Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc pobavila věta že jde o veřejný zájem
  • Pěkně drahý náhrobek,z kterého ročně do kasy nekápne ani koruna.
  • Další vyhazování peněz,zcela zbytečně.
  • A v neposlední řadě zbouráme i kobyliské sídliště Ďáblice, včetně nákupního centra, protože to všechno je na území kobyliské střelnice, kde byli masově popravováni čeští vlastenci v době nacistické okupace. Byla by to sice hloupost, ale rozhodně pochopitelnější než bourat zavedenou farmu kvůli pracovnímu táboru, resp. pomníku, pro nepřizpůsobivé a kriminálně závadné , cizí etnikum.
    Je to jen poza zamindrákovaných , předposraných eurohujerů, kteří tančí pod germánským bičem ačkoli se tento pronárod stal sinonymem pro nejhorší zvěrstva, která Evropa nepamatuje.
    Pokud by toto měl někdo platit, měli to být právě Němci, díky nimž podobná zařízení vznikala.
    • ČD by měla zrušit i všechny koleje, po kterých byli v dobytčácích vozeni lidé do koncentráků. Když pietu, tak pořádně!
  • A lágr bude uveden do původního stavu a účelu?
    • Já mám spíše strach, aby nedošlo na demolici Borské věznice, tam těch hnědočechů muselo být za celou její existenci také velké množství.
  • Hermane, ku*va udělejte něco s pietním místem hřbitova v Plzni. Vykupte a zbourejte nákupní zonu Tesco Rokycanská a přeložte čtyřproudovou výpadovku na Prahu. Ten smrad z výfukových plynů a hluk z NC je pro pozůstalé otřesný zážitek a k pietnímu místu se absolutně nehodí a o škodlivosti tohoto prostředí se nedá vůbec pochybovat.
  • Ovčani psal jsem tady ,jděte k volbám a volte hlavou teď nekecejte.Normálně se nedohodnou dva a natož devět kousků .Chce to důslednou deratizaci a ne jen částečnou jako nyní opět.Tady někdo napsal,že se mohl postavit vedle a nebyl problém .tento stav je uměle vytvořený...čím hůře tím lépe.Je vidět,že stát má dost peněz,když např.kácí stromy na Šumavě,Vysočině a vyváží je na stojačku.Doufám,že Okamura to ustojí a já věřím japonskému charakteru,který má čest a svědomí,což o českém a židovském,cikánském se nedá řici.
  • Takže zase nám ubude další pro nás všechny prospěšný podnik (těch vepřínů už tak máme málo), aby mohl na jeho místě vziknout památník cikánské lenosti. Jenže náklady na odkup vepřína nejsou všechno. Přibudou náklady na zbourání, ekologickou sanaci toho místa (ta bývá nejdražší), projektovou dokumentaci pomníku, právní služby a náklady na stavbu samotného pomníku. Ty celkové náklady se klidně můžou vyšplhat až na 1,5 miliardy korun. A to všechno jen k vůli několika ma*orům, pardon aktivistům z neziskovek a Hermanovi.
  • Vyhodit půl miliardy ze společných peněz pro skupinu občanů, kteří pro stát nejsou vůbec přínosem, jenom zátěží, je opravdu "luxusní" postoj. To si myslím, a to nejsem rasista, ani xenofob, nebo co jiného. I když se jedná o pietu, přece jenom je to neskutečně přemrštěno. A teď ještě bude následovat jistě honosný pomník a úpravy. A to vše jistě bez jediné cikánské ruky. Spolu s nelegálními běženci se mi zdají být novodobými vykořisťovateli a utlačovateli majority.
    • naprosto souhlasím a myslím si, že by nebyla nemožná rekonstrukce a dát ji do provozu.
    • Bych jim to strhnul z dávek. Když to chtěli! *16* *16*
      A věřím, že pak už by to nechtěli! *1* *1*
      • Super nápad!!!
  • 450 milionů pouze za odkup. Další miliony přinese výstavba památníku. Co kdyby se postavil o několik metrů dále vedle kravína?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit