Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně že upustily od vývoje companion app a jiných drobných chujovských experimentů, ještě jsem ale zvědav na CZ tit. u konzolí aby nebyly CZ tit. zase třetinové.
  • gesto
    Když nebude co hrát tak proč ne, ale stejně to bude hratelné až po několika měsícech updatování, takže je času dost a navíc 13 kil za hru od ubisoftu je tak nějak moc, raději dám prachy za Fallout a Mass effect už jenom s principu :))
  • tak tohle tedy nepresvedcilo...a sakra...pritom takovy skvely obdobi :-/
  • Ja bychto nazval hype sh*t opet utoci :-)
    • Hype shˇt byl ty ico na koridorovku Bloodborne a na emantalovinu MGS V, tak si prestan plest pojem a prujem pls
  • A já si naivně myslel, že si tenhle díl AC koupím a zas vidím, že pravděpodobně ne. Tahle serie skončila 2. dílem. Od té doby to je o penězích a nudě :/

    Počkám si na Hitmana.
    • Mylíš na tu první třetinu ?
      • Jack1947
        Ta bude ted na podzim ne? 1-2 mise a zbytek výjde příští rok lol... akorát nechápu jak to chtějí udělat na konzolích.
  • Super, tak snad od něj bude rychleji pokoj.
  • Akorát by mě zajímalo jaký bude příběh budoucnosti snad né tak na houby jako v Unity chtěl bych nějakou moderní akci ve stylu třetího dílů za Desmonda *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *12* *16*
    • Pokud o tom někdo něco ví tak bych prosil o info děkuji :)
      • mno tak kreativní direktor z UBI Quebec se k modern day vyjádřil že 'je to zpátky a hráči to budou milovat'..nevím, jestli si chudák myslel, že se lidé těšej na Helix z Unity, anebo to myslel s arkádovým hraním po vzoru třetího dílu vážně..:D protože z toho co hráči na hře viděli, tam něco takového není, a ten režisér v jednom interview dodával že modern day má být pro hráče takovej, aby prostě víc cítili že ovlivňují ten boj mezi asasíny a templáři..tak o co, že to bude mix Helix plus BF, kdy jsme Abstergo sabotovali :D
  • Jack1947
    Aha, to rychlejc dohraju ne? takto potom úplná pohoda.

    Tedy ve zkratce snad tam nebudou ty otravné věci které zdržovali původní hry, spoustu blábolení dělání nepovinných zbytečných úkolů, když se budu moc snažit a budu se zaměřovat jen na mise tak bych to mohl dojetz za jedno odpoledne, Rozparovč beztak bude Day one. Takže v jednom dni dopařená základní hra +DLC lol.

    Nebo jak jinak to myslej že to bude rychlejší? *12*
  • Jack1947
    Tohle Fallout4 2 hry které mají zabránit nudě jo aha a ještě JC3... hmm podzim nebývale slabý ale AC už vlaštně zaplácli nějakým tím DLC takže vlastně v poho. *4* Snad ten Fallout bude mít aspon dlouhou dobu tohle bude 5hodinovka... o ničem. *3*
  • Hlavní tahák má být zasazení .. WOW nečekaně když vlastně otom ACéčko je..(dřív to mělo aspoň větší cíl skrze tu budoucnost nebo jak to říct) ale co třeba gameplay ? Nový rádoby drag-race a batman hák mě teda nestačí abych pravdu řekl... a dvě postavy ? Ten nucenej, nezáživnej, nalinkovanej stealth mě taky nebere .. asi hadáám že teda hra není pro mě.Strašný jakej cashgrab se z té série stal .. jak se nenápadně vyřadilo to co dělalo sérii unikatní .. ano apple of eden atd.. Představa že jednička by byla jen čistě rubačka ze středověku bez ětch scifi prvků tak by to asi enbylo azse tak cool a to ej to co se právě děje.
    • Navíc ano ta hra samozřejmě není nějak logická .. ale byl ten reálnej dojem toho šplhání po budovách atd.. teď ten hák se jako zapíchává do betonu na 40metrů dálky nebo jako co ? To je hrozná kravina :D To už rovnou můžou oddělat seno a budem skákat rovnou na nohy protože.. proč ne žejo ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit