Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A od KOHO!! asi varování před čínskou Huawei přišlo?KOMU!! se nehodí čínská konkurence?Dne 15. listopadu 2018 americký telekomunikační úřad FCC udělil firmě SpaceX a Elonu Muskovi celosvětovou licenci (!) na pokrytí celé planety Země americkým 5G telekomunikačním signálem pro vybudování Muskova celosvětového internetu Starlink, jehož provoz zajistí celkem 7,000 satelitů na velmi nízké oběžné dráze planety Země.A Číně se to pochopitelně nelíbilo, že celý telekomunikační prostor a frekvence na velmi nízké oběžné dráze, v tichosti, bez souhlasu OSN a s tichým a přísně utajeným souhlasem amerických partnerů, si Američané tak de facto zprivatizovali pro sebe.A tím pádem tak budou moci šmírovat a zejména vydírat celý svět a TO!!! je oč tu běží!
  • Neni estebak, jako estebak. Komunista, nebo byvaly komunista je stejne. Patri jeste dodat prospechar. Nebyla by spatna statistika kolik je v Senatu a PS komunistu ( i byvalych), zejmena po r.68 a estebaku-agentu.

  • vanhorne

    Libi se mi ten jeho nenavistny a opovyrzlivy pohled, kterym prehlizi pritomne nestastniky. Pravdepodobne patra mezi zucastnenymi po lepsolidech, prislusnicich casty necistych. Jeho grimace potvrzuje pravdivost stareho Chinskeho rceni, ze jeden obrazek je lepsi nez tisic slov.

    • KIMCID

      ano lidi jako ty soudí podle jednoho obrázku či podle jednoho nenávistného článku. holt kdo je mdlého ducha, jako ty stačí mu opravdu málo že?

      • vanhorne

        "ano lidi jako ty soudí"

        Prozrad co jsem soudil.

        • KIMCID
          nenavistny a opovyrzlivy pohled, kterym prehlizi pritomne 
          • vanhorne

            "nenavistny a opovyrzlivy pohled"

            Holt, tak ho vidim ja, ze mi Zeman slapnul na ruzove brejle neni moje vina. Ty se na neho divej jak chces.

            • KIMCID

              já ho nevolil ne s každou věcí co řekne souhlasím.ale vadí mě ta nenávist vůči němu.


  • A dobře hradní pán dělá. UK už požaduje se titul pro kdejaký balast, co má 2 ruce a v zadku díru. Tihle dva výlupci mají kvalitní škraloup z minulosti. Kdysi bývala UK vyhlášená značka.Aktuálně je to semeniště pedagogického odpadu. Třeba nějaká C. Putna. Vyždímala Putna jmenování profesorem. A pak se obecně chová jako poslední sprosté prase.V jeho případě se jmenování do akademické obce nevydařilo. Ostatně pádným důkazem je nějaké 184 místo UK na celosvětovém žebříčku vysokých škol. A tato nevěrohodná pumpa státních peněz chce žalovat? Komedianti v talárech,

    • Mimochodem pohybuje se nějak nad 500. místem, jde o to, kdo hodnocení provádí.

      Za mnoho let se prostě někdy stane, že se v akademickém prostředí usadí nějaký ten lidský materiál ne zrovna barvy křišťálu. Prostě před pitomostí, lží a neobjektivitou nejsou chráněné ani univerzity,

      Zkuste prosím jedno - Univerzita Karlova je veřejnou vysokou školou - můžete se jít podívat na to, co tamní profesoři přednáší - ponejvíce na filozofické fakultě a Fakultě sociálních věd. Nikdo Vám v tom bránit nemůže. Jako občané si jejich angažmá platíte. Poslouchali jste někdy pana Putnu v reálu? Udělejte si obrázek sami, čím jsou tam studenti často krmení. 

      Potom se pokuste napsat svůj názor. Mě osobně taková účast přivedla ke ztrátě velké části respektu k této kdysi slovutné instituci. Bohužel.

  • Koukám, že je tady jenom pitomec Sajmon s tisíci nicky bbbbbb, občan, kolobezka 1., atd. Máš  tady opravdu narváno, ty pablbe. 

  • Má funkce prezidenta povinnost nebo právo jmenovat profesory?

    Pan Zeman by se měl ale umět povznést nad osobní antipatie. Obávám se, že toho není příliš schopen a posuzuje i věci neosobní velmi osobně. 


  • Ovšem ožralý Zeman by měl prohrané soudní spory hradit ze svých, popř.ruských či čínských peněz a ne z peněz nás všech občanů ČR!!!
  • pavel.zajda.7

    Podle Pana Prezidenta Zemana NESMÍ žádný profláký komouš dělat profesora!

    Tak s tím se nedá jinak, než SOUHLASIT!

    • pavel.zajda.7
      Profláknutý komouš je především estébák zeMAN, jehož spisy má v držení Putin, pak se není čemu divit.
      • pavel.zajda.7

        Pan Putin má především spisy "chodožnika" tedy spisy agenta KGB, Chrchly Bombarďáka!

        • Vystačíte si v diskusi sám? Super.😉

          • pavel.zajda.7

            Už jsem taková.

            Pa Simča Křenková.

  • Tak to zase Milos Man predvedl v plne krase svou pomstychtivou povahu...

    A opet si zakony vyklada po svem...

    Jak jeste dlouho...?

  • Co náš milý Pan Prezident Zeman číní, vždy dobře činí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit