Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím mužete odstranit ten xicht? pkažde se leknu *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=gfLvp-uczkY

    nové gameplay záběry + komentář a info od designera RTW2
  • nepřijde ještě někomu divné, že má hra v podstatě za rok už být hotová ? samozřejmě nevím, jak dlouho před oficiálním ohlášením se na Rome 2 už dělalo, ale přijde mi to docela dost "hrrr na vánoce", nedivil bych se třeba půlce roku 2014, vzhledem k tomu, jak to má být rozsáhlá hra, což nám neopomenuli připomenout hned na začátku videa

    je to sice z trochu jiného soudku, ale takové RPG od Warhorse studios má být venku až "někdy v roce 2015" a přitom jsou obě hry ve fázi "prozrazujeme více než je běžné"

    sice se na Rome 2 těším, ale né za cenu vypuštění tohohle a tamtoho, na co potom uděláme DLC a narychlo ušité AI... vzhledem k tomu, že má jít o největší (r)evoluci v total war sérii od dob prvního shoguna rozhodně především očekávám vylepšeou AI, která je "pain in the ass" v každém dílu série
    • No AI byla opravdu alfa omega teto serie, ale treba v Shogunovi 2 na hard obtiznost, uz je to opravdu paradni kousek a pocitac reaguje na kazdy pohyb jednotek a neda nic zadarmo, takze si myslim, ze v RTW II to snad bude fungovat jeste o neco lepe.
    • Pilgrim66
      Toho bych se úplně nebál, hra bývá většinou ve vývoji okolo roku před oznámením. Teď bych to tipnul na stav někde okolo alphy. Do E3 bych řekl, že budou mít něco jako closed betu atd...
  • Jen to oznamení že se nebude lokalizovat do češtiny mě velmi sklamalo :(
    • To mě zase štve, že Římané mluví anglicky. *16* Dost to ubírá na atmosféře.
      • jeden designer k tomu řekl, že nemají dabéry ovládající latinu. U některých jazyků, jako například protogermánština, keltština apod. by navíc musel předcházet obrovský jazykový výzkum. Navíc zvolili angličtinu, protože vojáci budou 'hlasem' reagovat a komentovat okolní situace... například zakřičí, pokud se Vám nepřítel dostane do boku, nebo že je některá z vašich jednotek decimována... nehledě na to, že v době, v jaké žijeme není každej zvědavej na 100 stránek titulků.
        • Nechci nějaké hory dialogů, stačí pár frází, výkřiků, aby to znělo autenticky. Jako to bylo např. v Civilizaci IV.
        • Pilgrim66
          Přesně, dneska je težký odhadnout jaká byla výslovnost u latiny v té době natož nějakých germánských jazyků...
        • plus jsem zapomněl zmínit, že kromě dabingu v AJ bude jazyk k dispozici v FR, NJ, atd... takže dělat k tomu ještě 'native' dabing... to by na dabování hry a jazykovém výzkumu strávili víc času než na hře samotné... proberte se lidi :-) buďme rádi za to, jakým směrem se projekt ubírá a neremcejme nad blbostma :-)
      • ZvacA
        Pravda, ještě dneska sehnat fakt dobrý dabéry ovládající archaickou latinu a budeme v cajku. A když už by v tom byli až po uši, tak rovnou sehnat i ostatní s punštinou v čele a střelit do toho germánský jazyky. Jako, nemalý cíl. :D

        Ale, je pravda, že kdyby byly římské jednotky okřikovány ze strany části barbarů v nativní formě [ http://youtu.be/fuUnd9Db6Hg ], to by dostalo teprve tu správnou štávu.
    • Je fakt ze louskat napr. popisky jednotek z originalu se mi nechce ale urcite se casem najde nekdo kdo to prelozi ani puvodni RTW nemel of. preklad
    • ZvacA
      Tak, to kolegu BoBa asi z toho klepne.
      • jakyho kolegu BoBa?
  • Massiiiiiive... asi sem si cvrnknul do trenek.... Konečně to udělali.. všechny ty ostatní Total War serie jsou mi uplně ukradený (nejvíc Shogun).. sem moc rád že se vrátili k té nejlepší tématyce z hystorie lidstva... A udělaj z toho pořádnou hru... Vidím to tak že ostatní Total Wary byli jen tréning na pořádnou hru zase....
    • Je to nejlepsi epocha "hystorie" jak rikas :) aspon pro me zrovna ctu Zivoty rimskych cisaru a je to dobre pocteni taky jsem si nedavno koupil knihu o 20 nejvetsich bitvach staroveku :) bohuzel se na skolach antika bere jen povrchne a pritom se od ni z hlediska socializace a lidskeho rozvoje odviji skoro vse do dalsich veku
      • na tohle můžu jen doporučit alespoň první minuty z tohoto dokumentu:

        http://www.youtube.com/watch?v=s4W6YKeQNnI

        jak jedna bitva dokáže ovlivnit budoucnost celé Evropy
  • ALIENVIK
    Hlavně aby nebyla potřeba darth modu.
  • Odzkousim Rome II na soucasnem compu a pak se rozhodnu :) potesil me nazor designeru kteri rekli v jednom rozhovoru ze budou chtit vytvorit rozdilne textury podle toho jaky HW budete vlastnit aby hra vypada porad dobre nevim jestli to nekdo nekdy zkousel ale je to sympaticke - muj recept bude ze si asi snizim rozliseni a vypnu vsechny drobnosti kolem - nastesti v serii TW lze nastavit temer podle sveho
    • No ja bych se svym PC potreboval asi mod tahove strategie,pak to mozna rozjedu na low :-)
  • Inquisitor
    Delší vydání mi nevadí, aspoň budu mít čas pořídit novýho compa :)
    • Tak pokud dáváš shoguna 2 na střední tak bys to měl rozjet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit