txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (28 příspěvků)

 • CHansis tiscali.cz
  1 se líbí, 7 se nelíbí

  chlastat..

  21.5.2017
 • jura (skrytý)
  10 se líbí, 19 se nelíbí

  Jako by mělo záležet na tom co si hradní pedofil myslí. *15*

  21.5.2017
 • Kulihrach15 tiscali.cz
  10 se líbí, 6 se nelíbí

  Blbec a vychodostepni najezdnik Simon z redakce Tiscali se zde vyblil. Jen tak dal, ty blbe, rozvesel nas.

  21.5.2017
 • pan Krabs (skrytý)
  4 se líbí, 7 se nelíbí

  blbe BTW, zagájínkuj *15*

  21.5.2017
 • j (skrytý)
  12 se líbí, 14 se nelíbí

  Zeman nemá problém s Pilným, ten má problém s alkoholem.

  20.5.2017
 • student (skrytý)
  10 se líbí, 12 se nelíbí

  Zeman s Pilným prý nemá problém, já mám však problém se Zemanem, první přímá volba prezidenta a takový propadák !

  20.5.2017
 • Jaroslav (skrytý)
  7 se líbí, 13 se nelíbí

  Zeman skončil. Řekl bych, že svou kandidaturu ze zdravotních důvodů odvolá, a pokud ne, zvolen nebude. Pohár přetekl. To ovšem nic nemění na tom, že přímá volba byl fatální omyl.

  20.5.2017
 • Viki (skrytý)
  8 se líbí, 13 se nelíbí

  Taky přemýšlím, kam Češi dali rozum, že něco takového, jako je Zeman, zvolili za prezidenta ČR.

  20.5.2017
 • vanhorne tiscali.cz
  7 se líbí, 6 se nelíbí

  "Taky přemýšlím, kam Češi dali rozum"
  Kteri? Jedni jsou ti normalni lide pro ktere 7 hodin rano je hluboka noc.Ti druzi jsou patologicka sedlina lidske spolecnosti, jak se sam vyjadril vas pan soudruh president.

  21.5.2017
 • Simona @simuseraifort (skrytý)
  6 se líbí, 3 se nelíbí

  Že zrovna tebe zajímají Češi, ty mongole!

  21.5.2017
 • Riccardo Klement (skrytý)
  7 se líbí

  To je výhoda demokracie a právě přímé volby.Sice ti to nevoní ale nic s tím neuděláš.
  Havel říkal:Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit. *15*

  20.5.2017
 • Občan (skrytý)
  8 se líbí, 14 se nelíbí

  Přímou volbou a v referendu mohou rozhodovat jedině soudní občané, kteří dovedou vybrat tu optimální volbu v daném případě a jsou si vědomi následků své volby. Jedinci nesamostatní a nezodpovědní rozhodovat nemohou. Ale co si myslet o tom našem ústavním systému, kde president je sice neodpovědným, tj. nesvéprávným kladečem věnců, ale přesto se snaží do všeho kecat a dělá ostudu po celém světě, aniž by ho stihli impíčment.

  20.5.2017
 • CHansis tiscali.cz
  1 se líbí, 3 se nelíbí

  ok souhlas podepisuju to !!!! Mám taky problém porád se stydim.. lži, likvidace,chlast ... fuj to bude historie

  21.5.2017
 • Zubatá pleš (skrytý)
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  se domnívala že Pan ministr přihrábne do státní kasy penízky, moc penízků a socani pak budou ti, kteří je budou rozdělovat druhým. A plnými hrstmi a kamarádíčkům. A ejhle pikolík - nepodařilo se. Vesele např. rozdávala jejich Součková, ministrně zdravotnictví. Ta dopředu vyplatila advokátovi 2 krát 10 mil. kč. Za spor o Diag H.Ten si pro ně následně dle dostupných zdrojů do banky přijel se 2 igelitkama. A odvezl.Kde je takovým penězům konec?

  20.5.2017
 • doufám (skrytý)
  7 se líbí, 6 se nelíbí

  že za pár týdnů Babiš získá aspoň 51 procent hlasů a ta dosavadní verbež která 25 let jenom krade a dělá problémy a obstrukce nepřekročí ani pět procent. A kdyby se náhodou ti stokrát recyklovaní zloději přece jen omylem dostali do sněmovny, ať mají mandát tak maximálně k délce přestávky v parlamentním bufetu. Škody ti darmožrouti už napáchali dost.

  19.5.2017
 • Občan (skrytý)
  10 se líbí, 5 se nelíbí

  Veď všedci kradnú, vravil ten koblihár. Tak aj on. Čapie hniezdo, korunové dlhopisy...

  19.5.2017
 • proti svým předchůdcům (skrytý)
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  je Babiš břídil

  co mají na svědomí ODS ČSSD TOP LIDOVCI atd............Harvardské fondy 100 miliard Státní banky a ČKA lehké topné oleje konkurz Chemapolu Agrobanka 50 miliard Bohemia 20 miliard kauza Izip ČKA 230 miliard IPB 270 miliard ProMoPro 180 milionů 600 miliard za soláry vlastník solárů Roman nebo Kalouskův Háva? Kmotři? Poslanci? Klaus? dotační podvod ROP Severozápad Kušnierz z ODS privatizace Becherovky jeden z vlastníků Schwarzenberg přítel Bakaly vyvedl z OKD 110 miliard Bakala sponzoroval ODS a TOP 09

  ještě se hodláš Sajmone ztrapňovat jakýmsi bezvýznamným čapím hnízdem příštipkáře Babiše když tví guruové vykrádali státní majetek v hodnotě stovek a tisíců miliard?????

  20.5.2017
 • Riccardo Klement (skrytý)
  1 se líbí, 3 se nelíbí

  Občan nějaký důkaz? Nikdo nebyl obviněn nikdo odsouzen tak předkládej?

  20.5.2017
 • Občan (skrytý)
  7 se líbí, 11 se nelíbí

  Soudruhu (SNBáku, StBáku, prokurátore, kádrováku...), to že "všici kradnú" tvrdil Babiš. A když všici, tak tedy i Babiš, tím se tedy přiznal. Vlastnictví Čapího hnízda nepopírá a stejně tak obchodování s korunovými dluhopisy. V obou případech jsou nějaké nejasnosti a vyšetřování probíhá, doporučuji obrátit se na vyšetřovatele. A jestli bude někdo odsouzen, to je věcí soudů.
  Opakuji pouze obecně známé skutečnosti a vyslovuji svůj názor, což jako občan svobodné demokratické země mohu činit. Sám s tím nemám co do činění, s tak se obávám, že pláčeš na nesprávném hrobě.
  Píše se rok 2017 a už je to víc jak čtvrt století co u nás chcípl komunismus. Jeho protagonisti ale stále žijí a působí a zjevně by tu chcíplotinu rádi resuscitovali. Naštěstí jsme v EU, budoucích USE a hlavně v NATO, takže ta resuscitace se jistě nepodaří.
  *1* *2* *15*

  20.5.2017
 • Riccardo Klement (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  a praní babišovského prádla za podpory většiny médií, která jakoby nevidí podstatu a účel? Není to s tím ovládáním médií naopak obráceně, ne Babiš, ale ti uječení? Urbana sice moc nemusím, ale tady to rozebral s nadhledem.

  hlidacipes.org/jan-ur...human/

  19.5.2017
 • sobotkaDObohnic tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Jen aby dostál alespoň svého jména *15*

  19.5.2017
 • MUDr. A. Janák (skrytý)
  3 se líbí, 6 se nelíbí

  Celá slavná "ústavní a vládní krize" slouží jen k odvrácení pozornosti od skutečného problému.

  A zodpovědnost za něj, v rovině trestného jednání, mají konkrétní politici z ODS, TOP09, KDU-ČSL a ČSSD.
  Dne 27. 4. 2017 odvolací soud v Lucembursku s konečnou platností rozhodl o tom, že společnost Diag Human je v právu a může v Lucembursku zabavit finanční prostředky České republiky až do výše dlužné částky. V současnosti je to více než třináct miliard korun.
  12.5.2017 ve 23:00 byly na příkaz lucemburského vrchního exekutorského úřadu obsazeny ve 24 lucemburských, švýcarských, amerických, francouzských a čínských bankách VŠECHNY ÚČTY, které ČESKÁ REPUBLIKA používá, nebo by mohla použít, k obsluze státních dluhopisů. TAKŽE K POCHOPENÍ HYSTERIE premiéra SOBOTKY JE TOTO DOSTAČUJÍCÍ - navíc, avizováno to bylo hodně dlouho předem!
  Proto také Sobotka neschválil na post ministryně financí paní A. Schillerovou - která je do problému Diag Human zasvěcena a aktivně se podílí na jeho řešení!
  Ministerstvo zdravotnictví ČR, jako zdroj těžko uvěřitelné korupce a arogantní hlouposti ve vedení této kauzy od roku 1997, mělo v té chvíli přijít o kontrolu nad svou minulostí, o možnost zakrývat skutečnost i o možnost vykládat nepravdy, přímo lži!
  Půl roku před volbami hrozí vypuknutí obřího skandálu - voliči se začnou ptát po zodpovědnosti.
  To je pravý důvod, proč Sobotka uprostřed vládní krize raději odjel vyjednávat do Lucemburska,než do Liberce "řešit" ministra financí. A proč nejeli do Číny! To neokecáte-SOCÁCI!

  19.5.2017
 • MUDr. A. Janák (skrytý)
  1 se líbí, 1 se nelíbí

  Spor mezi českým státem a firmou Diag Human se týká státní zakázky na obchod s krevní plasmou - měla být realisována s firmou Conneco a.s. (jeden z majitelů byl pan Šťáva) na začátku devadesátých let.
  Firma DiagHuman(nástupnická firma Conneco,a.s.) se od roku 1996 soudí s českým státem o náhradu ztrát, které jí měly vzniknout na základě poškození dobré pověsti a následné ztráty zakázek.

  Spor vznikl kvůli odstoupení státu od smlouvy s firmou Conneco a.s. ve věci obchodu s krevní plasmou, resp. kvůli písemnému sdělení českého ministra zdravotnictví dánské firmě Novo Nordisk (která se transakce účastnila), že „je pochybnost o solidnosti Conneco a.s."

  TATO VĚTA SE V OFICIÁLNÍM DOKUMENTU VŮBEC NEMĚLA OBJEVIT - A JE PRAVÝM DŮVODEM ŽALOBY NA ČESKÝ STÁT.

  Do roku 1997 situace byla právnicky (a nakonec i finančně) zvládnutelná, od roku 1997 začala nepochopitelná právnická arogance ze strany VŠECH partají, co od té doby byly u moci!

  A výsledek - viz rozhodnutí (ze dne 27.4. tohoto roku) odvolacího soudu v Lucembursku ve věci a příkaz lucemburského exekučního úřadu ve věci ze dne 12.5. tohoto roku ve 23:00! O tom píši podrobněji v předchozím příspěvku!

  19.5.2017
 • Občan (skrytý)
  12 se líbí, 12 se nelíbí

  President JMENUJE, ale NEROZHODUJE. Takže koho si vybere premiér, toho president jmenovat MUSÍ. To jenom Zeman se stále chová jako nezvedený malý kluk, pohrdá zákony a morálkou a stále vymýšlí nějaké nesmysly. Inu, věk, alkohol, nikotin a komunismus udělaly své. A možná i nějaká vrozená psychopatická úchylka.

  19.5.2017
 • Psychopatickým pisálkem (skrytý)
  5 se líbí, 8 se nelíbí

  si tady zejména ty věčný dopisovatel. A zas napiš ty jedna chytrá palice lidová něco velkými písmeny. Tolik tolik by jsi nám toho chtěl říct, co? Ale jaksi není zájem, co?

  19.5.2017
 • Jaroslav (skrytý)
  6 se líbí, 7 se nelíbí

  Psychopatická je Vaše reakce. Místo věcnosti jen zmatené a nic neříkající přihlouplé výkřiky.

  20.5.2017