Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše co se po se po komunistech prolhalo k moci mělo jasný cíl a tím bylo Česko zbídačit a zašmelit Západu.Toto dílo se jim ,díky troubovitosti obyčejného českého blba úspěšně daří vést ke zdárnému konci.Sudety budou se stávajícími lumpy u moci patřit Němcům a ostatek Česka za naše dluhy odkoupí Židé aby zde vybudovali nový stát Izralel, v lepším a bezpečnějším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Čechy pak s většinovým souhlasem EU,za asistence vojsk NATO odsunou do stávajícího Izraele k odporažení Arabům.Tak skončí přitroublý národ Čechů,pokud se včas proti zde šestadvacet roků vládnoucím lumpům nezvedne.Až se Češi dostanou až do Izraele tak bude nejrozumnější se s Araby neprat a nechat se v klidu podříznout.
  • jkmoto
    je to horší americké tajné služby CIA NSA provádějí ve prospěch amerických firem průmyslovou špionáž vojenské prostředky jsou využívány i proti zájmům všech spojenců
  • Tady níže sami vidíte co za teplýho dementního idiota je Semjon Gayínek!!!
  • chtěl bych být rusem, tady v té shnilé EU nás nic dobrého nečeká, komunisté vraťte se a odpusťte nám

    celá ČR to tak vidí
    • Vlastní nick nemáš havloidní zlodějské děcko?
      • ty vyfetovanej píčusi, máš ho zaregistrovaný ? ne? tak drž tu smradlavou kušnu, nebo ti do ní nachčiju

        sláva Rusku
        • koukám že ty máš hlavně nasr.no v hubě co ale i v hlavě že.
          • vyliž mi rrdel zlej trolle, nikoho už tu nezajímáš, ať máš nick jakýkoliv ty bolševická rohožko
            • jsem rád že jsi se sám zařadil IQ sklenice vody ti sedí *3*
  • Podívejme na Kanadu současný požár v Fort McMurray.
    Ekonomika města se v značné míře opírá o těžbu ropných písků a na jejím základě rozvinutém petrochemickém průmyslu.

    A u teď se přesně ví že požár nebude zvládnut.Jo to nám ta cena ropy zas vyskočí co?
    • skoč do zdi ty pako, co to tady meleš ?
      • neumíš číst?
  • Bohužel tento vliv je pouze takový, jaký jej dopustíme. Pokud jsme naše čokoládovny prodali Nestle a nemáme žádnou svoji, tak jsem v p.deli. Němci mají také Nestle, ale většinu produkce mají jejich firmy. A tak je to se vším ostatním. Nemáme žádnou českou automobilku, ani vlastně netěžíme vlastní lesy. Přitom před 27 lety bylo všechno tohoto státu :-) Pak jim nemohou diktovat žádné podmínky. Pak až se konečně domluví USA s Rusama na společném postupu proti těmto korporacím a provedou v jednu chvíli finanční kontrolu koordinovaně spolu s velkými evropskými státy, tak bude po ptákách. Ale to se jen tak nedočkáme, protože právě proto jsou nenávisti a války rozpoutávány, aby na takové věci nebyl čas a peníze. Vždycky se v březnu a květnu ptám, jak asi vypadá kontrola daňového přiznání Hyunda nebo Škoda-VW, na kontrolu DPH raději ani nepomyslím.
    • co to tady kdákáš aparátčíku, kdyby jsme škodovku neprodali němcům, tak teď na bráně od fabriky vysí rezavý zámek a cedule rozkradeno, bankrot a stejně by dopadli ostatní firmy

      díky bohu za VW udělala ze škodovky eso
      • jo a když je to německé co z toho stát vlastně krom pár pracovních míst má?
        • R... vemte si transparent a běžte před fabriku stávkovat ať tu prosperující firmu převedou na náš zodpovědný stát, nebo nějakého českého podnikatele

          zaměstnanci si vás ugrilují k svačině vy hlupáku
          • Já pracovat nemusím.Tak že pokud chceš jdi si o dělat sám *3*
            • NO JÁ jí nepotřebuji ale ty si na ní šetři lůzo
            • za podporu v nezaměstnanosti poděkuj státu ,mě tím neohromíš ty primitivní socko
        • fabrika a těch pár pracovních míst drží českou ekonomiku nad vodou a živí další tisíce rodin ty omezená trubko
          • promiňte ale v té fabrice pracuje na 30ˇ% UA tak že těžko
  • Rusáci prohrávají!!! Hurá!
    • prvni vyhráni z kapsy vyhání
  • Kdo asi?
  • Nadnárodní korporace mají velkou moc, ale nejsou ještě všemocné. Mají k dispozici účinné nástroje, zneužívají své pozice, ale ještě na ně platí politická a vojenská moc.
  • Tak pokud stát rozmístí kamer,drony a sebere lidem zbraně tak už je to asi jedno né?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit