Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BangMeInBangladesh
    Proč se Petr Bulíř celý podcast tváří, že by chtěl být kdekoliv jinde, jenom ne v redakci games.cz? *15*
  • ringmancz
    měli jste to pojmenovat Lvohlavci
  • DonVirtuous
    Když se do FC zvou jen inteligentní lidé kteří mají co říct, je všechno v pořádku a rád se podívám. Pokud se ovšem experimentuje s "joutubery" nebo trubičkami jako je nějaká Baty z indiána, je všechno spíše na smích a sledování začne bolet. Chápu že jste v GAMES tolerantní a kolegiální, myslete ale také na diváky kteří se týden těší na svůj oblíbený pořad.. Na takové pořady kde se divák cítí trapně za aktéry, na to máme televizi plnou výměn manželek a podobných reality show, necpěte tyto sociální experimenty k vám do podcastů. Děkuji.
    • Blue.Shark
      Nějaká Baty z Indiána má nahráno spoustu hodin, vlastní pořad, pravidelně sleduje sice úzkou, ale podstatnou výseč her a rovněž pravidelně jezdí na největší herní výstavy na světě. To jsou dost podstatné důvody pro to, aby byla hostem podcastu o hrách, nemyslíš?
      • nejsem na strane Batyovci ani AntiBatyovcu, ale tahle uvaha me vnukla... to same se da rict treba o PewDiePie nebo FattyPillow (ikdyz u toho si nejsem tak jist, ale je dost mozny ze to na nej sedi), chteli by jsme je ale ve Fight Clubu? tot otazka *1*
      • DonVirtuous
        Známého 13letý syn už byl také na pár největších herních výstavách, také sleduje určité spektrum her, také má nahráno stovky hodin ve spoustě her,to ale neznamená, že je vhodný na diskutování ve FC. Když poslouchám Baty, jakoby to co tady píšeš jen viděla ve videu, žádná hloubka přemýšlení, žádné zamyšlení nad danou věcí. To že někdo něco zažije z něj nedělá chytrého člověka s debatním potenciálem. :)
        • TheGGG
          možná by ten 13letej byl lepší host, než někteří znudění fotříci...
          • Tak ano. Dá se pochopit, že se svými vrstevníky by sis líp rozumněl...
        • Blue.Shark
          To, že něco zažije ne. Dlouholetý zájem a praxe ale už přináší to, co od diskuze s člověkem z branže očekávám. Osobně mi Baty jako host přijde stejně kvalitní jako kdokoliv jiný. Říká svoje názory, zprostředkovává svůj úhel pohledu, diskuzi zvládá bez problémů, přehled má. Zřejmě se můžeme shodnout, že se neshodneme :)
  • oVer9000
    Kdyby to náhodou někoho zajímalo, kdo sleduje kluky z games.cz Pavla, Petra, Farida, Lukáše... od dob hPodu. Určitě se tu pár takových najde. Součástí hpodu je teď na začátku reklama. Je to smutný. Kdo na hpodu začínal pochopí, jak moc smutný to je.
    • Nezajima
    • Mart9
      Lidé jako ty, kterým vadí jakákoliv sebemenší reklama, mě vytáčí daleko víc, než nějaký banner nebo 5 sekundová reklama v hpodu. Mám s tím osobní zkušenost z druhé strany a fakt se mi z tebe chce smát a brečet zároveň.
      • oVer9000
        Ok, příště si nechám svojí poznámku pro sebe. Člověk to tady pak jenom schytá. A mimochodem internet je z reklam živ, takže to poslední je co by mi vadilo jsou bannery apod. Ale jak už jsem řekl, co mi vadí je reklama v podcastu hPod, a zároveň jsem zdůrazňoval, že to může pochopit jen člověk kterej ho poslouchal před 10 lety. A byl u zrodu.
        • Člověk, který byl u zrodu. LOL. Pán je evidentně znalec. Ty ses na zrodu hpodu podílel jakým způsobem? *1*
        • nekromant33
          Zníš dost elitářsky. Já byl taky "u zrodu" hPodu a dobře si pamatuju díly, ve kterých byla docela nemilosrdně vložená uprostřed, tedy ne ze začátku pár vteřin jako je teď, půlminutová reklama na Armu a něco s fotbalem od Nike.

          Možná by si to chtělo uvědomit, z čeho vlastně weby, jejichž obsah máš zadarmo, žijí.
      • Paulcz
        Na Games se jde s reklamou přes mrtvoly a je to velmi nešťastně pojaté.
        • Tilwaen
          Musí se ale nechat, že je to tady ohledně reklamy mnohem lepší, než to bývalo. Až na výjimky nejsou žádná samospouštěcí uřvaná videa a vyskakovací reklamy, co překryjí celou obrazovku. Sytě oranžové psí žrádlo je sice nešťastné, ale dá se přežít. Je fajn, že zde kluci vybojovali vcelku rozumné kompromisy.
    • Draken69CZ
      Myslíš ty 3-4 s na začátku *15* no to je tragédie já si pamatuji jak tu byla reklama ve FC a zmizela jen proto že to mělo mizernou poslechovost tak se to nevyplatilo, jinak vítej na internetu tady je všechno živený reklamou časem na to přijdeš.
    • Tilwaen
      Odvaha se jim musí nechat - ještě ani nedozněla AdBlocková aféra a už jim kvete reklama na místech, kde by ji člověk nehledal *1*

      Vůbec těm klukům jejich pozici nezávidím. Na stránkách jim polovina věcí nefunguje, jak by měla (mobilní verze, sledování příspěvků, parodie na diskuze, ...), a v Burdě místo toho, aby jim najali pořádného programátora na funkční remake webu, tak jim naopak cpou do chřtánu taková marketingová rozhodnutí, že nad tím zůstává rozum stát. Hlavně, že je pár halířů za reklamu.
      • Mart9
        Díky té reklamě dostali nové nabušené PC
      • Femto
        Hlavně že tady to není parodie na diskuze...
        • PreidaQ
          Já sem třeba chodím hlavně kvůli diskuzím. Člověk se tu vždy zaručeně pobaví a rozptýlí. Na Hrej má diskuze obvykle trochu věcnější úroveň, bohužel kvůli absenci strukturování a menším počtu přispěvatelů se nemůže s touhle rovnat.

          Každopádně pár sekund "reklamy" formou upozornění na sponzora na začátku hpodu je mi pořád příjemnější, než řvoucí reklama na začátku každého videa zde. Hpod je ve formě a podle mě se Games od něj momentálně mají dost co učit.
          • Femto
            já tu taky chodím kvůli diskuzím :) Kdysi jsem měl dokonce snahu tady diskutovat věcně, ale to jsem byl ještě naivní a bláhový :)
    • To je fakt tragedie, poplakal sis?
  • Sr_Lobo
    DOTAZ na redakci:
    Nemohli byste vyfotit toho holuba a přilepit jeho fotku tady do článku ? Díky *15*
    • Mart9
      Holub je krycí jméno pro grafika, aby se mu mohli smát, že je tlustej.
      • Mierda.
      • to bylo ze slabsiho soudku
  • do jiste doby jsem cekal na FC a tesil jse na nej od dob co je v kazdem 2 ne li v kazdem mistr rozumim vsemu a vim vse pan Ales Smutny , Dekuji nechci .
    • up_er
      demence..
      • proc by mela byt rekl svuj nazor no ni ? .)
        • Samozřejmě ale názory můžou být inteligentní a taky dementní. A tohle byla ta druhá skupina.
        • Je rozdíl mezi "říct" a "vyzvracet"
  • Alex81
    Když bych se zajímal o Warhammer (deskovka) kde je nejlíp začít? - Nejlépe v češtině.
  • Podcast jsem ještě nelyšel, ale hodnotím 10/10. Bulíř je záruka kvality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit