Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem viděla na fotce vedle Sáblíkové toho vyžraného Duku, udělalo se mi nevolno. Ten Zeman je pěkný darebák. Byl zvolen i díky svému negativnímu postoji k církevním restitucím a teď sebou ty jejich hodnostáře všude tahá! Ještě snad nechá Duku, aby požehnal našim sportovcům. Je to až k nevíře, co si dovoluje. Jestlipak si ten pobyt Duka platí ze svého?! Moc by mě potěšilo, kdyby je tam někdo vystřelil do Vesmíru a nechal je tam modlit se k Bohu.
  • Doufejme že potká "černou vdovu" a budou ho muset vrátit do česka po kouskách a v dřevěném penálu. I když vlastně - je vůbec potřeba aby nám tu nechutnou kreaturu vraceli?? Ať si ho tam ten CCCP -KGB-ácký skrček - všeuměl a bolševický všeználek putin klidně nechá. Může ho uložit vedle mumie největšího zločince všech dob Uljanova (jakého-si loupežného vraha Lenina), když jsou tací kámoši.
    BUDE SNAD NĚKOMU V ČESKU TEN KŔIVÁCKÝ PODRÁZCKÝ ŠMEJD SCHÁZET????
    • ostapkotab
      ne
  • ožrala
  • No, jistě, že navštíví olympioniky, to je při takové návšěvě slušnost. Fandit chce hlavně Sáblíkové, no a proč ne ??? Ale tato návštěva Soči skrývá hlavní cíl... sejde se tam jak s Putinem, tak i s Čínskám premiérem ( nepamatuji si to jeho jméno snad Tin Pchin, nebo jak. No, co myslíte, taková tajná schůzka se koná jen kvůli pití ??? Chachacha...a po olympiádě bude na Ukrajině brzy klid, uvidíte... Rusko s Čínou na USA má toho dost
  • je tam překlep,on popije,nikoliv povečeří *2* *2* *2*
    • ostapkotab
      ano preklep on chcipne
  • V přítomnosti toho individua se normální člověk nemůže bez problémů najíst. Chce znechutit naše sportovce hned na začátku, protože jako komunistický kolaborant fandí rusákům!
    • Všecko to tam poblije, hlava namazaná skopová!
      • A pose.e!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit