Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Nelepší prezident a hrdina je Hácha

    • V podstate ano, pak bych hlasoval pro pana Havla a na prvnim miste samozrejme TGM...

      • Gorobilypes

        Havel nikdy!

      • Jako pravověrný fašista by jste volil tyto osoby? Pozoruhodné. 

        • no a?  Ber co je, Duce, Dollfuss, Pinochet nebo Franco v nabidce nebyli

        • 🙂

    • S tím by se dalo souhlasit až na pořadí....nejlepší byl tvůrce státu Masaryk, a druhý nejlepší byl Hácha, který se obětoval a snažil se zachránit zbytky toho, co ostatní zpr..sili.


  • Škoda je, že tento dobrý pán svůj slib stoprocentně nesplnil!


    Rudej chcípáček Jégl zuří!

    A to je fajn!

    • Co je to za blbost? Jégl rozhodne rudej neni, a jestli vy adorujete bolsevika Gottwalda, tak muzete akorat drzet chlebarnu, sama jste ruda jak trenky nad Hradem, tak mlcte. 

  • Doporučuji vidět 1. díl seriálu "Rudí prezidenti" o Klémovi. Do politiky normální lidi nikdy nešli, nejdou a nikdy nepůjdou. Ať žije vláda odborníků, urá!

  • Ani nevím koho si vybrat, Gottwalda nebo Havla. Kde je lepší přečkat zimu, v lágru nebo pod mostem?

    • Gottwald + Havel = dva nejhorší prezidenti.

      • To je konina...

        • Realita dokáže překonat i ta nejhorší očekávání. I největší koniny se mohou stát a stávají realitou.

    • Jak prosim Havel zapricinil to, ze jsou lidi pod mostem? Byl to majitel vsech podniku, ktere propoustely? Nebo zamestnavatelem tech lidi? Naridil osobne jejich exekuci a zabaveni jejich majetku? 

      • To je jako kdybych se zeptal, jestli Gottwald nařídil osobně trýznění a mučení vězňů? Byl to režim a každému vyhovuje jiný. Mě třeba nevyhovuje ani jeden.

        • Podepisoval popravy a zamital zadosti o milost. Vedel o kazdym vykonstruovanym procesu, nebo myslite ze ani netusil nic o poprave generala Piky, nebo Clementise, Slanskyho, Horakovy atd? Tady byla role toho zasyflovanyho truhlare dalejo primejsi nez se snazite hodit na pana Havla...

  • U nás to nikdy vzhledem k povaze čechů nikdy nemůže dobře dopadnout. ˇZlučovitá nenávist některých našich spoluobčanů je neskutečná.Hlavním krédem jsou prachy .Konstruktivní myšlení neexistuje, závist má přednost a proto je tady společenská a politická situace taková jaká je.

  • Je zábavné sledovat dnešní "udatné komunistobijce" třicet let po převratu, když už nic nehrozí. Nabízí se v té souvislosti pár otázek...například kde byli a co dělali před těmi třiceti lety, kdy tu ještě Komunisté vládli. A také proč se dnešní "rádobydemograti a komunistobijci" chovají mnohdy stejně, jako dříve Komunisté a často udržují stejná pravidla, pořádky a modely jednání jako jejich předchůdci. 😉

    • A kde byli komunisté ? Byli to převážně prospěcháři, důkaz je že se rozeběhli do jiných stran ve kterých budou mít opět prospěch.


    • Tak tohle oni slyší velmi neradi. Současné "rudé gardy" v modrém vznikaly po hříchu také až po 9. 5. 1945 a byli to podle archivů naprostí no - dobytčata.

      V tom zůstává doba stejná vážený realisto. Hrdinové se nechlubí a zbabělci rádi mluví o odvaze, když mají zadek v teple. I tady jich je požehnaně. A to nejen na tomto okrajovém portálu.

  • To je staré známé pravidlo: Nikdo Vám nedá tolik, kolik my Vám slíbíme. Před lety vznikající TOP 09 slibovala tolik pozitivních věcí, že jsem jim dal ve volbách svůj hlas. Nakonec se ukázalo, že jen potřebovali nabrat voliče, aby nahradili zkorumpované Lidovce a měli politickou sílu prosadit církevní restituce. Kdysi Karel na hotelu Spiritka řekl mému známému: My se k tomu majetku dostaneme, a když to nepůjde jinak, tak přes církev. Podařilo se jim to, a i když TOPKA bude zřejmě v politice končit, tak její zakladatelé mohou být spokojeni, protože svůj " úkol " splnili. A tak to bude i s dalšími vznikajícími politickými stranami, oblbnout lidi, získat hlasy a v parlamentu pak hájit své zájmy

  • Driv se bolsevici rozlejzali jak mor na Novinkach. Tam ze sebe mohli delat idi*ty celkem verejne. Ted se roztahuji po bolsevicku i sem. Chtelo by to jim vyhradit nejakou rezervaci

    • Já si zrovna říkal, kde si se tu tak najednou vzal soudruhu, a ono z Novinek!

      • Omyl, ja jsem fašista. Komuniste jsou nasim spolecnym nepritelem

        • Ještě větší intelektuální trpaslík, než by se dalo předpokládat. Hlásit se k fašistům?!!? Škoda diskuse s něčím podobným. 

          Někdo by řekl a) za katr, jiný b)do blázince. Obojí je správně.

          • K italskym nebo spanelskym. Ani jedno neni az takovej zlocin

            • I tak bych se zamýšlel nad takovým projevem. Ale psal jsem, že diskutovat o tomhle není snad ani třeba.

              I tak děkuji za odpověď. Jinak se v diskusi projevujete celkem normálně. 

              • Reakce na příspěvek:

                Od protivnika je to kompliment. Dekuji. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Jsem Váš protivník? To jsou mi událostě.....😂

                  • Reakce na příspěvek:

                    Omlouvam se, nevybavil jsem si vyraz "oponent" :D

  • Už V.I.L říkal "Svoboda ano ale pro koho!" "Demokracie ano ale pro koho !" Jestli si někdo myslí, že tohle je vrchol svobody !?! Co těch 250000 bezdomovců nebo milion lidí v exekuci !? A to není krize ! Nebo zvýšený počet sebevražd . To si sáhnou na život ti kteří neví jak dál ! Nebude dlouho trvat a začne se naplňovat slova Petra Bezruče !!!" hlubokých páni vy dolů: přijde den, z dolů jde plamen a dým, přijde den, zůčtujem spolu! "

  • Většina důchodců si toto myslí o Havlovy.

    • Tedy tohle fakt pise, jak se rika !!! 

    • Jen komoušská špína může vyzvracet takovou hov...inu.

      Tragický omylem pana prezidenta Havla bylo heslo "nejsme jako oni". Dodnes se tato jeho myšlenka vymstívá - viz to rusofilně-číňanské komouš.konfidentské monstrum na hradě, nebo čobolácký megazlodějský křivácký komouš.konfident ve Strakovce.

    • Pavel.Jegl
      • Hahahaha, reprezentativní vzorek!

        • 820 respondentů je pane Pepiczku standardní výzkumný soubor. Předvolební kolem 1200 respondentů. Všechno má svou logiku.

          Nemusíme se statistikami souhlasit ale od toho nejsou. Pro mě pan Havel také nebyl primasem mezi prezidenty, ale to je dáno mnoha okolnostmi. 

          Příštího prezidenta nám "zvolí" média. To bude teprve mazec. 

        • Pavel.Jegl

          Máte lepší, reprezentativnější Pepíčku?

          Pan Kajoch ho nepředložil. A vy?

          • Nejsem si zcela jisty co mate na mysli , Mr Jegl. Cim sem prispelo individium tzv " Kajoch " , to se opravdu tezko prekona. To neni preklep, ten se stava a me bohuzel vice nez casto. To je neco jineho, takreceno. To bude asi urceni stupne vyvoje , kam se ta zoufalost Kajoch dohrabala. Smutne az tragicke je , ze tohle neco ma take to jakesi volebni pravo , tedy jit asi jednou za 5 let nekam a ucastnit se tam toho trapneho , predem urceneho divadelka . Nenazyva se to Spejbl a Hurvinek , anobrz jakesi volby.  Nu inu ,, jsou i taci a staci jim to. 

            Rika se ze svinstvo vyplave na povrch jako prvni . Asi ano . Uz toho svinstva bylo na povrchu vic nez dost. Ale jestli se po 30 letech dostava nahoru zase jenom svinstvo , tak to je uz jen dukazem ze pod povrchem nic jineho nez svinstvo neni. A je o to smutnejsi ze tohle " y " , ma vubec, byt malickou moznost k tomu neco rict. 

    • O kom, o čem...

      Jakou koncovku má v 6. pádu jednotného čísla mužské jméno?

      Zcela určitě ne "y"...

      Snad jen rusák, rusofil a polovzdělaný bolševik může napsat takovou hrubku...

      A právě mezi bolševiky N.Á.Š pan president Václav Havel zcela určitě oblíben nebyl!


      • Nemyslím, že jsem bolševik, ale také nevzdychám blahem, když slyším jméno Havel. Je povinné velebit konkrétního politika, abych si nevysloužil tohle označení, pane Janáku? 

        No a běžte se prosím podívat na písemné práce na SŠ a třeba i VŠ. Samá hrubka! Tedy samý bolševik! Tedy podle Vámi deklarované logiky. 🤔

        • Myslím, že se v hodnocení studentů SŠ, natož VŠ, hluboce mýlíte.

          Moje zkušenosti s nimi jsou úplně jiné... 

          • Nemýlí. Tvrdím to,i když písemné práce studentů SŠ ani VŠ nečtu - můj názor vyplývá z písemných projevů absolventů VŠ.

          • Máme nejspíše každý svoje. Pravopis není právě jejich nejsilnější zbraní. Ale o tom tahle diskuse nejspíše není. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit