Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No vypadá to že ještě lepší než minulé 2 dlc to asi nebude. No ale zdá se že kult a sekty dneska celkem jedou tak at to má i ta Mafie.
  • C.r.a.b
    Trochu mi unika, proc vydavaji takto pozde DLC. Koupil jsem hru po vydani s SP (za cca 700 Kc), hrat jsem ji zacal az po vydani Faster Baby ... pak prislo to dalsi pidi DLC ... obe pridaly cca 2 hodiny dohromady. Hru jsem dohral, takze jsem ji i odlozil a to nedokaze zmenit ani nove DLC. Ve hre po dohrani je uplne mrtvo a neda se tam nic smysluplneho, natoz zabavneho delat.

    Njn, M3 proste delali lidi, co tomu opravdu nerozumi. Jediny povedeny byl marketing, ale to proste nestaci ...
  • No hra stojí za nic, ale aspoň dostávají DLC příběhů :D to EA raději DLC zrušil do Andromedy.
    • Jack1947
      Fakt blbci takhle to pohřbít a nejspíše uložit k ledu celou sérii... jen po jednom přešlapu v EA nejsou lidé ale jen tupá ovada.
  • I pres spatne recenze koupeno ale nedohrano.. Takovou nudu a otravny pribeh sem ve hre jeste nezazil... TU hru by meli davat zdarma a kazdemu kdo ji dohraje vyplatit odmenu za statecnost *10* *10* *10*
    • Paulcz
      Tak aspoň, žes jim zasponzoroval další podobný hry :)
  • Co mysli autor tim Klanem Masonovych? Google nic nenapovedel, a zadny Mason's Clan nenasel. Jestli autor narazi na Svobodne zednare, tak to neni Klan Masonovych, a jestli autor narazi na zvesti, ze zednari byli pri zakladani KKK, tak ty jsou davno vyvracene. Takze?
    • Jack1947
      lolz *1*
    • Herní žurnalista asi myslel Manson Family *4*
    • Všichni ví že KKK založila demokratická strana USA
  • A kdy se dočkáme české hry, kde bude hlavní hrdina Rom? V tomto máme proti USA dost co dohánět
    • jamar28
      Toho by se mohla ujmout Bethesda. Questy na to má jako dělané:

      "Sežeň Demeterovi 50 kg mědi."
  • Bože jak hluboko lze ještě klesnout
  • Po vydání Mafie hry část mě umřela. Upřímně si nepřeju nic jiného, než aby umřela i tahle série, než začne trpět ještě víc....
  • Zlatá Mafie 2 a její DLCčka včele a tlustým Joem a plešatým Jimmym *1*
  • Llour
    Kdyby byl Vávra mrtvý, tak se obrací v hrobě.
    • Veskoslav
      Země by se otáčela opačným směrem *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit