Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Letadlove lode by mohly byt jak uz tu nekdo zminoval jak arty ve wot uvidis mapu z ptaciperspektivy kliknes na nepratelskou lod a posles letadylka. a misto vylepsovani kanonu atd jak u ostatnich lodi budem treba vylepsovat typy letadel. Jinak uz se sakra tesim navyfield i battlestations pacific sem drtil dnem i noci takze tohle bude bomba :D snad se dostanu do closed bety

    *7* *7*
  • Kdyby radeji ti ko*oti s WG udelali jednu a poradnou hru, WoT domrseny na vsechny strany, totalne podelany spoting, balanc vyberu tanku katastrofalni , no a o arty nema smysl cokoli psat. Hlavne ,ze je to "zadarmo" viz Lowe pro nubaky
    • Výběr tanků je víceméně vyvážený, obě strany mají srovnatelnou palební sílu. Těžko může počítač určit, kdo sedí za klávesnicí, takže se občas stane, že hra je rychle dohraná :D. A co máš proti arty??, Já ji mám rád, se svými lehkými tanky profrčím mapou a ničím bezbrané dělostřelectvo *1*
      • Placas nesmysly, pokud ma jedna stran 8x TD a druha zadny, nemuze byt o vyvazenosti reci, stejne jako kdyz ma jedna strana 8 medii a druha zadny ...

        A tohle je uplne bezny stav. (o tom, ze arty hitne tank jednouci 50km/h ani nemluve - totalni kravina).
  • Zdarrr,
    muze to byt zajimave ... identifikoval jsem tam Yamato, Yamashiro, King George V., Renown, Illustrious, Fletcher ...
    Mozna si nekdo vzpomene na Fighting Steel, to byla bomba ...

    - LuboS
  • Konečně něco místo navy fieldu ... už se těším
    • Ono rozjet navyfield je hotovej malej zazrak ...
  • Dru: WOT je dobra hra ale trochu to zabiji ze dva hraci v platoonu je docela chaby a expit neco trva pekelne dlouho kdyz mas shitovej tank

    Navyfield je dobra hra, pokud to bude podobny tak by to nemuselo byt spatny, nicmene ty grindy abych mohl hrat s lodi ktera se mi libi me fakt neberou takze smula *12*
  • No ty lodě asi budou podstatně náročnější na grafiku kvůli vodě co? Jinak WoT je fajn, zadarmo drtivá většina zpřístupněna, teď s novým patchem možnost hrát s kamarádme v rotě bez nutnosti premium účtu *3*
  • A ještě bude World of Infantry
    • World of COD ? :D
  • Tak tohle bude pro mě, nadšenýho lodičkáře, nutnost. *14*
  • kurna at z toho udelaj jednu hru *14*
  • super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit