru Anthem je taky pravda, to si můžete snadno dohledu.

    A že za současný stav herního průmyslu mohou i herní novináři? No pořád o sobě tvrdí, jakými jsou majáky a jak musí ovlivňovat společnost, tak kde byli, když se zaváděli lootboxy a microtransakce....?

    nic urážlivého na svém příspěvku nevidím a jak říká Ben Shapiro: "Fact don't care about your feelings"

    Toto není nic proti redakci games, abych to zdůraznil, od vás se nečeká, že budete ovlivňovat EA

    • PCMR

      Lol. Ben "sněhová vločka" Shapiro...

      • TheGGG

        no čím pak tě urazil chlapše? Nesnesl jsi pravdu? Je na tebe moc málo korekní? 

        • species

          shapiro je fasista!


          (sarcasm)

          • TheGGG

            no už ho tak určitě nazývali.... lol. Fašista nacista, prostě nálepkovaná, většinou ani neví, jaký je mezi tím rozdíl. Ale jo, Shapiro je dokáže pěkně vytočit, ty naše shill korektníky.

            Kdyby nebyl žid, tak už z něj dělají nového Hitlera.

            • Jack1947

              Kdybych si ho nehodil do guglu stejně nevím kdo to je takže...

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                Shapiro je jeden z těch lidí, co se nebojí na YT mluvit proti establishmentu a mainstreamu a shill media ho za to nemohou vystát...

                • species

                  Reakce na příspěvek:

                  steven crowder je tez skvelej
                  • PCMR

                    Reakce na příspěvek:

                    Crowder je naprostá guma... typický americký proválečný, prokorporátní neoliberální vymatlanec, populista a samozřejmě (jako spousta těchto popularních finančně zaopatřených streamerů) tzv. hodný gojim aka užitečný idi*t Israele.


                    A supremistický double standard žid Shapiro... ten si postavil svojí kariéru na kopání do sjw děcek. Ve skutečnosti je sám zhrzené děcko, které by v seriozní debatě třeba s Chomskym uteklo s brekem. Ani ta jeho rychlomluva, který neni často rozumnět, by mu nepomohla. Naštěstí spousta lidí i u pravice mu prokoukla ten jeho zionistický shilling. Nábor gojimů už moc nefunguje...

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    konzervativních lidí s normálními názory není nikdy dost, díky za typ, budu si muset stevena crowdera poslechnout

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To mi tak nějak došlo... to jméno ( pokud si ho nepletu s někým jiným je docela známé)


                  No, ještě že Ytb to toleruje, Twitch si nejsem jist že by to prošlo. Takže to je nějaký (počítám) herní moderátor nebo glosátor... nebo tak nějak.

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    do her nemluví, ale glosátor to je, ale hlavně konzervativní politik, právník a spisovatel. 100 % ve všem s ním sice nesouhlasím, ale obecně má dobré zdravé názory a jde proti pletichám NPC mainstreamu.

                    Filmy občas recenzuje v rámci Cultural War

                    BTW: toto už je dost mimo téma a redakce asi moc nechce aby se tu řešila politika, kór když chválíme a řešíme konzervativce a né liberaly, takže toto je můj poslední příspěvek na toto téma, pokud tady teda nevyskočí nějaký troll na kterého bych reagovat z morálního hlediska musel.

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Jo ok, já tohle nesleduju tak podobné postavičky neznám. Díky o osvícení.

  • Corvus

    Máte obráceně obrázek u článku ;-)

    • Jack1947

      To byl záměr😛

      • Corvus

        A? Nic to nemění na tom, že ten obrázek je vzhůru nohama!

        • Jack1947

          First world proplems 😯

  • sukovf

    Za neúspěchem stojí neschopnost Bioware udělat cokoli pořádně, což je zjevný posledních pár let, co jinýho by to asi bylo? Firmu dělaj lidi, a když tito odejdou, je hotovo.

  • species
    EA, EA stoji za neuspechem Anthemu.
    • Jack1947

      Tak jednoduhé to myslím asi nebude 🙂

  • Jack1947

    Vize byla vydělat na MMO které je moderní ale už nedomysleli že to chce taky trochu umět vytvořit hru... hle a to bylo těžké.

    • radim.zaty

      Jacku, ty tady obecně v diskusích píše hrozné blbosti, ale tentokrát jsi to napsal přesně. To sedí jak prd.l na hrnec.

      • Jack1947

        Já vím, nepopulární názory moc lidí neuspokojí.

        • Ilusiveman

          Hlavni je, si v životě názor zažít a udělat, než přečíst, ale na tuhle stravu jsou všichni již odkojeni... 

  • Daver

    No co k tomu říct. Něco takového se skutečně dalo čekat, páč na Anthemu opravdu je vidět že neví co chce být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit