Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím, já se osobně jako přiznivec ANO určitě nepovažuji a slevy mám docela dost rád. Našel jsem si s manželkou jeden velice zajímavý web na slevy a díky tomu webu nakupujeme teď docela dost za levno. Mrkněte sami :) Je to tento web.

  • boulak

    Do dneška používám tlačítkový telefon, prostě mi vyhovuje více a žádný argument mě zatím nepřesvědčil abych si koupil dotykový. Až dnes, že by si o mě mohli lidi myslet, že jsem příznivec SPD je hrozná představa. To ať si mě radši myslí že jsem zloděj nebo vrah,  to je menší potupa.😉

  • Hlídací pejsek se zase mění v ukázku propagandy antibabišovské fronty. 

    Až jednou napíší omylem pravdu, nikdo jim neuvěří. 

  • Musíme si přiznat,že nyní prožíváme období,kdy se poprvé od roku 1989 máme nejlépe.
    Zvláště potěšující je fakt,že se to týká i těch sociálně slabších a důchodců.Je to zásluha jednak ekonomického růstu,ale především rozumné politiky vlády.Nikdy předtím,žádná vláda nevytvořila takové podmínky,které by to umožnily.Pravicové vlády v první řadě vždy hleděly na sebe a až naposled na obyčejné občany.

  • Zaplaťbůh že jsme tak odlišní v politických a dalších názorech i přes snahy prosadit sjednocení obyvatel české kotliny pod jedním praporem EU, aby tedy všichni naši občané unisono velebili hodnoty EU, tedy důslednou islamizaci a afrikanizaci Evropy a odebrali se do jeskyň jakožto ortodoxní vyznavači zeleného náboženství. Voliči partají čelící tlakům EU jsou zodpovědní občané, voliči nekriticky fandící EU jsou evidentně lidé mající problémy s logickým myšlením. 

  • Voliči ANO milují slevové kupony, voliči Top09 je přímo nenávidí. Zase jeden zcela neužitečný průzkum. Uvidíme po volbách... :-)

    • Gorobilypes

      No všichni tři voliči Top09 není až takovej problém

  • Průzkum provedla nějaká imaginární společnost Behavio.Podle jejích zaručených komentářů by respondenti výzkumu měli v nekonečných stránkách dotazníků odovídat pravdu, nic jiného než pravdu.A ještě jim zamíchá do dotazníčku otázky - chytáky.Respondenti na všechno pečlivě odpoví, včetně chytáků ..... a výsledky se vyhodnotí.Jo nad takovou "bezchybností" horlivostí a pečlivostí respondentů by sedly na zadek všechny zavedené tazatelské agentury. A "propracovanost" dotazníku by posadila na zadek absolutně  všechny.Ono to spíš vypadá na kvalitně vypracovaný tunel.Tazatelé doma na gauči provádějí výzkum.Ten se vyhodnotí a člověk pak žasne jaké chytré,uvědomělé palice sedí v chaloupce u lesa v gumákách a radiovce.Chalupníci promiňte.Je to jen příměr.

    • Gorobilypes

      Dotazník proběhl na téma co žeru a filuta se na konci optal koho volím?

  • No jo no, co čekat od Hlídacího psa.

  • josef.chmela

    To jsou zase kecy. Já slyšel, že voliči ODS aTOP09 mají malé pindíky.

  • Gorobilypes

    Poznej voliče:https://www.stem.cz/volebni-preference-listopad-2019/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit