Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znam Několik slov vogo : komunist, manifesť, gulago..
    • Pokud znáš jen slova buď rád, tisíce čechoslováků bylo po druhé světové válce odvlečeno rudou armádou do ruských koncentračních táborů gulag, ti by mohli tenkrát vyprávět
      • mícháš hrušky a jablka.zapomínáš že do těch gulagu odvlekl Sovětský svaz naše Komunisty a antikomunisty.A nasadil si místo nich české bolševiky.
  • Proč Komunistickou výchovu to už je přežitek teď bude Muslimská výchova a džihád.
    Kdo chce založit Muslimskou výru a kandidovat do parlamentu beru každého nevzdělaného Araba.
  • super, děcka zase budou chodit s igellitovýma pytlíkama na botech zavázaných gumou a trénovat hod granátem
    • Pořád lepší než fetovat.
  • ivislo
    Docela bych s panem Filipem nesouhlasil v tom výroku "Okupační armáda" v jednom případě a to je německo. Tam si je frau Merkel pozvala sama.V ostatních případech to lze nazvat
    " Trojský kůň" bez dřeva v moderní podobě.K nám Rusové přišli také na pozvání. Jenom je naše vláda nevnucovala ostatním státům (kde ještě neměli ubykace) .Jinak to myslí dobře.
  • arnan
    Kdyby to byla okupační armáda, jak to chce prověřovat KSČM, měl by se spíše hledat zvací dopis, kde by možná nechyběl podpis i soudruha Filipa-Falmra.
    • Další hulič na scéně.
  • http://www.denik.cz/ze_sveta/merkelova-otevre-spolu-s-cinskym-prezidentem-areal-pand.html


    VIL to je ale zrádce ta Merkelová co?
    • Ten ti neodpoví. Nebo ho trefilo. *1* *1* *1* *1*
    • Chudáci lidé jako VIL, nebo Občan, kam se teď uchýlí, ke komu se přimknou?
  • Ahoj stalinisté *14*
    • Ahoj zdivočelý demokrate! *14*
      • budeš dneska sajmonovat ?
  • Já nabádám k prošetření, jestli nejsou potenciální okupační armáda všichni rusáci co tu jsou nalezlí. Komunisti jim jako správná pátá kolona připravují půdu.
    • Všichni proameričtí kolaboranti do uranových dolů!!!
      • vanhorne
        "do uranových dolů!!!"
        To byly casy vid, kdyz ses jako bachar prochazel po tabore Svornost.
  • byla na dvě věci, na nic a na píp....na druhou stranu lidé by potřebovali nějaké zkušenosti jak si poradit...základy první pomoci, orientace v neznámém terénu, schopnost najít pitnou vodu, přežít v přírodě, základy obsluhy ručních palných zbraní a techniky sebeobrany......dnešní mladí vyrostlí na hamburgrech a počítačích, když jim náhodou selže chytrý mobil, nejsou schopni se zorientovat ani vyměnit píchlé kolo u auta v cizím městě. Švýcarský model je myslím dobrá inspirace....kombinace profesionální armády s neprofesionálními záložáky
    • Přesně tak.
      Jen drobnost - s dobře v y c v i č e n ý m i záložáky. Kteří se tam navíc zjevně ve školách dostatečně učí i občanskou výchovu, takže mají motivaci a smysl pro povinnost k vlasti a svým spoluobčanům.
      • O tom budu diskutovat po 28 letech deformacie.Ani náhodou.
      • arnan
        Branou výchovu budou na školách vyučovat soudruzi pohraniční lampasáci ze Spolku přátel českého pohraničí, nebo ti, které nedávno školil bývalý plukovník Zbytek, který v listopadu 89 nabízel soudruhům z ÚV KSČ, že rozdrtí svými tanky protestující studenty v Praze, nebo možná ti z tajné záložní armády, která cvičí v šumavských lesích, a jejíž velitel vyhrožoval, v přímém přenosu, že začnou svůj zákrok tím, že popraví vládu přímo ve Strakově akademii. Zkrátka soudruzi z KSČM ví proč si dali do svého volebního programu co si tam dali.
        • Není třeba být hned paranoik, mister arnan, popř. plácat demagogické hovadiny.
          Brannou výchovu bych např. zvládl vyučovat i já osobně, a to jsem nikdy nebyl ve "funkcích", jaké tu znalecky uvádíte. Prostě jsem jen absolvoval školní předměty Branná výchova a Občanská nauka (na ZDŠ a SŠ) plus vojenskou přípravu (na VŠ) a též povinnou (!) vojenskou základní službu (v ČSLA). Zcela standardní průběh za minulého režimu, kdy se prostě nemohl "jen tak" téměř každý druhý "mlaďoch" flákat a do všeho jen "moudře" kecat, jako tomu je dnes. Ale spousta věcí fungovala způsobem: dobrovolně - povinně.
          To dnes hodně chybí - hlavně těm mladým,rozežraným, znuděným a arogantním hlupáčkům.
          • S čím konkrétně tak "nesouhlasíte" mládeži ?
            Troška té buzerace, disciplíny, povinností a zejména zapojení do (skutečné) práce ještě nikomu (zejména v mládí !) nijak zvláště neublížila, ba naopak. *3*
  • Komunistická propaganda jako před třiceti lety. Mír a bezpečí ve zbrani.
    Komunisté to už zde bylo, nechte toho nebo budete k smíchu.
    Já jsem přísahal věrnost Československému státu a že ho budu bránit.
    Kde je moje přísaha a dalších milionů mladých mužů.
    Bláznivá propaganda, která nemá žádnou oporu.
    • Zaťukej si na svou hlavu a uslyšíš jak duní.
      • Mazdo máš pravdu. Moc rád se dívám na Četníka a mimozemšťany, tam to taky hezky dunělo, úplně stejně jako to duní mně.
    • Skutečnost, že dotčenou problematiku "oprášil" zrovna komunista, ještě vůbec neznamená, že se v podstatě jedná o praktickou a všeobecně přínosnou záležitost (viz branná výchova). Kterážto se měla vrátit do vzdělávacího systému (nejen ČR) už dávno !
      V současnosti je jistě potřebnější, než čumění do počítače a nutnost každodenního "angažmá" kdejakého znuděného blbečka na "fejsbůku" ... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit