Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ejdže" HD jsou zrovna dobrý "vyleštění", musím se jich zastat! 20€ bych za ně nedal, ale v akci za 3,5€ to byl parádní kauf. V mém jídelníčku vytlačily snad všechny jiný, novější hry.
  • multiplayer má problémy s odezvou stejně jako měl původní díl, jediná věc u které mohli skutečně přiložilt ruku k dílu itak zpackali, už nikdy víc.. nezaslouží si ani kačku, hova*a
  • Moje oblibena strategie z mladi *1* Doufam,ze konecne pridaji i nejake slovanske narody. Dycky me hrozne stvalo, ze se tam vubec neobjevili. Leda tak v jednou v prvni nebo druhe kamapni za Barbarossu jako Bohemia - Teutoni.. *3*
    • v nějakém modu jsem hrál přímo za čechy, měli to vymakané natolik, že v rámci přechodu období se dalo vybrat, jestli budeš hrát za husity nebo křižáky + jednotky měli dokonce i jednoduchý dabing v CZ. Bohužel byl ten mod dost nestabilní a strašně mi to padalo.
      • http://www.moddb.com/mods/age-of-chivalry-hegemony
  • RedEagle
    Lenže tie remasterovane HD edicie hier su v poslednej dobe take že obsahuju menej hratelneho obsahu ako ich staršie povodne verzie :)) A netyka sa to len Heroes of Might a Magic III.
  • Lukyz
    Sice AoE2 HD nevlastním (zatím), ale zajímalo by mě, proč je zrovna u 2D strategie měřič FPS? *1*
    • oni takové 3 vojska o 500 opulačním limitu to je větší palba než kdejakej crysis X nebo far cry X , možná proto to tam je:) jasně, okem si toho asi jen tak nevšimneš, ale u slabších kompů by se jeden mohl divit, že mu to nejede a možná se bude chtít přesvědčit přávě skrz fps
      • RedEagle
        Nebol ten populačny limit u real time strategii ako Warcraft 1-2 a Age of Empires len okolo 100 -max 200 jednotiek na jedneho hraca ? Si pamatam že to jedine ma na týchto hrach vždy štvalo.
        • V HD edici je i 500
    • Aby si vedel kolko 'Farm per second' mozes postavit okolo hlavnej budovy *1*
  • supr, jsem rad že jsem titana a 4k hd monitor nekupoval nadarmo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit