Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nejdřív rozevírá náruč, aby Sobotku objal a vzápětí mu zase hrozí holí. Ti alkoholici jsou nevypočitatelní. *6* No jo, vždyť je neodpovědný, tj. nesvéprávný.
    • Nesvěřuj se o svým fotrovi ty moulo!
    • Tak nepij když vidíš věci co se nestaly. *7*
      • Ony se ty věci stalY. Stačí se podívat na obrázek. *1*
        • Video, pust si video pak mudruj.
  • Komediální z.m.r.d.i. - jeden jak druhý - nic víc, nic míň.
    Chástavý, populstický, prolhaný ,......, žvástavý ....... nechající se několika .... oslovovat jako prezident a nechutná nicka - jakýsi ....... - takovou komediální frašku by nedal dohromady ani nejzkušenější dramatik.
    • V.I.L Komediální z.m.r.d.i. - jeden jak druhý - nic víc, nic míň.
      Chástavý, populstický, prolhaný ,......, žvástavý ......tvůj otec co?
  • Pan president měl o něj tu hůl přerazit ,je to od Bohouše prima šaškárna!
    • Prezident??? a dokonce "pan" - kdo to prosím je??? To je to nabuřelé sebestředné populsticky prolaně žvástavé chvástavé klátící se monsrum z pražského hradu???
      No už se blíží doba, kdy tu hůl pocítí na svém vlastním hřebetu. čím dřív tím lípe.
      Tím absolutně nepodruji dalšího komediálního bolševického -píp,píp,píp -porcelám vytlemence sobotku ani pastičkářského kobliháře - STB-konfidenta bureše.
      • To je to nabuřelé sebestředné populsticky prolaně žvástavé chvástavé klátící se monsrum tvoje matka co?
  • Bohouš Sobotka ví zač je toho Milošovo loket... to jenom pro ty méně chápavý,proto dělá co dělá, právě dal další gol... ale je to smutná hra pro hlediště zvané svět.... každej normální člověk se musí stydět
  • Ty tak to je. Uč se jak vám komoušům radil váš psychopat předseda Lenin
    a nadále se tu neztrapňuj.

    Premiér není jednotlivec. Premiér je šéfem vlády kterou jmenuje.
    takže když končí tak končí i celá jím jmenovaná vláda. jak prosté watsone.
    Takže šašek je spíše tvůj miloš Zeman.
    • komouš třeba jako poskanec čssd františek adámek? tak to je dobrá škola pro tebe :-)
  • Sobotka práve demisi zrušil.To je šašek
  • Může svět brát vážně ten český rádoby pupek světa? Inu, koho si ovce zvolily... k obrazu svému...
    • simonko vždyt jsi k volbám nešla tak se tu neoháněj volbama
  • Jémine, to nám pan "prezident" předvedl pěknou taškařici. Takovýto kabaret považuji za opravdovou urážku majestátu hradu. Kam se hrabou červené trenýrky.
    (Tím neříkám, že schvaluji Sobotkovy kroky ohledně podání demise celé vlády).
    • pamatuji taškařici havlova a pískání v parlamentu
  • Jsem zamilovaná do Miloše Donalda Trampa Zemana. *14* *14*
    On je soudruh a já soudružka. Já jsem stará babka a on starý dědek.

    Myslela jsem na Miloše když jsem usínala. Cítila jsem že začínám být vlhká. *14*
    Moje stará pussy má orgasmus. zázrak. Ale ráno jsem zjistila že jsem se pouze počůrala *11*
  • Tak tohle Zemanu Lukoilovičovi krapítek nevyšlo, takhle se ztrapnit před celým světem, už aby šel po volbách od válu, pedofil
    • ztrapnil se se sobotka.zeman ho měl tou holí přetáhnout přes záda
      • Vy z toho napětí koktáte..... dejte pozor na své zdraví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit