Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim,
    pratele, prosim, nereste tyto zabomysi valky. Je to vsechno nesmysl a nase zeme je v haji jednou provzdy.
    Muslim si, ze se z toho jiz nikdy nedostaneme. / A to ani kdybychom chteli.../
    A nemohu si odpustit s jistou davkou sarkazmu... At zije V.Havel!
  • Fakt ho utrel? A to jako prede vsema? Teeda ten Zeman je ale uchyl, utirat studentovi prdylku primo v aule, to bych do nej nerek. *2*
  • student mel polozit otazku v AJ, to by se ukazalo, jak by komunikoval Zeman na mezinarodni urovni, myslim, ze zvladne tak rustinu
  • Pro Rostík.Mluvit ,bez papíru o tom,co člověk dobře zná nemusí být problém pro hodně lidí.Ale to neznamená,že se nedá plynulou řečí vypouštět do okolí,jedna lež za druhou.Rozlišit pravdu od lži,to je ten problém,s kterám si musí volič poradit.
  • Vše nasvědčuje ,že i po přímých prezidentských volbách,bude dodržena třiadvacetiletá tradice a prezidentem bude zase pořádný gauner.Jedině,pokud ,při revoluci,odporazí revolucionáří,toho lumpa,který se nyní prolže k prezidentskému korytu,přímo na Hradě,tak půjde o veliký pokrok .
  • Za komunistů,mezi prostým lidem panoval většinový názor,že jsou vyznamenáváni hlavně političtí lumpové.Dnes si většina národa myslí to samé.
  • Zeman nebo Dinsbír jeden za 18 a druhý bez 2 za 20. Oba dva jsou populisti a oba velký lháři a zloději. Kde oba berou tu drzost kandidovat na prezidenta.Oba dva jsou zakuklenci KSČ, oba dva jdou žebrat o podporu KSČM. Myslím si, že v r.1989 jsme za tyto bolševické gaunery nemanifestovali.
  • Klasický Zemanův postup, dokud s ním diskutující souhlasí, je vtipný a příjemný. V opačném případě okamžitě brutálně a neopodstatněně útočí.Bohužel stále stejnými, už obehranými argumenty.Obávám se, že po případném zvolení by z Hradu zaznívaly pouze stereotypní výtky o mentální nedostatečnosti obyvatel a genialitě Šloufa.
    • Milá Marie , jsem rád, že se najde člověj jako ty, který umí vést diskusi bez toho aby někoho urážel a přitom je jeho příspěvek velice přesný a vystihující.
      To Zeman ani Sobotka nedokáže !
      K Zemanovi bych ještě doplnil to , že jsem zažil kdy mi létaly nad hlavou nepřetržitě svazy bombardérů na bývalou Jugoslávii . Bylo to za vlády Miloše Zemana a humanisty Havla.
      Stál jsem na břehu Vltavy a bylo mi příšerně.Styděl jsem se , že to někdo dopustil a bombardoval stát, který se bránil Hitlerovi a nacionalistům.
      Zeman je narcis a je schopen učinit vše aby uspokoji své ego .
      • Souhlas...nemuzete mit vice pravdu.
    • presne tak...nos nahoru a neni na co...navic jejich paktovani se s ruskou ambasadou nahani trochu hruzu...
  • Ten článek je vlastně jen nadpis. O co vlastně šlo?
  • Zeman - financovaný z Ruska, za peníze, které v rámci státního dluhu kdysi rusákům sám odpustil - miláček a vzor čecháčkovského přiožralého, přisprostlého a hlavně přiblblého chsyndlu :-(
    • Zato zdědil mega dluh po zločinci jménem Klaus. Banky. Které po megazlodějnách v 90 letech musel Zeman zachránit před krachem což nás stálo hezkejch pár milionů.
      Klaus který to zavinil to nezacáloval a dělal mrtvého brouka jelikož měl strach že to uškodí ve volbách jeho milované ODS.
      Lepší je bejt zemitej a říkat i nepopulární věci než plácat jen populární fráze jak to dělá Fischer. Podle hesla nikoho neurazit a nic neříct.
      • no a pak to prave konci tak, ze mame prezidenta burana...to nechces...potrebujeme nekoho solidniho, ktery nas bude reprezentovat v EU a ve svete trochu jinym zpusobem, nez to bylo doposud...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit