Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se nedivim že je tolik salmonely pokaždé se divím kolik lidí jde ze záchoda a nemeje si ruce a je jedno jestli je to v kempu, divadle, kině nebo luxusní restauraci vždy tak 90% lidí si ruce nemeje🤮

    • Vy pracujete jako obsluha WC ? 

  • A není to náhodou konkurenční boj s podrazáctvím? Proč jezdí lidé do Polska houfně nakupovat? Zdá se, že řada lidí už ani neumí rozlišovat. Zapomněli jsme na metody podomních prodejců, jak dokážou poplivat vše, co není jejich, aby jen oni byli zachránci trhu?

  • Tihle jednodussi potrojni Jirkove to maji tak snadne az jim zavidim. 

    Pro neco se zapali a uz to jede. 

    Nekde tady pisi o prenosu cisla . Ze snad zrychlit nebo co. Jiriku, nestalo by za uvahu se k tomu vyjadrit? Pripadne zadat treba referendum . Ale hlavne zaujmout vyhraneny nekompromisni postoj a ten hajit do posledniho vydechnuti?! 

  • Ale EU nám zakázala dělat takové kontroly! Jak to že to neuposlechli? Jsou to rusofilové nebo co?! 😉

  • 30 let nás eu a polsko tráví odpadními potravinami, ty kontroly patří na všecho jídlo z eu, i polska + zákaz dovozu firmám co sem odpady dováží, EU zakazuje přísné kontroly proti polskému opdadu.......co to znamená?že nás tráví cíleně a vědomě okamžitiě vystoupit z eu

    Evropská komise nařídila Česku do konce týdne ustat s mimořádnými kontrolami polského hovězího, neboť prý nejsou přiměřené riziku salmonely. Informovala o tom polská televize a server iRozhlas.cz

    https://www.novinky.cz/ekonomika/498619-brusel-naridil-cesku-ukoncit-neprimerene-kontroly-polskeho-hoveziho-cr-odmitne.html

    • Soudruh by měl být rád, že nás CCCP netráví svými "potravinami", stačí jejich vodka vyborova.

      • Hleďme, i Polsko je vás součástí CCCP? Jak znám Poláky, ohradili by se proti takovému tvrzení rasantně. Ovšem vy si pletete hodně věcí, nepřekvapí tedy záměna vodky "Wyborova" s vodkou "Stolichnaya".

        Popis výrobku:"Polská vodka Wyborowa je jediná vodka na světě vyráběná pouze ze žita. Díky tomu má unikátní aromatickou chuť. Během výroby je třikrát čištěna, třikrát destilována a třikrát filtrována. Výsledkem je brilantní destilát bez jakýchkoli postranních či zbytkových chutí. Je čistá, jemná a elegantní. Jedním slovem – Wyborowa."

        Popis výrobku: "Stolichnaya je jednou z nejznámějších a nejprodávanějších vodek na světě, přezdívaná také Matka všech vodek. Charakteristická chuť a obilné aroma vodky Stolichnaya vzniká během čtyřnásobné destilace kvalitní ozimné pšenice a čtyřfázové filtrace."

        • Synu (filius), děkuji za vysvětlení. Přiznávám, že jsem si spletl Wódke wyborowa a vodku stoličnuju. To je asi tím, že jednu ani druhu nepiji. ☹

          Vidím, že ty jsi studnice moudrosti. 😯 To ale nemyslím ironicky.

          • Jak jsem psal v předchozím příspěvku, pletete si hodně věcí. Zde konkrétně moudrost s pamětí.

  • Tak nejak me to prijde podle toho motta : Muz s kozenou brasnou nesmi projet ! 

    Neco spatneho se na polskem musi , proste MUSI najit , jedno kde , jedno jak , jedno co

    Jeste bych zkusil treba jogurty nebo podobne mlecne , ale hlavne POLSKE vyrobky. To uz tady dlouho nebylo prose pana. . 

    Podotykam , Polsko me nezajima , neobhajuji tam nikoho ani nemam duvod Polakum nejak nadavat nebo skodit. Je mi to tam vsechno v podstate lhostejne. Jen mi to ale tahle Ucelovka a kampan zacina byt tak nejak povedoma . Urcity rukopis se proste nezapre. 

    • Takže vám vadí stejně jako EU kontroly, které zjišťují závadné maso? 

      Jinak řečeno vám i politikům EU je jedno, jestli si koupíte maso se salmonelou neboé ne? A jak vy tak oni, i přes pozitivní zjištění kontrol trváte na tom, že ty kontroly jsou účelové a zbytečné?

      Tak si zajeďte za Junckerem a dejte si spolu studenou sprchu. Jo a mně za můj názor můžete klidně nadávat do rusofila nebo co používáte, když se někomu něco nelíbí na EU. Já to přežiju 🙂


    • No taky mi to tak nějak  připadá že se  tady někdo snaží  srazit cenu polských kuřat které dováží ve velkém .
      • Falšují výsledky a nezávadné maso označují za závadné. Ach ti naši podplacení kontroloři. To se nedělá!!!

  • Ale no tak.....neviděl bych to tak černě....bylo to v rámci akce....NAŠE MASO--VŽDYCKY NĚCO NAVÍC....při nákupu dvou kil našeho masa sto gramů salmonely zdarma  😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit