Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni Havloidi smrdí chcánkama!
  • Přelíznu vás všechny. *14*
  • Nechápu proč zemanoidi neustále házejí špínu na V. Havla. Asi proto, že hlásal odpuštění komunistickým zločincům heslem "nejsme jako oni". Místo, aby za to ctili jeho památku, házejí na něho špínu. Inu, komunistické špíny.
    V morální slušné společnosti se hlásalo "o mrtvých jen dobře.".
    • Asi tak nejsem Zemanoid ani komunista ale Havla nemusím.
      Když byl dole a spisovatel byl schopen na pohlavárech a systému vidět špatné.A dokázal o tom psát.
      Ale když se dostal k moci a byl prezident neviděl jak jeho kamarádi disidenti a jejich kamarádi.Rozkrádají tenhle stát.Neřekl proti tomu ani slovo.A i když ctil heslo pravda a láska zvítězí.Raději Mlčel.
      A to mu neodpustím nikdy.
      • Použil bych slova klasika: "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do smrti budu hájit Vaše říkat to."

        V. Havel měl také své chyby, ale také hodně předností. Především to byl skutečný symbol naší země a její svobody. Kdo cestoval v době jeho presidentství po světě, tak ví, jak si jeho osoby civilizovaný svět vážil. To byl prostě skutečný Symbol.

        Havel nebyl všemocný, sám se označil za pouhého kladeče věnců.
        • ... sám Havel smrděl chcánkama, já to vím, já ho kouřila, pa Simona!
  • Kalousek si prý převezme státní vyznamenání Poblitýho Havla s řetězem
    • víme soudruhu BTW, frustrace *15*
  • https://www.novinky.cz/koktejl/451623-putin-dostal-stene-alabaje.html

    krásné, celá ČR ti blahopřeje Vladimíre Vladimíroviči
  • Pan Zeman pojal prezidentský úřad po svém - chlastat 5 let za erár a v opilosti si pouštět hubu na špacír. To, že poškozuje ČR v zahraničí, je mu fuk. Snad už zvolen nebude, je to učiněná HRUZA.
    • josef.servit.9
      Kalousek chlastá, ale to je normál. Havel chlastal a také normál.Havel dokonce mlátil svoji ženu a zase normál.Herman a Bělobrádek se přátelí s fašouny a zase normál? Zeman
      si prdne v kině a smrdí to, až na Ukrajině. Píchl do vosího hnízda a zřejmě i u nás jsou v oblibě Vlasovci na Ukrajině.Jste tak nenápadní, že vás každý prokoukne !
  • Jake asi Zeman dostane vyznamenani v Rusku ? To co on dela pro Rusko, to nedela nikdo.
    • Nejvyšší ruské státní vyznamenání : Zlatého ožralého mužika s hvězdou. Myslím si, že právem.
  • Pan Zeman má pravděpodobně nemocnou prostatu, to pak se někdy stává, že při vysoké hladině PSA člověk začne blouznit a kecat, jako se to Zemanovi stává. Měl by jít s tou panickou prostatou na operaci, dřív než bude pozdě.
  • Ožralý to opravdu přehnal, psali na Sputniku. V Soči dostane Ovar od Putina kartáč.
    • Tak to nečti tam pišou takovejch blábolů plno
  • Já Sajmon Křenek jsem kolaborantská sviině z redakce Tiscali a bukvice kouřící ptáky na hajzlu redakce..
    • víme BTW, bezmoc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit