txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (43 příspěvků)

 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

  Ženský nemají co dělat v politice,že pane Kalousek))

  18.5. (7 dnů)
 • Kája komediantka. (skrytý)
  5 se líbí

  když byla ve funkci drze se plazila na závodech v Brně po závodníkovi. Neopomenula dát najevo, že je ministrní.Ještě minulý týden si vyfotila čokla na památníku osvobození mezi věnci. Nyní vylezlo že si na letišti tato šmudla hraje na VIP. A jako třešničku - ještě vyskakuje! Drzost hospodyněk nezná mezí.

  18.5. (7 dnů)
 • koloběžka 1. (skrytý)

  Neurazej hospodynky...!!!
  Do tech ma tato ''odbornice'' daleko...

  18.5. (7 dnů)
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  9 se líbí

  Tragédka horší jak zoufalec Stropnický!

  17.5. (8 dnů)
 • vejprty wo.cz
  10 se líbí

  Šlechtová se prezentuje jako mix specifické neotesanosti a konformity v intencích eurohujerské politické korektnosti. Navíc se Šlechtová dopustila několika faux pas. Příčiny poklesu obliby by měla Šlechtová hledat především u sebe. Trochu víc sebereflexe a přirozené pokory by jí jen prospělo.

  17.5. (8 dnů) upraveno
 • milsedlak tiscali.cz
  6 se líbí, 9 se nelíbí

  Teď pomlouváte tyto dámy ale přitom volba přišla od vás. Je třeba vykopat toho slovenského čobola at je klid. Hlavně at si vezme ssebou toho lháře z Hradu.

  17.5. (8 dnů)
 • jarda (skrytý)
  9 se líbí, 1 se nelíbí

  Asi ještě pár let potrvá, než slečna Šlechtová dospěje. Je rázná, akční, ale ne v tom, v čem by měla být. Ten hloupý nápad s psím "selfíčkem", mne utvrzuje v názoru, že právě prochází obdobím, kdy asi dozraje v ženu. Možná je vzdělaná, možná dobře rozumí ekonomii, ale to ještě neznamená, že rozumí všemu. To by se přiřadila k armádám "brouků Pytlíků" , kterých máme na ministerstvech, v Senátu, Parlamentu...
  Nemyslím to přímo na ni, ale nejhorší v armádě,(možná i jinde), je hyperaktivní B.L.B. Něco jako kadet Biegler ve Švejkovi.
  A ta tatuáž? Dříve to byla výsada jen kriminálníků. Trochu to nechápu.

  17.5. (8 dnů)
 • F.I.L. (skrytý)
  11 se líbí, 1 se nelíbí

  ??? Kde se tyto nány berou, Kočí, Peak, Jacqes - Žak, Šlechtová, vždyť to není normální, to jejich chování.

  17.5. (8 dnů) upraveno
 • kumul tiscali.cz
  1 se líbí, 5 se nelíbí

  I ty šovinisto , kde se berou ty nanáci?Babiš,Zeman,Kalousek,Langr,Herman sakra to by moh člověk pokračovat do nekonečna.Prostě na tý zemi nějak vymřeli normální vůdčí osobnosti,takovej duel Clintonová Trump to byla taky síla,jedině v Rosii maj rozhodnuto neb tam kdo se přes místní mafiánskýkomunistickofašistický režim protluče tak je prezident na do smrti i kdyby nechtěl *1* *1* *1* *1*

  17.5. (8 dnů)
 • Hi, hi, hi (skrytý)
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu. *16* *1*

  17.5. (8 dnů)
 • F.I.L. (skrytý)

  !!! Jednu líheň jsem dohledal - kde se berou. hledani.tiscali.cz/?q...ang_cs

  18.5. (7 dnů) upraveno
 • F.I.L. (skrytý)

  Tyto by měli mít mandát politicky reprezentovat voliče pouze na schůzkách v Bohnicích a Dobřanech

  18.5. (7 dnů) upraveno
 • Sedláku/hlupáku (skrytý)
  7 se líbí, 9 se nelíbí

  to se ti povedlo. Sláma ti leze z holinek, smrdíš hnojem od prasat ale na sprostotě ti to neubírá. A právě místo takových pacholků je v kafilerii. Už aby tě tam vyvezli.

  17.5. (8 dnů)
 • BTW (skrytý)
  6 se líbí, 13 se nelíbí

  nerozčilujte se, my novorosijci brzy s kulaky a reakcionáři zatočíme po našem *10*
  YEAH !!!

  17.5. (8 dnů)
 • milsedlak tiscali.cz
  11 se líbí, 16 se nelíbí

  Každý je tady kritizován. Co ten dobytek Babiš. A taky agent Zeman? Zeman drží ochranou ruku nad Babišem, aby mohl rozkrást republiku. Už aby natáhl bačkory.

  17.5. (8 dnů)
 • Hi, hi, hi (skrytý)
  10 se líbí, 11 se nelíbí

  Becherovič musí držet nad Burešem ochranou ruku. Bureš leccos ví z doby kdy spolu StBákovali a možná má i kopii Becherovičovy složky hlášení tak jako v Kremlu.

  17.5. (8 dnů)
 • kumul tiscali.cz
  14 se líbí, 6 se nelíbí

  Bohužel celé hnutí tohoto čobolského podvodníka je založeno na loajalitě která má opodstatnění ve firmě ale ne v politice ,díky tomu co Babiš dělá je tam kde je a rozhodně není dobře že zatočí s každým kdo se mu postaví nebo znelíbí(to může dělat v soukromé firmě ale v takové která nevyžírá dotace, ale je skutečně zisková na základě výsledku zaměstnanců a majitele.)
  Co se týče sebestředné soudružky Šlechtové tak ta má jít okamžitě od válu neb má ráda svého psa a pak až to ostatní,bohužel nejde od válu kvůli čoklovi ale protože se zvedá negativní ohlas ,kde je konec sudruhu Pilnému a sekačkám s 90let starými řidiči ?Lidi si bohužel neuvědomujou že od válu má jít sám soudruh Babiš co by organizátor.Jinak třeba taková pararela s Macronem jenž má místo dětí psa a za manželku "věkově matku"by taky byla na místě.
  Jo jak dopadají říše kde roupama neví co dělat a lidi mají radši zvířata než ostatní lidi,plodí se málo dětí a nedokážou se ubránit nájezdníkům a začínají postupně obsazovat pracovní pozice přistěhovalci na úkor kvality-taková krize řemesel a morálky.
  S pozdravem šovinista rasista - prostě role ženy ve společnosti je jiná než muže a já chci žít s lidmi co mluví stejným jazykem a mají stejnou kulturu a hlavně mají potomky.

  17.5. (8 dnů)
 • kolaborant Zeman (skrytý)
  5 se líbí, 4 se nelíbí

  to je ale šlamastika *13*

  17.5. (8 dnů)