Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm
    Po delší době Fightclub, který se mi líbil a měl nějakou úroveň. Adam mluvil česky a jeho moderování bylo OK. Diskuze kultivovaná, bez překřikování a afektovaných výstupů. Témata zajímavá. Škoda, že patří k těm kratším.
  • radim.zaty
    K tomu dotazu na nějakou stránku, kde by si mohl evidovat, které hry dohrál, tak tohle myslím umí databazeher.cz :)
  • dle mého jsou horší uřvanci, kteří na SJW ukazují viz Vávra či GGG než samotní SJW. Obě strany jsou otravné, ale ti uřvanci jsou horší. Mě takhle tématika většinou vůbec nevadí, jedině ve Star Wars to bylo už za hranou no a pak možná v tom Westernu, kde nejlepší pistolník byla tlustá lessba..
  • vynikajúci diel. možno len trošku viac zapájať patrika. adam ako moderátor častejšie *5*
  • Při sledování tohohle Fight Clubu mě napadlo jak probíhá názorové střídání redakce:). Martin->Patrik; Lukáš->Šárka; Petr->Aleš; Pavel->Adam; Honza->Vašek. Brát s rezervou;))
  • Martina do Fight Clubu každý týden! *4*
    • Ne.
    • Adama jako moderátora NAFURT! *3*
      • VladanD
        Adama do každé rodiny!
        • No já ti nevím...
  • kontroverze kolem battlefield? to jako kdyz si na internetu nejaka skupina pobreci nad nejakou uplnou blbosti, protoze zije v nejake virtualni realite, kde si mysli, ze battlefield hry jsou pry realisticka simulace, je to hned kontroverze? budicek. vetsina normalnich lidi to ma u.....
  • TheGGG
    menší kontroverze není, když má trailer víc disliků jak liků a každým dnem se ten počet zvětšuje... ale toto je prostě typické SJW, uzavřít se do své bublinky, onálepkovat a pozurážet všechny, kdo se mnou nesouhlasí a pak si jen zacpat ušit a začít pořvávat... prostě tento FC radši vynechám. Nepozvali jste nikoho kdo by měl zdraví pohled na svět jako pan Vávra, takže to nebude žádný FC, ale hořekování nad tím jak jsou ti hráči hloupí, že jim vadí škaredá steampunk ženská jako reprezentant WWII...
    • ringmancz
      Líbí se mi, že všichni ví, co se o tom v podcastu říká, aniž by si ho vůbec poslechli. Taky bych chtěl mít takovou superschopnost.... I když v případě místních diskutujících moc nefunguje.
    • Nezapomeň že games je marketingové studio...v podstatě si tu ke hře chodíme pro známku, kterou by jsme hře sami dali. Oni jen ten názor předjímají u většiny titulů.
    • Jack1947
      Hele o tom urážení víš i ty své... ale jinak souhlas ale pochybuji že se Ea z toho sesype nebo chYtne za hlavu.
  • Tuhle větu psal určitě Grygar že ? " Nad některými z nich nelze než kroutit hlavou, zatímco u jiných se člověk jenom pousměje." Jak kroutit hlavou jak pousměje ? Jak tohle není jen tak žádná hysterie ale to, že už to začíná být přehnané a pořád se jenom ustupuje SJW aby se nepokákli. Takže, je rozumné přidat závaží i na druhou stranu...prostě je třeba to řešit a ne jen nad tím mávat rukou. (Měli by se moderní svět ubírat názory Jordana Petersona, obzvláště Grygar.) Tenhle FC vynechám, protože už si zas dokážu představit to obhajování atd...
    • Peterson LOL... Argumentační zoufalec, kterému to žerou jenom plačky jako ty *3*
      • Ty budes asi feministka vid :D
      • Ac nejsem velkej Petersenuv fanda tak dela to co se dneska vidi malokdy a to ze se snazi mluvit k tem umirnenym a to at uz zleva tak zprava. Je mi lito ze takovejch lidi neni vic a ze se dneska svet toci jen okolo nazorovejch extremu ktery jsou dogmaticky opakovane vtloukany do hlav lidi aniz by se nad nima snazil nekdo zamyslet nebo o nic vecne diskutovat.
    • fun fact: Fight Club není improvizovaný, všechno to jedou ze čtecího zařízení a scénáře píše Grygar *5*
      • Zvukaře dělá Soros a za kamerou je Bakala TO JE REALITA!!!!
        • oVer9000
          A soundtrack skládal Zimmer. Wait, what?
          • To už je mimo...
    • Jack1947
      Mě příjde že každý má hranice, možná i Grygar ... možná...
      • No ty já nevím.... zrovna Grygar a hranice...
      • Všechno má své hranice. Jen tvá "moudrost" je nekonečná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit