Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    po wildlands som teda čakal podstatne viac. ghost recon už beriem len ako predajnú značku, takže mi to žily netrhá, príbeh vlastne ani neočakávam (slúži len k tomu, aby bola akože nejaká osa posunu v obtiažnosti jednotlivých misií) a tak som si wildlands celkom užil. ako SP, tak v kooperácii. stačilo to vziať, vyšperkovať hrateľnosť, troeku pridať tam, niečo inam a veselo predávať... nie, ubisoft zas dokázal vziať fungujúce veci a poslať ich do kopru. no nič, toto ani v akcii. radšej sa budem ďalej blázniť v staršej a pre mňa vyhovujúcejšej verzii.

  • alien

    to vážně někoho baví hrát tyhle hry se stupidní AI která po vás nestřílí a jen běhá kolem vás ? třeba v 1:04:40 vyleze z krytu a vůbec ho nevidí a neupozorní druhého a jdou proti vám.

  • TheGGG

    jsem docela nalomenej si to koupit, kór s tou slevou co mají v jednom nejmenovaném kameném obchodě...  ale ti chybějící AI parťáci, to mě tam hodně vadí.

    • TheSuffering

      Já stejně raději doporučuji pořídit si to přes Uplay+. Koupit to pak můžeš kdykoli.

    • Jack1947

      Je to větší výzva mě vadí jiné věci, jsem nucen grindovat těžce 2 mise před koncem abych je mohl dát...

  • TheSuffering

    Stealth bez tlumiče? A s granátometem. Ok Adame.😂 BTW kluci, když už si tu mapu zapnete, zkuste jí i používat.😉

    • Jack1947

      Jako ve většině ubisoftích her stelth se tam prostě nedá. Nepřátelé mají šestý smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit