Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to mě pos..r, rom dostal na podnikání od státu pomalu 2 miliony. Já když jsem rozjížděl firmu, tak jsem se dost zadlužil. Dluhy splácím ještě teď. Navíc musím mít dost utažený opasek. Zrovna moc nežiju, spíš se snažím přežít. Navíc se všechno zdražuje. Když nebudu mít na splátky, tak půjdu do exekuce. Tomu romovi by exekuce nevadila, sebrali by jen to co dostal, jestli něco zbyde. Tomu se říkají rovné demokratické šance! Tomu říkám rasizmus na bílých. Ať jdou politici do pr...e. Pak že, podpora podnikání, je to na zbl..í. To jsem teda nas...ý! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • To bude zase další projekt zvaný tunel, cikání se tlačí do politiky, už je jim málo okrádat po ulicích a dělat podvody, žádné měďáky chtějí zlaťáky .Mají perfektní model ve vládě.
  • Úžasný,tak dotovat jejich "podnikání" bude stát,to je fakt k nasrání.Když jsem před sedmi rokama začínal jako živnostníček,tak mi nikdo žádnou podporu nedal,na všechno nářadí jsem si musel vydělat,daně platit řádně a včas a mnohdy mi fakt nebylo do smíchu,ono to není žádnej zázrak ani teď,ale když se člověk nerozcapuje,tak přežije.
    Cikorám budou dělat ústupky a jak to dopadne?Zas pár vychcanejch se nabalí,my tento pokus zaplatíme a jede se dál.
    Co je nám po tom,že se špatně učili a nemají kvalifikaci aby sehnali dobrou práci.Je to jen jejich lenost.Fakt jsem nasranej!Jak to poslední dobou sleduju,tak se ujišťuju v tom,že cikory jsou vážně slepá vývojová větev. *16*
    Stejný podmínky pro všechny a stejnej metr na všechny,chceme toho k..va tolik? *16* *16* *16*
  • oprava překlepu
    : nahradí
  • Nemělo to být jako nejdůležitější zpráva na apríla? Ti radní v Jaroměři jsou pěkní exoti, doufám, že případnou ztrátu hahradí i s úroky.
  • skutečně nejlepší vtip, který jsem slyšel
  • Držím mu palce alespoň do švestek.Jinak souhlasím s výše....
  • Tejden budou pracovat, z první vejplaty se vožerou, že už nepřijdou, pak prodaj vercajk aby měli na další chlast a za š neděle nejdýl bude ta firma končit, 2 Mega v riti, teda v automatech. *1* *1* *1*
    Neji ten starosta tam, spolumajitel místních heren? *15* *6* *7*
  • Zrušit povinou školní docházku kazí školu major. většině.
    Zrušit vyplácení porodného mateřské snížit daňové zatížení rodin.
  • Tak PĚT ze čtvrt milionu. Pozoruhodná výjimka potvrzující pravidlo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit