Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to mame v tomto state za vyštudovane odborniky kdeco rozkrast vy tunelovat a kdyz se nekdo postavi zlikvidovat moje demokracie vystoupit z eu vsechno vratit.... pozavirat od roku 1990 vsechny co v tom maji prsty a mame plyn- elektriku- vodu-potraviny v cenne jak ma byt
  • porad mate malo vy.......ku..... zlodejske
  • jj, kde jsou ty kecy že se nebude zdražovat a že nebude nezaměstnanost jak cancal Havel na venclplacu v 89, *16* *16*
  • V podstatě se tímto zvyšováním platí hlavně dividendy cizím akcionářům-firmám v zahraničí, kde si náš stát neumí -nechce v tomto ochránit a ohlídat strategické komodity své vlastní země a lidi v ní žijící. Ty řeči o investicích jsou jen řeči...
  • Doufám že bude kubík vody stát minimálně 100,- Kč . Jinak se tady lidi neproberou *16*
    • V marketu stojí kubík vody 5000,- a stejně to lidi kupujou i když je to stejné jako ze želivky. Tak co by vodovody nezdražovali. Vždyť je to pořád ještě "zadarmo"! *6*
  • Veliká většina národa chtěla původní poměry změnit a také poměry změnila, tak proč se nyní nadává. Jistě si všichni uvědomili, co je to kapitalismus, měli s ním zkušenosti a znali jej mnoho let. Mě zaráží nynější údiv a znepokojení. Tak se může chovat pouze neinteligentní bytost.
    • ale pouze omezenec je stále opakuje. chápu, že proběhl samet, kupónovka, a další experimenty. čemu ale nerozumím, že když se lidé spálí ne jednou ale dvakrát třikrát pětkrát tak stále dělají stejné chyby u voleb. jen totální hlupák nebo masochista sahá na rozpálená kamna desetkrát za sebou. inteligentnímu člověku stačí jedna zkušenost
  • Díky šlechto za kvalitní rozprodej, hlavně abyste chechtáky užili
  • Ten kdo prodal podíly ve vodárenství, by měl jít sedět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dnes jsou všichni nalezlí za pěkné peníze ve státní službě kradou dál, a vysmívají se lidem kteří jdou ráno do práce.
  • Jsou do vodárenský zloději. *1*
  • Já mám svůj vlastní vrt. Voda stojí jen elektriku do čerpadla. 1 m3 cca 1,- Kč. Cha!. *2*
    • PS: Když budu prodávat za 2,- Kč, budu "za vodou" *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit