Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Tak za see mohu rici, ze Divinity 2 povazuji za jedno z nejepsich SP RPG co jsem kdy hral. DV2 jsem dohral tak 4x a pokazde jsem se bavil. Nemohu si pomoci, ale proste ta hra mne oslovila celkove svou atmosferou, prostredim ale i vtipnymi dialogy kolikrat apod. Cetl jsem si recenzi, je pravda ze autor vyzdvihnul jiste askepty hry, ktere preci jen a krase ubiraji, ale porad, za mne urcite minimalne 8/10
  • cau lidicky mam dotaz na zbroj a draci krouzkovani??? potrebuju vylepsit zbroj ale nevim jak???
  • Takze jsem zjistil, ze v zakladni D II: DKS a mozna i v samotnem puvodnim D II je defaultne zamknuty na 30 snimcich horni limit coz je zalostne malo. Patch c. 2 by jej mel rusit, resp. v pokrocilych moznostech graf. nastaveni hry by mela pribyt po opatchovani na posledni verzi hry volba na zruseni onoho FPS limitu. Treba se toto info bude nekdy nekomu hodit.
  • ahoj bando.nevíte jestli je návod na divinity2.mám už fjordy prošmejděný sem a tam a nevím jak do haly ozvěn"stojím *6* *7*
    • taky nevím jak dal nev te nekdo? napiste prosim na drsonlb@seznam.cz
    • Nenašel jsem Lorda lLovise. V jeho pevnosti ani kobce neni. Poraď prosím!!! O fjordech se psalo v zákysníku v Abacedě her
  • lepší než Dragon Age ?? neblázněte xD
  • divinity 2-kluci nevite jaké jsou názvy těch pěti soch -zkáza,chaos,marnivost,zmrzačení,pohroma.-nemužu na to přijít.děkuju
    • Prostredni socha je Zkaza. Dole podle mapy jak jsou sochy v pravem uhlu tak ta leva je Pohroma a prava Zmrzaceni. Sochy nahore jak jsou vedle sebe tak leva je Marnivost a prava Chaos.
      • Dobrý, ale ty dolní sochy máš prohozené. Vlevo je Zmrzačení a vpravo dole dole od ní je Pohroma. *3*
        • nema to prohozeny ma to dobre :-)
  • nevite nekdo kde sezenu ty kody diky
  • hral sem puvodni divinity 2. jde sehnat datadisk samostatne? z recenze a diskuze lze vycist, ze tato vezre vylepsuje i puvodni hru chtel bych se zeptat v cem konkretne? a funguje uz konecne vyhlazovani hran?
  • A tohle je standalone nebo je k tomu potreba i puvodni hra?
    • Je to zkratka kompilace vylepsene a odladene puvodni hry v posledni verzi + datadisk.
  • Hru jsem ještě nedohrál, ale tady jsou moje dosavadní postřehy:

    Velmi příjemná grafika s tou správnou atmosférou- zároveň nejpřirozeněji a dost možná nejkrásněji ztvárněné ženy. :-) Na dva roky starém PC bez problému na max, 1680*1050, takže buď je asi opravdu verze s datadiskem skvěle odladěná.

    Vtip, vtip, vtip, hru doprovází, ale není vám vnucován, přitom je na každém kroku.

    Hratelnost je výborná- začal jsem na hard a s nějakou přemrštěnou obtížností jsem se nesetkal, pokud jsem tedy výrazně neodbočil z trasy určené mému lvl- ale dá se utéct vlastně vždy, takže žádný problém. Hraju za kouzelnici a hraní si užívám.
    Pokud se hra časem opravdu výrazně nezkazí, což neočekávám, protože nové prvky s vlastněním věže jenom přibudou, rozhodně bych to neviděl na 7/10, ale na takových 8+. Prostě výborné akčnější rpg, kterých je veliký nedostatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit