Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Podle průzkumu neziskové organizace Marshall Project snížila některá zařízení náklady na jedno jídlo až na 0,15 dolarů. ".
    .
    Fakt jsou v USA tak levné potraviny? Dnešní kurz k dolaru je cca 24 Kč, tzn. že to jedno jídlo pořídí za 3,60 Kč?! Takže kdyby se rozšoupli a dali si dvojnásobek, tak budou mít plné panděro za 7,20 Kč? *1*

    USA jsou opravdu zemí neomezených možností!
  • Vodnar
    A já se ptám, kde jsou všechny ty organizace zabývající se lidskými právy...
    Skutečnost je taková, že člověk, pokud se dopustí trestného činu, za nějž je řádně v řádném procesu odsouzen, je ve vězení, nesmí být trestán dalšími nevýhodami, vycházejícími ze základních lidských potřeb - právo na vodu, vzduch, jídlo...
    Z popisovaného článku je tedy jasné, že všechny ony lidsko-právní organizace pracují na politické objednávky, psychologicky naleptávají různé společnosti v Africe, Asii a všude, kde není "kultura" made in USA...
    Jim vůbec nejde o člověka, ale o reputaci, zisky...
    Tak pozor, až se zase někde u nás objeví "Kavárník nebo Sluníčkář" s plnou hubou demokracie, lidských práv. Vždy je to levota!!!
  • V tv dávají "Návrat idiota" doufám, že v případě teplouše Semjona Gayínka to neplatí!!!



    BRRR !!!
    • smál jsem se snad 5 minut, jsi čtverák *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Tak už o tobě natočili film? *1* *1* *1* *1* *1*
      • Už je tady, idioot Simon, teplej kretéén..píp..píp.. Simone do myšího oleje půjdeš, jsem to ale čtverák
    • *15*
      • Nic vtipnějšího jsem v životě neslyšel, super, díky BTW
        • Šel jsem náhodou kolem a jsem rád, že jsem jen nakoukl, za mě určitě palec nahoru.
          • nemám slov, fenomenálně vtipné *8*
        • přesně tak, na velkého BTW nikdo nemá, závidím mu jeho smysl pro vyváženost a cit pro opravdovou myšlenku
          • myslím, že by se i Putin za břicho popadal *15* *15* *15*
  • Koukám, že zastydlý Bezmezně Tupý Wůl má zase virózu, proto tady zase simonuje, gájínkuje a teploušuje. *1* *2* *15*
  • Už je doma v chlívě. spokojeně mlaská ze žlabu.
  • Semjon Gayínek už sem nikdy nestrčí ten svůj teplej , poďobanej rypák!!!


    WOW WOW WOW !!!
    • ovšem tvůj páchnoucí tupý rypák tady tlemí furt, co?
  • MUDR. Darebák Rath si pěkně na nudičkách jistě pošmákne. A Janouškovi dalšímu sígrovi se asi přejedly tak je doma na dietě. Jen ať paraziti a darebáci hladoví. Kdyby tam zařvali nikdo se tady po nich nebude shánět.
  • To se tak krááásně čte:
    "Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete. Od 1 zaří budu mít vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky.."

    BALZÁM PRO OČI, CO ???
    • ty budeš mít tak maximálně popelnici plnou suchého chleba!
  • Jéééje, teplouš Semjon Gayínek bude mít už prvního svý inoviny, chacha, už ho vidím primitivního chudáčka!!!

    CHACHACHA !!!
  • Aspoň bude mít teplouš Semjon Gayínek víc času vyhulovat jeho oblíbený politiky, Shapira, Kalouska .....


    WOW !!!
    • tak to prostě je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit