Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Jako přijde mi stejnak i když kluci budou dál dělat hry, furt mají Hyperbolic Magnetism a díky těm penězům to můžou pořádně rozjet.

  • Jack1947

    Chápat se to dá ale i tak zamrzí no... holt asi by neměli šanci a Fakebook jim pomůže více se prosadit. I když mě to moc nezajímá tohle podobné hry, beru to tak že české/slovenské studia nemají jak probourat než takhle.

    • Row

      Tebe to moc nezajima protoze VR bryle se blbe pirati co? :D

      • Jack1947

        To jsou hlouposti, člověk čeká na podnětnou reakci a místo toho blábol, hodný předškoláka možná ani to ne. Nechápu jak někoho může štvát že VR stále ještě dost lidí nezajímá, NA tolik aby si ho koupili!

  • Carnage666

    Hm tak to modovaní a custom songy v origo verzi skončí... a to byl jedinej důvod proč to nekupovat na PSko.

  • uher

    Hm, tak nezávislost vzala za své. Celkem mě mrzí, že navzdory tomu co dřív tvrdily si ji nechali vzít 😐

    Ale tak je to jejich věc. Úspěch je to samozřejmě zasloužený, ale sám jsem zvědavý co s nimi v následujících letech bude...

    • Row

      Za miliardu by si ji nechal vzit kde kdo :D

      Realne to ale znamena, ze pokud tam nebudou spokojeni tak se muzou zvednout a jit delat zase na sebe a prijdou maximalne o znacku Beat Saber ktera zas tak velky potencial v delani pokracovani nema, spis v te dlouhodobe podpore. Narozdil od zacatku kdy jeli rok na cinskejch polivkach s rohlikama a cekaly az jim jejich projekty vydelaji aspon neco se jim vubec nedivim, ted Jsou zajisteny na duchod i na jakoukoliv formu osobniho a profesniho rozvoje co si vyberou. Dobre jim tak :)

    • SalemCZ

      Jako jsem zvědavej co pod Facebookem udělají se Steame a PS

  • SalemCZ

    Co to znamená pro Hyperbolic Magnetism?

  • Taronyu

    Wow, veľká gratulácia. Je krásne sledovať ich cestu od úplného počiatku. No a Beat Saber u mňa stále ostáva naj VR hra :)

  • Ty jo, tak to velka gratulace! Beat saber mam uz dlouho ne prednich pozicich myho zebricku her, ketry zkusit nejdriv, az si jednou konecne poridim vr brejle.

  • jack

    Hezký!!!! To jim moc přeju. Mám už to rok a stále se k BS vracím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit