Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Přiznávám, že politický marketing je fakt specifická disciplína. Je se spíš zaměřuji na linkbuilding a tyhle klasické věci. :) Píšu články, dělám texty, občas nějaká analýza. :) Ale pana Jakuba Horáka sleduju na sociálních sítích a rozhodně nepopírám jeho profesní kvality. Myslím, že je to odborník na svém místě. :) 

  • Přinesl jsem Zemanovi dort ve tvaru Čapího hnízda, holí jsem nedostal, říká Chovanec

    https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-chovanec-po-setkani-s-prezidentem-zeman-o-kauze-capi-hn/r~db5705a8a2ca11e7b128002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2
  • politika se prý dá dělat čestně...zjistil člověk, který je povoláním marketingový expert (= profesionální lhář a ohlupovač). Absurdní! (Kefalín, čo si predstavujetě pod takým slovom absurdný...)
  • pojď si pro kostičku.
  • Celý článek je pouhou propagandou představit Piráty jako ty nejlepší a nejčestnější. Pokud někdo tvrdí, že se dá politika dělat čestně, tak je buď maxi naiva, nebo z jiného světa. Žádná politická strana přece neexistuje v žádné mocenské struktuře samostatně. Proto ani Piráti nebudou, pokud se dostanou do Parlamentu. A politika více stran je o kompromisu, a ten není vždy čestný. Takže slogan manažéra Pirátů Jakuba Horáka je opravdu pouhým sloganem, který nemluví za realitu. Zda je dobrým manažérem, posuďte sami. Kampaně dalal pro ODS, TOPku, ČSSD, a vidíme, jak tyto strany dříve dopadly a dopadají. Pokud tak mají dopadnout i Piráti, tak se předem mohou rozloučit se vstupem do velké politiky, i když bych jim to klukům pirátským přál.
  • To říkal kdo?Masařík.
  • felix.julec
    I na kraviny je potřeba mít stratégy.Tato strana postpubertálních živočichů má dost vysoké preference.Pokud je bude mít i za měsíc,její představitelé budou moci čtyři roky vegetovat v parlamentu.Pak skončí stejně jako "Úsvit".
  • alicia1
    Po desátem pivu jsem zjistil, že politika se dá dělat čestně.
    • a bez piva zjistil co??? *1*
    • Máte pravdu, také mě to tady na diskuzích někdy připadá *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit