Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rohlos
    Nápad je bezvadnej, grafická stylizace se mě moc moc líbí, tak budu doufat, že to celý dopadne. *3*
  • Líbí se mi ta poslední věta jen bych ji rád vídal častěji, pokud se píše o něčem nevydaném. Živit hype je hezké, ale opatrnost je vždy na místě. Marketingové texty, trailery a obrázky jsou vždy hodně nadsazené.
  • Vypadá to jako dotažený Raft.
  • Minulý týden jsem se díval na film Vodní svět a říkal si, že by z toho byla dobrá hra..... *1*
  • Kevin Costner už oprašuje žábry a plovací blány. :D
  • XorxoxTalarius
    Vypada to moc pekne, ale dost mi na tech obrazcich chybi nejak kotva, tak snad nebude mestecko porad nekam driftovat
    • jamar28
      Bude. V článku se to přímo píše.
      • XorxoxTalarius
        Coz je samo o sobe dost stupidni, prece jenom je logictejsi kdyz se nekde usadis, spotrebujes zdroje a pak se presunes dal.
        • jamar28
          Mně se to naopak celkem líbí. Teda z hlediska hratelnosti. Každá budovatelská strategie se celou dobu odehrává na jednom místě, tohle město si ale bude "krajinou" plout, takže prostředí se bude měnit. Samozřejmě to bude fajn jen v případě, že se to prostředí bude měnit nějak výrazně a smysluplně.
          • XorxoxTalarius
            Jenze v tom pripade ti do hry vstoupi obri nahoda kdyz proste dlouho nenarazis na loot a tak nebudes moci expandovat svoji vyspu. Takze zatimco jedna hra muze byt skvlea a vse bude v poradku, ve druhe hre budes zazivat naproste peklo, a kdyz tohle poradi bude obracene, tak si to primo rika o refund.
            Cimz samozrejme nechci tvrdit ze tvurci jsou idioti a nepomysleli na to a nejak to nevyresili, jen by se mi ta moznost libila. Zaparkovat, rozrust se a pokracovat dal.
            • jamar28
              No však to je přesně to, co chci! *1* Vývojáři to můžou ošéfovat třeba pomocí nastavení obtížnosti - pravděpodobnost lootu nastavitelná na vysoká, střední, nízká a tak podobně.
            • Tohle je docela typické pro rogue hry typu FTL, tam je trasa kudu letíš taky hodně náhodná. Máš trochu na výběr, ale stejně nevíš co na kterém políčku je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit