Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je náš president a hlava státu.!
    • Ty tomu sám nevěříš a proto si to jako magor musíš stále sám sobě říkat. Bojíš se, že čtyři poslední roky bude místo na hradě v protialkoholní léčebně?
      • Ty máš taky dost hnusáku
  • Zku*vený primitiv Klas nevybírá témata a dává průchod svému zdegenerovanému mozku.
    • Opravuji Klaus, ale to patří jinam ssry
  • Je velká škoda,že se nedožil delšího věku,aby mohl být ,po revoluci,za jeho podíl na zbídačení této země,řádně naražen na kůl,po předcházejícím stažení z kůže.
    • Souhlas, ať se smaží v pekle hajzl. Já se omlouvám, že jsem kretének ale koza mi zase nedala:-( Smůla no. Mám totiž prašivinu.
  • A nejen Čestmír Císař, všichni ti komunisté z "Pražského jara 1968", např. MUDr. František Kriegel, český žid, JEDINÝ STATEČNÝ, který moskevské protokoly nepodepsal (!), se stali najednou nepohodlnými všem těm "sameťáčkům" z roku 1989 a ocitli se natrvalo v ofsajdu.
    Dodnes je po těchto komunistech "ticho po pěšině", jejich jména se neuvádějí a zřejmě ani nesmějí připomínat, a všechna ta politická změna je jen díky: Havlovi, disidentům a Plastic Peoplu.
    Věřím, že s odstupem času se najdou slušní a čestní lidé - historici, kteří uvedou vše do řádných a pravdivých souvislostí, zaujmou nezaujatý a korektní pohled. Ten je potřeba také zaujmout k významné osobnosti, sovětskému komunistovi, Michailu Sergejeviči Gorbačovovi, bez jehož perestrojky a gľasnosti by se Havel a všichni ti čeští disidenti nikam nedostali a na nic nezmohli. Až s nástupem M. S. Gorbačova došlo k politickému uvolňování i v satelitních zemích kolem SSSR. Takže jedině díky tomu, že včele SSSR stanul M. S. Gorbačov, tak tady v Československu došlo ke změně. Svým rozumným postojem ovlivnil celkový vývoj také americký prezident Ronald Reagen.
    • Naprostý souhlas.Když slyším,že Císař vstoupil v r.1945 do KSČ tak můj otec politický vězeň takových Císařů a on člen KSČ od r.1935 a odbojář byl v 50 letech zavřen na Borech.To je stejné jako,když Fischer vstoupil do KSČ po okupaci.Je mi z této doby a vykopávání na vrchol politických mrtvol zle.Věřím,že přijde doba a historici,kteří dají historii od r.1918 na správnou míru.Těch nepravd a polopravd je již nad lidskou mysl.
    • Jakým rozumným vývojem. Byla to studená válka a Gorbačev to vše prodal. Možná byl i tak trochu blbej, a skočil USA na špek, že svět se bude vyvijet lépe a česněji. Gorbačeva musí proklínat 80 % lidí v Rusku a oklních zemích. Dneska má starosti (to jen) troch dát dohromady Putin. Tomu by měli každé ráno před Kremlem líbat prd*l.
      • Gorbačov viděl, že komunismus chcípá a tak se alespoň snažil zabránit tomu, aby se Rusáci a jimi porobené národy nepomlátili v kmenových bojích, jak je v ruských stepích zvykem.
        • Jasně a kdy chcípneš ty lůzo!!!
    • mas kousek pravdy...ALE JEN KOUSEK!Nebot komunismus se obrodit neda! *16*
      • Zrovna jako ty zůstaneš deme*tní prase co to má úplně vyhrabaný a je mimo.
  • Jaký vlastenec? Chtěl se mít dobře a nevyšlo to. Byl to komunista a byl by cokoliv jiného.. Každý straník je tak trochu vyčůránek. *1* Ale o mrtvých jen dobře. !!!!!! Předpokládám, že se po 89 vrátil. Dožil se krásného věku.
  • Byl to vlastenec a škoda garnitury roku 1968 . Ti se měli dostat po r. 89 k moci, určitě by tady nebyl takový b.....
    • Ale houby, vždyť tohle byli zas jen komunisti. Sice možná s lidskou tváří, ale ta by jim brzy po nástupu k moci spadla. Osmašedesátníci, jak byli proti stalinistům pokrokoví, chtěli zase jen vedoucí úlohu jedné strany. Sice by povolili i další a dokonce jistou možnost vlastnictví výrobních prostředků, ale jen v mezích, které by STRANA určila! Bylo by tu takové druhé Maďarsko ...
      • Jak vypadá vláda více stran vidíme na každém kroku, levá ruka neví co dělá pravá, jedna strana něco navrhne a druhá to smete ze stolu, výsledek je Švejkostát.
        • Takže jako u vás doma ve chlívku
    • souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit