Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať jsou 100% digitální. Snad je pak konečně někdo smázne. *8*
  • trolo
    http://img534.imageshack.us/img534/7308/eaceo.jpg
  • Od té doby co se z Electronic Arts stalo mega EA už je moc nemusím ale hry jim vycházý furt dobré... Digitální distribuce určitě ano, klienti a s tím vše spojení už je věc jiná. To že má někdo v dnešní době pomalý internet je ve většině případů problém samotných lidí. Pro mě je snazší hru stáhnout. Někdo třeba ani nemá ve městě obchod s hramy a musel by pro ni jet nekam jinam a ještě ani neví jestly ji v tom danném obchdě budou mít. Největší problém vidím v platbě protože ne každý ma tu správnou kreditku a jejich výběr je opravdu malý. Já osobně ji mam opravdu jen kvuly platbám přes internet.
  • Oh ten xycht od EA já věděl že už jsem ho někde viděl. To je ten co tvrdil že je singleplayer mrtvej. tak ten už může říkat co chce
  • EA jsoou a vždycky byli jen laciná dí(ě)vka , která jde jen po penězích a hráči je vůbec nezajímají ...
    • Už je Vám lépe? *5*
      • Zayl
        Ten smiley na konci dodal tvému příspěvku neskutečně edgy and cool nádech.
  • Proti EA sice nic nemám, ale tímto si to totálně poserou. Já preferuji krabicové verze her, protože vím, že to držím v ruce a je to jistější že to pojede. Digitální vezre nemám rád, protože to musím jako de*il stahovat a čekat než milostivý pán internet stáhne např. 13 giga za 2 hodiny. To ještě nemluvým o tom že lituji ty lidi co mají pomalý internet. No, ale v tom případě u mě EA klesla pod IQ debila. Oni si snad myslí že digitalním prodejem vydělají více ? To asi těžko. Ale mám PS3 tak doufám že aspon ty krabicovky budou tam. A jestli ne - tak se tak krutě naseru že vezmu ten mobil a zavolám tam. Nehodlám kupovat hry přes Playstation Store který je předražený jako prase a ještě k tomu tam ty hry moc nezlevnují. No jednoduše řečeno: Je to v prde*y (alespon pro mě) *10*
    • DangerousDave
      "Oni si snad myslí že digitalním prodejem vydělají více ? To asi těžko."

      oni si to nemyslia, oni to vedia... čísla hovoria jasnou rečou.
      • digitální distribuce rozhodně prospívá menším nezávislejším studiím, viz. co všechno se dá sehnat na steamu. Pro nezávislejší projekty ohromné plus...vlastně velké plus pro všechny. Budu raději, když moje peníze půjdou autorům a ne tomu, kdo vypálil DVD, potiskl ho a zabalil do papírový krabičky + udělal k tomu drahou reklamu.

        Originu ale vůbec nevěřim. To bych spíš vsadil, že po steamu se rozjede GoG
        • možná, že u gogu bych i přežil to podělané stahování, vyvažuje to nonDRM
  • trolo
    100 digitalne ea =
    60€ hra ikona
    20€ dlc hra data
    20€ dlc hra data 2
    20€ dlc hra koniec

    epic! este ze robit len sracki takze to nemusim ani kupovat ani stahovat. vdaka EA!
  • už podle obrázku je patrné, než pán z obrázku ovládá jen grafy zisků a tržeb, nedokázal by naprogramovat ani jednoduchou kalkulačku v C++
    • life28
      pán, ktorý vie naprogramovať kalkulačku v C++ zase nemusí vedieť viesť niekoľko miliardovú firmu
      • já však nechci hru s rozpočtem milionů a 0 obsahovou složkou....asi jsem ze starý školy a pamatuju konec 90. let
  • S prodejem pres internet cehokoliv v bazaru uz taky blbnou. Do ted jsem zil s tim, ze si se svym majetkem muzu nalozit jak uznam za vhodny: http://www.novinky.cz/finance/272304-prodej-veci-pres-internet-se-muze-prodrazit-dane-mohou-jit-do-tisicu.html
    • ucho
      takhle to bylo vždy... však si přečti celý článek, ne jen nadpis. a občas mrkni i na nějaký ty zákony. neznalost neomlouvá...
  • sankuri
    Typicky kravatak ktery vzivote nic nehral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit