Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MeliUSA
    stále je to rome total war tak nic nového a celkem už nudné studio by mělo přijít z nějakou inovací pač tohle je spíš nuda
  • GoT v CK2 je samozrejme naprosto skvely, ale dle nadpisu bych upozornil, ze se nemusi jednat jen o pc hru. Existuje i karetni verze a take deskova, kde treba tahle verze je taky cool :-)

    https://boardgamegeek.com/thread/1766678/epic-variant-10-players-monster-map


  • species

    Jooo CK2 jsem doufal ze se tu objevi ;)

    • Bumtaratabumbumbum

      Osobně si myslím, že CK2 nemohlo v tomto případě nevyhrát. Osobně jsem na mapě Westerosu a Essosu strávil asi 3x tolik času co na mapě Evropy.

  • Škoda, že se zapomnělo na to GoT RPG, když si člověk odmyslí nehezkou grafiku, tak to byla jedna z nejlepších her co jsem za poslední dobu hrál - skvělý příběh, dobré (i vedlejší) úkoly, výborně napsané postavy, parádní vykreslení světa. 
    Rozhodně lepší hra, než ta adventura.

    • Jack1947

      To jsem hrál ale nedohrál, moc mě to zase nexchytlo animace soubojů a celkově soiuboje byli takové nemastné neslané, přišlio jiné lepší hry tak jsem s tím zjevně už nechtěl ztrácet čas...

    • GOT RPG je určitě dobře napsaný, hratelnost byla také velmi dobrá, jenom ta grafika! Z ní krvácely oči. Určitě by hře slušel vyšší rozpočet. Dohrál jsem 2x. 85/100

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit