Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor článku trefil hřebík přesně na hlavičku... Přesně tak, česká tragikomedie s mávajícími tragikomiky... :D
  • Stupidní článek zoufalce. Autor neví ani o čem vlastně píše. Asi nezažil dobu,kdy komunisti tvrdili dětem ve školách ,že Plzeň osvobodila Rudá armáda v amerických uniformách. Možná nám brzy napíše o spanilé jízdě Nočních vlků - putinovských fašistech na motorkách, kteří chtějí projet civilizovanou svobodnou Evropou až do Berlína. Tragikomický je autor sám. Ubohý zoufalec nad klávesnicí.
    • Mazej na análně, tam je to pro tebe, tam se můžeš nechat masírovat bláboly... :D
  • Přečetl jsem tento článek a článek Válečné hovory z Donbasu:... Jsou to definitivně poslední články mnou čtené na Tiscali. Více slov k tomu nemám.
    • Tak jo. Nebudete jim chybět! *3*
  • estébáci to tady budou pořád zkoušet, než je nakopeme do pr..le
    • jak je vidět, trollové na tomto médium pracují stále, chci vidět Čecha , který se bude zastávat estébáků. Tak klikejte mínusově soudruzi, akorát nas@rete víc lidí.
      • Nechcete si to udělat sám?
        Anýbrž "To je ale úroveň, kočičáku, takhle psát!" *1*
  • proruská média musí nějak ospravedlnit fiasko svých placených trollů a českých kolaborantských trotlů
  • Měl jsem osm slepic, z toho mi jedna pošla stářím, já žádám kategoricky aby jste všichni drželi hubu jednu minutu za mojí nosnici ! Čest její památce ! Tento příspěvek má úplně stejnou hodnotu jako všechny vaše kydy tady !!!
  • //www.youtube.com/watch?v=OTBznXyXCiw
  • dzixy
    Ta ironická nadsázka autora příspěvku opravdu nebyla neutrální a objektívní, jaká by měla od novináře být. Dobře, jeho názor, ale proč si myslí, že Ćeši dobrovolně lezli do zadku americkým "nevzdělancům"?? Tak to nepochopím.
    • vanhorne
      "nebyla neutrální a objektívní"
      Myslim,ze byla a mohli by ji ztravit bez kriku jak privrzenci Pindoura tak i jeho odpurci.
  • http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/co-se-taji-plzen-1945-americane-v-akci.html
  • v převelikých houfech zakuklení rusáci.Jenže kluci je nová doba.V USA by se s váma Obama mazlil.Tady máme s rusákem svoje zkušenosti.Toho je třeba kopat kopat až nejlépe vykopat mimo Evropu.Ale dá to fušku.Věřím že se podaří.
    • Ty nebudou to náhodou Babišovi estébáci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit