Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou neskutečný věci, co se člověk někdy dočte. Co máte proti pohádkám ???? Možná by bylo, podle některých lidí , lepší pouštět dětem ty dnešní "oblíbený " seriály jako je Ulice, Růžová zahrada a podobně... Jak už tady někdo napsal. Ještě, že jsem starej kocour a krásnejch klasických pohádek jsem si užil a věřte nebo ne, ale nebral jsem je ani sexisticky ani jinak byly to pohádky. Právě dnešní vulgárnost, násilí a právě ten sex, který probíhá v médiích se na dětech silně podepisuje. Jsem v tom skoro denně- dělám ve školství a to co tam občas zažíváme...

  • Ještě že sem starej kůň a ty žvásty ani do konce nedočtu. Hrozná doba kdy to lidi dočtou a ještě to na nich zanechá stopu.

  • tobro

    Bacha, toto (a podobné úžasnosti) jsou útoky na 1. prioritě, tzn. Rodina a Děti! 

    "Majitelé klíčů" nás chtějí doslova a do písmene zničit; čti: naši společnost, vlast a tradice... 

    Vše je velmi dobře koordinováno a šrouby se utahují. Je jenom na nás, jestli si to necháme líbit...

  • Možná je paní Šírková docela normální maminka. Možná i svým dětem před spaním četla pohádky, říkanky, jak by to asi správná maminka (i tatínek) měli dělat.

    To jste nad tím také takhle přemýšlela?

    Nebo malé děti Šírkových vyrostly na nějakém igelitovém bezpohlavním hrdinovi? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit