Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horší bylo,když kdysi praskla guma Nečasovu otci *1*
  • Určitě se z a s r a l i až po uši !! Krást a ožebračovat to oni umí,ale taky se bojí a to je dobře,protože sklem to začalo a další akce budou následovat,snad............ *1* *16* *16* *12*
  • Až vychcípají všichni rudí teroristé, bude na světě pořádek a mír!
  • No co - příště už to snad vyjde.
  • Okénko bylo naprasklé od Zemana,letěl poslední a jak ožralej a zvědavej jak to tam vypadá narazil do toho okénka,tak ho načal *1*
    • Vy čuňata, příznivci toho senilního dědka Karla Schwarzenberga přestaňte konečné urážet pana prezidenta. Vaše příspěvky dokazují máte IQ 0.
      • Neštěkej. *11*
    • Hahahahahahaha, no ty ses taaaaak vtipnej *7*
  • škoda že prasklo v pilotní kabině a ne vedle Nečase úplně... *15*
    • Sice by byla velká škoda letedla a samozřejmě posádky, ale nebyla tam ta hradní bestie -prolhaný soudruh NIC zeman, nýbrž představitelé státu, tak že by pád letadla byl zbytečný.
      • Prolhaný NIC provokatére, Zeman je alespoň prezidentem. Ty ovšem jsi naprosto zbytečná existence zasviňující diskuse, parazit, který se nehodí ani jako hnůj na pole brambor.
        • Jestli je zeamn prezident tak já jsem Abraham Lincon a nebo Maruška Kudeříková. Takový křivácký paskvil jako on je opravdu nevhodný i jako hnojivo. Vždyť i ty brambory by byly z něho načichlé chlastem.
          • No já si myslím,že lepší prezident je Zeman i když měl upito to prostě nezvládl,ale Venca prvně nechal rozkrást republiku,potom kradl péra a na závěr své politické karikatůry amnestoval velkozloděje a tím poškodil hodně poctivích lidí který byli okradeni ale pro pravicové kreatury byl venca prostě IN.
            • Každá kreatůra má svýho prezidenta. Já budu ráda ta pravicová........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit