Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crooooooc! *4*
  • spyro bych frajer sice ne takovej jak crash ale zabavnej byl :)
  • Cypri
    Moc rád bych viděl všechny díly Metal Gear Solid na současnou generaci konzolí (nebo aspoň příští) popř. aby příští generace měla zpětnou kompatibilitu her ze starších generací PS1+2+3+4). Toho se ale samozřejmě nedočkám.
    *1* *1* *1*
    • Bohužel politika Sony je ve zpětné kompatibilitě jednoznačná (a na prd): zpětná kompatibilita nebude.
      Nicméně po tom, jak dopadl Survive je šance, že udělají remaster starších dílů... Na druhou stranu nevím jestli by remastry nebyly nakonec kontraproduktivní...
      • Jack1947
        Ona tam je jen je skrytá schválně...
  • Mě by se líbili remaky na způsob módu PSV3 do prvního Halo. (Přidává zbraně z dalších dílu, vozidla, Bruty z Halo 2, 3, Reach a Jackaly, kteří se objevily jenom v Halo Reach + možnost používat zbraně Hunterů)
  • Jack1947
    Těch remaků by si zasloužilo více her z první éry PLaystation X *4* (některé nedocenitelné kousky z PS2 samozřejmě)
    • Lukyz
      MediEvil, první MGS a první Silent Hill *14*
      • A Legacy od Kain. Ideálně celou sérii.
      • Jack1947
        Noo nevím MGS (tam by třeba i překopat trochu hratelnost) Medievil určitě ale.
    • Chci Legend of Dragoon remake.
  • Khanemis
    Není to tak dávno, co jsem koukal na vznikající fanouškovský remake Spyra (stále na tom pracují, takže jsem zvědavý, zda se na to teď vykašlou nebo rovnou dostanou C&D dopis), který vypadal skvěle. Ale tohle jde koukám ještě o řád dále, je vidět, že do toho jdou slušné produkční kvality. Vypadá to nádherně:) Snad to bude také i herně vybroušené.
  • Tak to bych si v tom případě docela i přál moderní zpracování GEXe. První díl, tuším Enter the Gecko, jsem minul ale druhý, Deep Cover Gecko jsem jako malej drtil na psx neskutečně. Ta hra se vůbec nebrala vážně a různých narážek nebo dvojsmyslů, tam bylo hafo. Nedávno jsem ji zkusil skrze ePSXE a překvapilo mě, jak je těžká. Pravda, hrál jsem na klávesnici, takže prstoklad šílenost ale stejně. Takže za mě určitě joo
  • Krescz
    Bože ano!
  • nutno říct, že se mi původní, graficky jednoduchá a přehledná verze, líbí víc.. ale uvidíme herně.
  • A je to tady. v září kupuji ke dvema xboxum jeste ps4. Tu serii jsem miloval.
    • nemusís, vyjde to všude i na xboxu, ale PS4 by mela být doma povinně i tak *3*
      • Povinně jedině PC, nic proti konzolím. .-)
      • mam x1, xbox 360 a ps3. Kvuli uncharted 4 bych ho mel mit , to uznavam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit