Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový milý, usměvavý komunista že by byl schopen okupace ČSR? *16*
    (Jaký byl rozdíl mezi Nixonem a soudruhem Brežněvem? Skoro žádný! Nixon měl Spojené Státy a Brežněv spojené obočí. *3* ).
  • Stanley

    Pak je ovšem třeba slavná Bulharka Vanga. Která v mládí oslepla a získala
    dar jasnozřivosti. Jezdila za ní komunistická i západní smetánka.

    Jako v každém oboru jsou i zde podvodnice ale to nic nemění na tom že někteří
    lidé zvláštní schopnosti mají.

    Otázkou je zda jde o nadpřirozené schopnosti. Třeba je má každý člověk ale
    neumí je spustit. To je také otázka.
    • ano, jako její reklama se to dobře vyjímalo.... ale pravda to nikdy nebyla.
    • Hele já tomu moc nerozumím. Brát to příliš vážně nebo na lehkou váhu je složité.
      Když bráchovi měla pomoci léčitelka tak jsem změnu nepozoroval. Doktoři taky nic. Tak jsem prosil pána boha že bych něco z jeho bolesti vzal na sebe........... Mu se ulevilo.........Ale já už jsem to nikdy znovu takhle naplno neudělal. Měl jsem strach.........
      • Youtube - pološero. síla myšlenky
        • no Simčo a co ty použiješ namísto myšlenky? máš jen jednu, u si hlídej *15* *15* *15* *15* *15*
  • No.... Víra je nejlepší platsebo. Když už nic jiného může mít z ničeho o 20% lepší výsledky než pilulky.
    Kdo tvrdí že léčit bez prášků nelze je hlupák. To věděl i Brežněv.
    I vy sami máte tuto schopnost..... Jen o tom nevíte. *1* *1* *1* Jen jsi vzpomeňte kolikrát vás někdo dobrým slovem a pozitivním myšlením vytáhl z ponuré nálady jež se z medicínského hlediska nazývá deprese *1* *1* *1*
    No na druhou stranu věštit sama sobě.... *8* *1* *1* Dlouhý život do šedesáti a ve čtyřiceti jí zemře vlastní syn...... To asi žádná kvalita nebude. Spíš jen vysavač peněz.
  • Vidíte jak byl SSSR falešný.

    Oficiálně odsuzoval paranormální schopnosti a záhady jako tzv. buržoazní pavědy.
    A zatím v tichosti do jejich zkoumání vrážel milionové částky.

    Youtube - dokument tajné spisy KGB o UFO:
    • ano, hezké, jen pravda to nebyla a není
      • Je to pravda!

        Koneckonců SSSR odtajnil část archivů a z nich jasně plyne že vláda SSSR
        se o UFO zajímala. Rusko tento fenomen zkoumá dodnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit