Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    sú značky, ktoré by mali ostať zapadnuté prachom v blahej pamäti hráčov. a HL je jedna z nich. ale čo ja viem, možno sa mýlim. uvidíme.

  • Kompost

    v momente ked som sa dozvedel ze je to VR stratil som zaujem. 

    • To je klasika od Valve jak prodat VR a jestě hru. Prdíme na hráče a hlavně vydělat co nejvíc.

      • Row

        az na to ze od nich ti staci si koupit jen jedno z toho...

  • Interakce postavy s prostředím vypadá skvěle, to lovení nábojů v poličce obzvlášť... Do doby, než si uvědomíte, že v ruce držíte ovladač a nic vám nebrání "promáchnout" rukou zdí...

    • Row

      Mne se zas libilo jak se chytla za hranu zdi... a pak jsem si taky uvedomil "a tohle bude fungovat jak?" Ale treba jo, treba to bude ve smyslu "lean" jako u strilecek, akorat misto ke zdi si budes pritahovat zed k sobe :)

  • MishKonn

    Kdyby her na takovéto úrovni bylo v přípravě 10, tak bych o tom uvažoval. 

    Koupit si ale HW za desítky tisíc pro jednu hru? 

    No, thank you. 

    • Valve samotné připravuje minimálně další 2. Takže pro jednu hru to nebude. Prostě s tim někdo musel začít a Valve je ta pravá firma. Té nebude vadit, když neprodají 10 milionů kopií. Což už jsem říkal předtím a taky to potvrdili v rozhovoru slovy, že jim jde o "dlouhodobější strategii"

      • MishKonn

        Tak až jich bude 5, popřemýšlím o tom. :) 

        • Jasně, však ve výsledku ti nic neuteče. Naopak máš velkou šanci, že cena VR půjde dolů a bude zas o něco vymakanější (třeba bez drátů, i když tam bude asi problém s baterkou no). A hlavně, už budeš mít z čeho vybírat ;)

  • jindra.veliky

    klasicka VR blbina...to teleportovani ve VR je tak stupidni, ze se mi takovy hry nechteji hrat

    • Taronyu

      Mám taký pocit, že toto klasická VR blbina nebude. Inak by do toho nešli. 

    • Maxianimal

      Máš tam možnost různých druhů pohybu. Takže tvůj argument je naprosto mimo mísu.

  • SalemCZ

    škoda že to nevyjde i na PS, když už to bude na VR

  • Sem si jistý, že to bude stejná pecka, jako svého času HL1 a později ještě o chlup lepší HL2. Už teď je jasné, že teprve Valve vymáčkne s VR maximum a ještě o trochu víc. Nebojím se zklamání, sem si jistý. Konečně po těch letech se na něco můžu opravdu těšit.. taky bych měl začít šetřit :-D Vypadá to na komplet novou sestavu, aby nic nekazilo ten jistě, naprosto skvělý zážitek. Sice bez Gordona, ale Alyx je přeci jen sympatičtější.. platonická.. :-D 

    • ahola

      Nemůže to být stejná pecka jako kdysi, protože dnešního hráče překvapí už málo co. Navíc to nemá být AAA ttitul ale jen dodatek k příběhu. Dále polovina Teamu která pracovala na Half Life už u Valve nepracuje a to včetně scénáristů. 

      Podle mého to bude prostě jen FPS hra na VR nic víc.

      • Scenáristé odešli, ale zase jsou zpět.  Firma Valve je přesvědčila, že zase bude mít smysl tam být. Že opět budou tvořit hry. Dokonce vzali zpět i toho, který prozradil údajný scénář HL3. Ve světle dneška už tomu ale nevěřím, že byl pravý.

        • Row

          Ale Kelly Bailey co delal muziku uz se asi nevratil co? :(

      • Je to AAA hra s herním časem podobným hl2 (je to jasné psáno a i z traileru to prostě jde poznat, tak nechápu to ignorantstvi) Ve Valve je stále spousta lidí, co dělalo na původních half-life a to dokonce i scénáristi. Když člověk něco neví, radši by neměl tak sebejiste plácat kraviny... 

  • clovicekO

    Whoa, sice ze srdce nesnáším, když někdo řekne "epesní", ale tohle je opravdu epesní reklama.

  • Prvně jsem si myslel, že to bude pouze pro Valve Index, takže dobrá zpráva, že to bude i pro další VR headsety. Tzn. teď ještě doufat, že to nebude jenom Oculus Rift, ale bude to fungovat přes Oculus link i na Oculus Quest, pořídit si k tomu ještě ten kabel a pak teda ještě k Macu si pořídit nějaké VR ready PC. Tak nevím, jestli si to zahraju :D

  • uher

    A kde k těm teleportačním rukavicím přišla? Vždyť ve dvojce žádný neměla. Stejně tak teleporty samotný byly dost velký a potřebovaly velký zdroj energie.

    A průkopníci v Aperture měli to svoje zařízení dost daleko.

    • Jojo, tohle mi taky trochu vadí, ale Valve vždy podobné věci upřednostňuje z hlediska hratelnosti. Za mě budu předstírat, že to tam není :D. Ale i tak pořád nesedí, že budeme mít "gravitační rukavice" a v budoucnu má hráč gravity gun, který se tedy oproti rukavicím za pokrok považovat nedá. Ale to se přežije, Valve podobné věci udělalo i u HL2 a některé věci také neseděli s prvním dílem (i když bych řekl, že to byly menší drobnosti)

      • uher

        Mě to třeba vadí hodně.


        Btw který věci ve dvojce neseděli s jedničkou? Já si na nic nevzpomínám.

        • Budu muset znovu zahrát. Bylo to fakt něco malýho, ale tenkrát jsem měl příběh strašně nacvičenej, takže jsem si toho všiml. Ale defakto stejný problém (a tam to ¨byl zatím asi největší problém) byl Portal a Portal 2. Tam toho fakt nasekali dost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit