Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodne kvuli jedne hre nebudu kupovat headset, Valve to ma u mne takhle dost rozlity s HL2 episode three, takze bojkotuji vsechno, co vydava nebo jeste vyda. Sbohem Valve.

  • Corvus

    Nemám adekvátní prostory.

    Nemám VR a kvůli jedné AAA hře, co se netváří jako party hra si jej pořizovat nebudu.

    100% fungování VR = mít doma také odpovídající herní železo na úrovni = další investice.


    Myslím, že bez Alyx se naprosto bezproblémů obejdu :-D Léto se blíží a tudíž i Death Stranding a Horizon: Zero Dawn :-)

    • Ja to vse doma mam, hrani si uzivam, bavi me neskutecne, ale rozhodne si nemyslim, ze to je neco, bez ceho by se clovek neobesel, nebo snad ze to je nejakej prulom. Spis je to jeden z dalsich duvodu (pro nekoho mensi ci vetsi) si tu VR helmu poridit. Ale doufam, ze tech lidi bzde hodne :)

      • Johnny

        Taky doma mám, ale Alyx bych si klidně zahrál i na myši a klavesnici jako hru. Protože u na pohyb náročný VR hry nevyydržim moc dlouho, nehledě na to že si na to musim fakt udělat čas šoupnout nějaky mensi nabytek, děti musejí spát a podobně... Je to prostě náročný.

  • Icocz

    Jo každý nejen že nemá peníze na VR kvůli dvou třem kvalitním hrám, ale každý na to nemá i prostor. Já mám kanclík dva metry na dva metry a tam asi těžko budu dělat nějakej tělocvik. Jinak jsem u hry zvyklej odpovídat na chat atd.. To by se věčným sundáváním VR a chozením sednout nebylo zrovna praktické. I tak bravo VALVE. Dle mého by zážitek na k+m nebyl opravdu tak cool jako když je to primárně dělané pro VR. No není to první ani poslední hra co mě mine. Jsem klasickej hráč s k+m hrnkem kafe, hledáním kravin na webu a psaním do chatu s kámošema. To s VR není možné. Vrhnu se tedy na Blac Mesa. :-) 

    • Pak je tu ještě třetí skupina lidí. Pravda, je dost nepočetná, pravděpodobně se skládá pouze ze mě. Tahle třetí skupina by prachy na VR helmu měla, na nezbytnej upgrade kompu taky. A dokonce ani ty prostory by nebyly zas takovej problém. Ale každou volnou rovnou plochu mi zabíraj terárka s pavoukama. A ne, fakt nemam v úmyslu v zápalu hry házet po zemi sklípkany. Krom toho se mi z VR teda dělá na blití.

      • Ohledně toho blití, kdy jsi VR zkoušel a jaký to byl headset?

        • No, nějakej pátek už to, pravda, je. Tenkrát jsem zkoušel Oculus. A teď nedávno v Michli otevřeli hernu (všimnul jsem si toho při přesunu mezi hospodama), kde maj i tu podložku, po který chodíš. Nepamatuju si, co to bylo, ale bylo to v tomhle ohledu lepší. I když ne dobrý. Ale to mohlo bejt těma 8 pivama, co jsem polknul, než jsem na to vlez.

          • Tak dát si 8 piv a pak jít na VR... To mluví za vše :D :D :D

            • Tak znáš to, klasickej idiotskej nápad. Ona tam dřív bejvala sklepní hospoda, takže jsme tam vlezli, no a když jsme tam už byli...

  • vindalooo

    Hraju ve VR a to tempo tam je hrozně pomalé. Naštěstí, jinak by to bylo nehratelné. Místo se dvěma vojáky hraju klidně 2-5 minut, na klávesnici bych to zahrál řádově za pár sekund.

    • Taronyu

      A to sa mi páči. Je to reálnejšie, nie si žiaden rambo. Človek sa musí neustále kryť. A vo VR je to neskutočná radosť, kryť sa za prekážkou, vykláňať sa a čakať na správnu príležitosť.

      • vindalooo

        Asi sem to špatně napsal. Já si nestěžuju na tempo, naopak sem rád protože by to pro mě bylo nehratelné :)

    • SalemCZ

      Jsem zvědaví na šavli až někdo bude chtít dát speed run :D 

      • No jo vlastně. Bude asi zajímavé, protože to pár bláznů na AGDQ určitě udělá.

  • Houdini

    Radšej HL3!😠

    • HL3 bude taky VR :P

      • xDBluCZxD

        Half Life Alyx byl pro mě nezapomenutelný zážitek a HL3 bych si víc užil ve VR než seděl na prdeli, křivil si záda a klikal na klavesnici xd. 

        Já chci aby Half Life 3 byl zase pro VR protože v tom je budoucnost v PC už ne 

      • Houdini

        Veď v pohode 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit